Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az egész bemásolt hozzászólásnak az utolsó bekezdés lett volna a lényege, a többi egyáltalán nem volt fontos, csak úgy éreztem nem szabad önkényesen lerövidítenem, bármiről is szóljon a többi rész. A legelső idézett sor meg egyáltalán vaki más hsz-ból lett véve a Laca által! Vagy úgy gondolod, annyira hülye vagyok, hogy azt akartam megmutatni a Krisztinek, hogy mi volt Laca véleménye a mecseki "hülyegyerekről"? Hja, értem, mindenki magából indul ki...
Miért reagálsz olyanra, ami nem is neked szól? Én ezt a Krisztinek szántam, és egyáltalán nem akartam vna ezen kívül többet ideírni, észrevettem, h ez egy zárt társaság. Kizárólag Laca halála hozott ide, csak azóta is azon járt a fejem amit ő írt abban az ominózus bekezdésben. Ha az én párom ilyet írt volna, ennyire őszintén, szívből, nekem is jólesett volna, ha eljut hozzám.
Hagynod kellett volna, hogy a Kriszti döntse el, hogy elzavar-e ezért innen, vagy nem!
Kinek nem volt igaza? És kinek a pártján állok? Sztem félreértettél vmit...
Nem volt igaza ! ha az ő pártján álsz mégis , nincs közöttünk a helyed !
Kedves Krisztina!
Most közvetlen Neked is szeretném kifejezni őszinte részvétemet férjed elvesztése miatt! Én Lacát sajnos nem ismertem személyesen, csak az indexes fórumon találkoztam vele. Szerettem olvasni az írásait, emberi hangon tudott szólni az mindenkihez, konkrétan hozzám is. Én szeretném neked megmutatni a mi topikunkban "elhangzott" utolsóelőtti hozzászólását, mert emiatt taglózott le engem duplán is, ami Vele történt. Remélem nem haragszol meg rám érte, és nem okozok vele Neked még több fájdalmat. Ha igen, akkor már most elnézést kérek, de engem ezek a sorok szíven ütöttek, és úgy gondoltam, Neked is tudnod kell, hogy ő így érzett...

Laca hozzászólása 2007.06.11-én, 21:57-kor:

"Kíváncsi vagyok, a sok motorosokat védő ideíró ezt hogyan fogja megmagyarázni..."

Ezen nincs mit magyarázni......jól írták előttem, egy vagánykodó hülyegyerek volt, nem motoros. 300-al menni a magyar utakon.....még csoda, hogy nem ölt meg több embert.....
Én motorospárti vagyok, mint az a hozzászólásaimból kiderült. De nem szabad erről az egy esetről megítélni a motorosokat. Nem szabad általánosítani.

Én nagyon szeretek motorozni, de a hétvégén egy mondat elgondolkoztatott: egyik régen látott rokon kijelentette, kb. 30 ember előtt nekem címezve, hogy szerinte egy háromgyerekes családapának felelőtlenség motoroznia. Szinte mindenki egyetértett vele, kivéve engem. De azért sajnos valahol igaza van....:( Még ha nem is én vagyok a hibás, az sem másítja meg az esetleges tragikus végeredményt...
.......ESTÉT !
Köcce! Tolmácsolom!
70ropi!
Meg nézted má aztat a csokoládés telefont?Mit kóstál?(tudod a sógornak!)
igen árut rendelek!
dolgozol, mi? Csak ki ne bökje egy bimbó a szemed....
Hun van az a Puba?
itt ülnek a Puba ezek a csajok most és hoszteszezzkednek!
Üdv közöttünk!
vesztettünk egy Lacit, kaptunk egy Lacit. Üdv.
jó a csajos kép
jer
Adatlap kész.
Befogadtok?
yes!
Az első videón már a dob van fent a többi az rég azt ne nézd meg, semmi extra!a többi sem az!
Szeva tezsvír!

Csak holnap gyüvöl a nagyfaluba?
menj rá a videóimra a kykee nevem alatt!
Sziasztok all!

Szia hlaci!
A mester Papkeszin lakik(Veszprém mellett Kb8km)!A hangja nagyon sirály!
Természetesen felrakja.A hátsó dob nem szünik,csak újjat kap.A vizsgára + vissza kő majd rakni az eredetit!
Remélem kielégítő volt!A száma 06209208708 Öcsi!
hlaci, tölts adatlapot légyszives.
huhh. Passz, de max egy hét szerintem.
Nem tudod nagyjából, hogy mennyit menjek vissza az időbe?
1-2-3 hét?