Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó reggelt!
A szombati eseményre hol lesz a budapesti találka? No és mikor? Pályán vagy a 7-esen megyünk?
3an párban!Gyere azt majd megoldjuk,no para!
Nagyon idióta vagyok máá most!Elkelt a kutyulim!
Hétfőn viszi az új gazdija!
Remélem a zért még irhatok ide,hogy nincs motorom!?

Mondtam anyunak,hogy nagyon sokat köszönhetek a kutyukámnak!Főleg,hogy kihúzott a "válás" okozta gödörből,rengeteg jó emberrel ismerkedhettem meg és kimondhatatlanúl sok,megfizetehetelen élménnyel gazdagodtam!30.404 km tettem bele és egy esésem sem volt!Viszont az egykeróról már nem is beszélve!
Remélem hamarosan ,2 éven belül ismét egy ilyen jó gép nyergében lehetek,persze ami nem hiteles!
Max veszek egy lopottat hitelre,kezessel!
Szóval kösz mindenkinek mindent!kykee
Ez nem búcsú,csak hibernálom a motorozást!ettől még ugyan úgy fogom piszkítani a monitorotokat!
neeeem. Vagy mindent vagy semmit
no csere !? közösbe... ?
kykee, áll a szombati szállás ajánlat? Vagy lecseréltél a Borsóra?
igen!
Kykee-nek van jó és olcsó dob rajta, ha jól tudom 40 körül volt. A többi dob mint 100-on felüli, egyedül a finster 95.. Ha visszább lapozol vagy 25 oldalt megtalálod a képeket kykee puffjáról..
Hali mindenkinek!

Rakatott már fel vlaki dobot a sasra? MIBE KERÜLT ÉS HOGY NÉZ KI? Tudtok képet küldeni nekem?
Sziasztok!

Arra ébredtem, hogy hétfő van.
Jó reggelt koránkelők!
mi van, nem bírsz aludni? Reggelt.
Jó Reggelt !
huhh. Helyes
marad, töröltem a hírdetést
Sajnos nekem sem jó a Nagykanizsai túra. Mivel aznap éjjel 23.50 kor érkezek Stockholmból. Viszont az alapítói túrán szeretnék résztvenni arról ha lehetne valamit tudni!

Köszike!
Szia Stevee !

Úgy tűnik ezeket olvasva én jól kiszáltam a GSR ből !
Minimum 3 kilóval én jobban jártam.
Na meg hetekig nem kellett az értékesítéssel foglalkoznom!

Üdv:
Dody
szasz. Jössz szombaton?
na ide is benéztem
tutis, mi lesz, marad a motor?
Sziasztok !
Tegnap EGER-FELSŐTÁRKÁNY utat ejtetük meg ÁDÁMmal.Pár csepp eső volt FÜZESABONY környékén.
Na léptem, JÓÓ MOTOROZÁST
Jó reggelt mindenkinek!

Kykee tezsvír látom sikerült felrakni !Kúvajó!
Kivel mizu?
BlackNet ?(már régen láttalak)
Badlac?(még régebben )

Mi tegnap este jöttünk haza az 1 közös túránkról a mamival,és nagyon bejött neki! Lent voltunk Hajdúdorogon,motorostalálkozón!(kb 300 moci)Jó volt monden,kaja pia ingyé!
Volt valaki v merre tegnap?Esetleg ma?
Biztos,hogy nem!
nem gondolod, hogy bekoszolom a kezem ilyennel.....lőném