Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Két hónapja még én is ecsettel estem neki az egyik falnak... De azóta belejöttem!
Jólvan no!Mondtam,h még soha nem festettem!
Figyucsak én ráérek!Segitek festeni,és akkor jöhetsz szombaton!(azért megjegyzem,még soha nem festettem! )
Na?
A hengerre, nem ecsetre! Látszik, hogy csak a lábadat használod!
Festéket raktál az ecsetre Néha be kell mártani!
Blacknet! Ismerős a szituáció, én egy szobát négyszer festettem le, de olyan lett, mint legelőször!
Szia Steve!

Akkor ez az időpont+helyszin már tutti!ÉN IS OTTAN VOK!
Jó reggelt!
Akkor ez meg is lett beszélve, a további útvonalat pedig majd ott egyeztetjük, bár a nagy tömegre való tekintettel nem ártana asztalt is foglalni egy megfelelő helyen... Féltem Lacát!
Szeva Abdul!
Tőlem mehet a dolog!
9:30-as indulás: OK!
Budaörsi AGIP kút: OK!
Autópálya: OK!

Ja, és kösz az infót a felvonulásról!
Jóóóó reggelt Motorosok!
Jó reggelt!

Nálam kicsi, sárga papirokból van sok és egyre nagyobb számok vannak rajta......
Pénz, ááááááá................ haggyad az legkevesebb!
Hi!
Én sem, csak nálunk a gondból van több
Szeva Abdul!

Egyetértek a fél tízes indulással és az autópályával is!

Csak menjünk már.....
Áááááááá kykee, ezt nem hiszem el! Ááááááááááááááááá
Szevasztok!

Vagyok, nem tűntem el, csak nálunk is több a meló meg a gond.....
... és ez egy ilyen nap, félórája meg a XIII. Pannónia/Csanády keresztben futottam bele egy márkatársba, szürke sisakban, púppal...
Szia Tesó!

Sajnos nem tudok menni, mert festeni fogom az egyik szobát. Már a múlt héten egy réteget felvittem rá, de nem fed teljesen jól, ezért mégegy réteget kell rátolni. Itt a melóhelyen is fejetlenség van, mert nem rég kerültem át ide, aztán csomó mindent megörököltem. Nem is adták át jól, stb.
Szevasz papa!

Mizu van veled ,látom sok a meló!Szombaton jössz?
nem mondod. Mennyiért ment el?
Sziasztok!

Szomorúan olvastam, hogy páran megszabadulnak kutyájuktól.
Itt vagyok, nem tűntem el, csupán baromi sok a meló. Nem rég költöztünk asszonnyal, és most még a berendezkedés..., stb. van.
Tutis: Az illetékre kérj halasztást, vagy részletfizetést (is).
hali

1. Innen is üdv annak a k7 ezüstnek, aki ma dél körül jött velem szemben a soroksárin
2. Mostanában vettem észre, hogy üresben, álló helyzetben a motor néha a hossztengelyre merőlegesen beremeg. Mint egy V2-es. Pedig ez sornégy...
Más is találkozott a problémával?
Kykee gyorsabb volt! Nem korai a 9 órai gyülekező?
Üdv Steve!
A felvonulás 12-kor kezdődik, szerintem ha 11-kor a szokásos kávézó nagy parkolójában gyülekezünk és bevárjuk a többieket, akkor a kezdésre odaérünk. És támogathatnánk az autópálya-matrica kezdeményezést is, a 7-esen túl nagy lesz úgyis a forgalom. Így a fél 10-es indulás a budaörsi Agip kútról megfelelő lenne, nem?
A felvonulás útvonala megtekinthető itt:
http://www.hog.hu/felvonulas.p...

Az időjárás előrejelzés pedig itt:
http://www.idojaras.hu/mo_6nap...
9 órára a Piazza elé a parkolóban, Balatonalmádiban!Úgy ahogy tavaly volt!Gyülekező aztán indulunk!
Egyébként én sem látom a törekvést
Üdv Abdul!
Ha tudnánk, hogy hova és mikorra kell megérkeznünk, akkor azt is tudnánk mikor kell elindulni.
Momentán én nem tudok semmit.