Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs a környéken nálam büszkébb apa!


készen vagy
De igazán megmondom,nem tudom hogy mit szólna a felesége,hogy ha ott fürdenék náluk!Meg van nekünk is vizünk és kádunk,meg tusolónk!
Kicsit költséges lenne nekem ha feljárkálnék pestre fűrdeni Ginóékhoz.
De bíztos megengedné
büszke legyél rá ! hisz az apja vére !
Később,ha muterék megjöttek!Most az apai kötelezettségeimet végzem!
Kittyzem!Képzeld olyan ügyes volt a rocky versenyes fellépésén!
Néééd:

mész fürdeni gino-ék hoz ?
Belelökéd?
Belelőnéd?
melyik?
Beszéljünk róla?
az ilyet belelőném a dunába.
gratula, ghelyes
Köszi!
Szasz!

Minek?

Ülés le, bal tanktakaró idom le és gugolás, majd műanyag rekesz kihúz és ottan vagyon a minőségi, jól felszerelt szerszámkészlet
Sziasztok!Hol találom a szerszámkészletet?Keményíteni szeretnék kicsit az első telón. Ha utassal mentek,állítotok hátul a rugón,vagy csak fújtok a hátsó gumiba?Üdv!
Egy nagy szobaszánt küldök az összes GSR esnek tiszteletem jeléül!
Így helyes
Egyébként sziasztok !
Meggondoltam magam, mégsem adom el a motort. A köcsög állam miatt nem fogom feladni az álmom!
Sőt R1-nek is...
Már látták Sv 650-nek is....
Sziasztok nem akarok rémületet kelteni de biztos hallotatok ma reggel az Egér úton volt egy halálos motorbaleset és most hallotam hogy állitolag egy kék GSR volt vki tud rola vmit? Részvétem.
Tegnap este még gurultam egy kicsit a környéken és belefutottam egy balesetbe. Számomra úgy tűnt akkor, hogy a motoros volt a hibás (új 1400-as Kawasaki), de hatalmasat tévedtem... valamiért nem az jutott először eszembe, hogy egy részeg fasz is közlekedhet az utakon... ez ellen az ember sajnos semmit nem tehet.

http://www.langlovagok.hu/html...
Hát most nem nyugtattál meg
Párom azt mondja hogy ne adjuk el, de sajna lehet ez az egyetlen megoldás. De ha ilyen nehéz lehet kitalálok valami más megoldást a csekkre.
Jó reggelt !

Látod hova jut ez a világ?
VÉGRE ÉN IS OTT TUDOK LENNI!
Micsoda meglepetés!
Syrus szombaton, motorral, Klán túrán!
Szeva Doc!
2007 június 30. Nagykanizsa Klán Túra

Úgye addigra hezaérsz külföldről?
Én szóltam időben!
Üdv Tutis!
Semmi jóra ne számíts!
Én nagy kínok közepette tudtam csak megszabadulni az 1 éves 12000 km-t futott, amúgy szalon állapotú GSR-emtől.
Készpénzt senki nem ad érte, a hitel átvállalás meg nem úgy van ám, hogy egyik nap még te fizeted a hitel, aztán holnap meg már a Béla. A vevőnek teljesen új hitelszerződést kell kötni és a feltételek használtmotor esetén sokkal rosszabbak mint új verda esetén. Ja és van még egy 5 %-os szerződésmódosítási díj is.
Nekem a Suzuki Hollósnál első körben 1.310.000.- forintra értékelték katalógus alapján a gépet! És még ebből is leakartak vonni 40.000.- forintot a 12000-es szervire! Miután kivertem a balhét a Hollós Istvánnál személyesen, csak azután adtak a motorért 1,4M forintot. Ja, és egyáltalán csak azért álltak szóba velem mert vettem náluk egy Swiftet, amúgy elhajtottak volna ugyanúgy mint a Full Gas tette!
Végezetül pedig fizettem a banknak még 150.000.- forintot, hogy le tudjam nullázni a hitelt!
Ezek a kilátások, szóval semmi jóra ne számíts!