Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

haligali all!
Szeva Abdul!

Régen gurultunk már(1 ütt)!Bár a túrák is elég gyér létszámmal mentek le eddig!Remélem a 16-17.-ei túrán mindenki ott lesz! OTT TUDOK LENNI!
Sajna nekem a holnap már családi program egészen csüt ig!
Üdv Syrus no meg a többiek!
Nálam zajlik az élet, jövő hónaptól új melóhely, talán a költözés is összejön addigra, a motoromba pedig a májusi hónapban sikerült kemény 200km-t beletenni...
De holnap, ha nem esik felnézek a Citadellára, ötkor indul a menet, fél óra a városban aztán a végállomás a Velencei-tó. Jöjjön aki tud!
Mizu van mindenkivel?
Én ma m1ek a kiccsaládal 1kicsit kikapcsolni! Csak a kutyulit nem vihetem magammal !

Most nem gurul vki vmerre?
Szép napot all!
Jó reggelt kykee , gino , ric , maci , laca és minden Gsr és nem Gsr tulajnak !
BOCS : a JAWA TALÁLKOZÓ CSEMŐN LESZ !
Na most pá.....
JÓ REGGELT !
Majd csak eltelik ez a nap is ......
Délután rendbe teszem a láncot.
Álítólag holnap JAWA találkozó , vasárnap VETERÁN BÖRZE Szolnokon
Léptem , PÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁKA
aaaa,most mert egész nap,fúúú volt!
húúú bazdmeg itt vagyok!
áááááá,ilyet,fúúú basszammeg!
éjszakás leszel ?
helló
Hali all!
Az már túlzás, nagyon meglassítja.
helló- belló
keret.
a kocsiban 800K van, de az ennél halványabb. Veszek abba is 6000K-t ha lesz keret.
6000K
csak kerózni akarsz ilyen áttételel csak az tudsz majd , ne örülj meg !
most jöttem be a lánc nyújtásból , Jól választottunk GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR GSR
JÓ ESTÉT !
MACI :Tetszik a xenonod ! , ? kelvinest választottál ?.
Lábadra?
Sziasztok meg szeretném kérdezni, hogy milyen lenne ha a hatso fogaskerek kettő foggal nagyobb lenne, az első pedig kettővel kisseb? És ha fasza lenne te megtudnad mondani, hogy hol csinaltassam? voltam esztergalyosnál és ott nemtudtak megcsinalni vagy 50-60ezret miondtak rá, hupsz ugy latom kicsijuhasz nevében írtam Roli voltam a piros GSRrel Érdről üdv
gomba lett rá ?
nem vettem végül, akkor nem lehet gomba se cső, az idom meg műanyag, nem véd eleget.