Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

olvass vissza, valahol van egy link a kykee-éhoz.
Sziasztok!
Az Öcsi bá féle kipu hangját hol tudnám meghallgatni?
Esetleg van a neten, vagy tudtok küldeni?
Ugyanis NAGY a távolság köztem, és köztetek. JA! És az idő is kevés.
Viszont nagyon tetszik a cső. Gondolom lehet vele rendesen öblögetni!
Alkalomadtán(remélem még az idei szezonban) engem is érdekelne egy pár.Persze csak ha nem vmi brutál.
Fel is szereli a nagymester? (Hátsó dob megszünik?).
A vizsga pedig....?
Helyileg hol tanyázik a profi fémmegmunkáló?
Gino, a gyáli úti MacDonalds az M5 kivezető, ugye? Kell pályamatrica holnapra?
Sziasztok! Kykee, mi van, ma jössz-e, az Ond vezérbe jössz-e, vagy Kőbányára? Ha nem ma jössz, akkor
csörögjél rám, de azért szakíts időt magadra! Két szervizelés között válaszolj!
hehe. Ugrani? Én? nem gondolod
Örülök, hogy megy a bolt.
estére azt is feltolatom Zuglóba!
Az vagyok,de nem vagyok érzékeny!Jó a kedvem csaktudod most mosok közben telcsit javítok itt a kávézóban,aztán viszem Vpbe vissza onna füred és vissza VPbe!3 szoftverezés!Reggel takarítottam,mosogattam és rendrakás volt!Folyamatosan cseng a mobilom és még jár az agyam a holnapi napon!Szóval ez van most,de nem vagyok idegbeteg sem és érzékeny sem!Rosszúl ugrod az akadályokat ami a föld szintjével egyenlő!
ja, csak a Balaton nincs itt. Még
Dehogy vagyok érzékeny csak próbálok egyeztetni!Tegnap kérdezted,hogy van e melólm?Mondtam van bőven!A Béla és a Jani nem tudja hova kell menni!A rickel meg az imént ajánlottam valamit és Ő nem él vele!Én csak igyekszem összehúzni a csapatot meg hogy ne legyen sértődés!Hol látod Te ebben az érzékenységet?Cseréljünk egy picit!Pestről könnyü beszélni,mikor minden ott van!
ne legyél már ennyire érzékeny, még azt hiszem szerelmes vagy
ááá,én máá min1!Szaporodnék,szaporodnék,dehát nincs kivel!
Jól beporoznám a bibéjét!
kykeeből meg bőven elég ennek a világnak egy is,NÉHA MÉG EZ AZ EGY IS SOK-K!
szép szép, csak azt mondtad ma jössz, és gurulunk. Erre jössz azzal, hogy csak szombaton jössz, mert valakit hozol. Eddig melóról nem szóltál egy szót sem, és a ricardónak se mondtad, hogy jöjjön egyedül. No para, kicsit érzékeny vagy ma, te kis hugyosbögre
Marad az a-terv, majd pörgünk mi még. holnap beszélünk
kykee , még szaporodnod kell hogy ki tudd elégíteni a nagyközönséget...
Nem felejtek ki és el senkit,csak én is dolgozom nem is keveset és nem is egyszerűt!Ne hogy máá le legyek b@ccva mert mindenkinek nem tudok megfelelni az ország több pontján!Én kérek elnézést, és megpróbálok időt is szakítani magamra is!
Jah, úgy igen.
A: motorkerékpár korlátozások nélkül (21 éves kortól vagy 2 éves A1 vagy Akorl jogosítvánnyal)




A korl.:legfeljebb 25 kW teljesítményu és 0,16 kW/kg teljesítmény/saját tömeg arányt meg nem haladó motorkerékpár (18 éves kortól)
A1: a 125 cm3 hengerurtartalmat és a 11 kW-os teljesítményt meg nem haladó hajtómotorral ellátott motorkerékpár (16 éves kortól)
M: segédmotoros kerékpár (50 cm3 meg nem haladó), állati erõvel vont jármû hajtására és kerti traktor (14 éves kortól)
mÁ MÉ NE BESZÉLNÉK?
Szia Kriszti!

Én már reggel fél 7 után kicsivel bent vagyok a melóba.
most mondja, csak szombaton jön. Téged meg kifelejtett.
És Te velem? Tegnap kérdeztem mikor hol talizunk. Mivvan?
Azt már tegnap elrendeztem!Jöhetnek,mert minden sinen van a szállásnál!Este ott is borozásra vagyunk hivatalossak!
Mi a szitu,nem beszélsz velem?
meg ancsinak is ígértél valamit,asszem......
max azt én megoldom.
hagyjuk a fenébe.
Holnap 8-fél kilenc közt találkozó a gyáli úti mekinél.
Szép napot mindenkinek!
Nos ,nagy dilemmában vagyok!
Ugyanis holnap jönnének fel a Laca temetésére,csak nem tudják,hogy hova kell menni!Így ha ma felmegyek akkor Ő velük hogyan lesz!?
bocsi, szétszórt vagyok.
Szivesen mennék, de már rég leszerveztük a mai ringet, ráadásul több embernek megígértem hogy talizunk ma ott.
Nektek jó gurulást, de csak óvatosan.