Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én ha láthatóan koszos brigéciolos ronggyal áttörlöm a láncot. Amúgy teflonos sprayel fújom, az ráragad, nem veri könnyen le. Eső után, vagy 400km-ként, ha úgy látszik, kell fújom.

Az imetben 2200 a teflonos spray, kb 4 fújásra elég, de ha takarékosan csinálod hatra.
Hali!

Akkor fújom, mikor kell. Mikor már jó kis fémszíne van....na akkor már késő. DE látszik, mikor kell. Általában 600-800 km után, de pl. eső után mindig kell, meg függ a kenőanyag típusától, minőségétől, sőt nem akarok hülyeséget írni, de talán függ a sebességtől is, hogy mikor verődik le, nem?
Így ismeretlenül is sajnálom a srácot! Főleg így, hogy szinte semmit nem kapott a vétkes! De hát ez van, magyarisztánban sokminden előfordul....
Csaó Abdul!

Nekem is 40ezer felett volt, talán 47 körül.
Tybee szerint teljesen felesleges gyertyát cserélni, próbáld meg majd elkérni a használtat!

Ezek szerint a jövő hét neked már fix? Mert már jó lenne, ha jönnél!
Castrol Power1 Racing 4T 10W-50-as olajról mi a véleményetek?Jobb vagy roszabb mint az R4-es?
Végre találtam kormánytelót a GSR-re ! Igaz a finneknél!
http://www.vaivaton.com/en/pro...
Szasztok!Bocs a bugyuta kérdésért:Milyen sűrűn fujjátok a láncot?Kb 500km? Elötte lemossátok,tisztítjátok,vagy csak rászórjátok a láncsprét? Köszi!Üdv!
A magyar igazságügy!
Megjött a bírói végzés,miszerint az az ember aki egyik barátomat 2005.ben autójával fellökte (minden szétnézés,indexelés nélkül lakott területen kívül be balra) és örök életre testi és szellemi fogyatékossá tette elmarasztalásban részesül továbbá 30000Ft bénzbírságot köteles kifizetni.Mindenféle kártérítési igényt az autóssal szemben elutasítottak!Hozzáteszem megállapítást nyert ho barátom semmiben nem hibázott.
Na ez a durva.
tavaly jól esett ?
Kösz Kykee! Jövő héten tali! Remélem nem olyan esőben, mint tavaly...
hát igen , az élvezeteket sehol sem adják ingyen
Szép és vidám napot mindenkinek!
Abdul,nekem 45.000.-hufba került anno a szervíz,ami olajcsere,olajszűrőcsere,gyertyacsere,légszűrőcsere,munkadijb
ól állt!A gyertya csak12.000huf ebből!
Tehát nagyjából jó árat mondtak!-20%kedvezmény!
Szép jó reggelt!
Tegnap jelentettem be a motort 12ekm-es szervízre, de valami szerintem nem stimmel, hogyha jól emlékeszem a többiek tapasztalataira.
A szervíz elmondásuk alapján olajcsere, légszűrőcsere, 4 gyertya csere + munkadíj lenne. A gyertya csere tényleg most aktuális? Kinek mennyiből jött ki, mert 40eFt lenne itt az összeg...
Köszi!
Szevasztok!

Tőlem is jöhet a Balaton-körbemotorozás! De én lehet, hogy nem rövidgatya-póló kombóban nyomnám, mert az izmos habtestemet látván úgy jönnének ránk az SLK-kabriós misszpicsák, mint friss húsra a legyek....
Szeva Kykee!
Én csak érdeklődtem.
Ha kell a Balaton körbemotorozás, akkor tőlem mehet, legfeljebb én is rövidgagyába meg pólóba fogok menni!
Még nem tette fel az akit megkértem!Soon
holnap vagy holnapután veszem meg, 6000-ezres szervízre megy a motor a héten, akkor bele is teszik
Hol van a vidi az egykeróról amit most csináltál?
akkor rajta!
első fogaskereket a motoroázisban is lehet venni, 3100 pénzért.
írtam,iwiw!
Csumi Steve!
Ha jól emlékszem ez volt tervbe véve még annó!De miattam mehetünk bármerre!Igaz izgalmasabb lenne végig szlalomozni a forgalomban a Balaton körül!
Szevasztooooóóóóók all!
Milyen szép a GSR elődje!
Tybee,jók a képek!
Maacccci mizu veled?
hát, ez egy másik világ....
hirtelen azt hittem rossz helyen járok !
Királyok a verdák Tibikém!