Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dadogótáblázat!kivitelező:
Kykee!

1.107km /h
2.ikban 146km/h
3.ikban 184km/h
4.ikban 207km/h
5.ikben 238km/h
263 a vége!
Nekem 14500 fölött mutat mikor tilt! Enyhe lejtön Füredről Veszprémbe a négysávoson!
Volt kapaszkodni valóm!
Súlyom 96kg!
A GSR sajnos elveszti az erejét 6.ikban!ezért nem váltok fel 6.ikba,vagy csak ritkán,GSR KLÁN gurulásokon!


Kykee, utólagos engedelmeddel...
próbáld ki egyszer a GSR-t és többet nem ülsz másra
Természetesen minden megállapítás az óra szerinti állapotot tükrözi.
Egy 600as naked nem megy 250-et sztem óra szerint sem, amúgy meg főleg nem, de ez az én véleményem, nem akarom senki állítását késtségbe vonni és a motorját leszólni, mert láttam már karón varjút.
Egy biztos, hogy mentem FZ6-al, Hornet600-al, Z750-el és mindegyik - óra szerint - 220-230 körül elfogyott. Ez reálisan 210 körül lehetett.
Precízen ez a hozzászólás is úgy szólna, hogy:

"...ment 265 körül" óra szerint

Mert a valóságban ő sem ment többet 240-245 km/h-nál.
hát Suzukit kellett volna vennie , akkor nem csak szakadéknak , hátszéllel tudna annyival menni
Nem kritizáltam...!
Egy tényt állapítottam meg a Z1000-ről...!
Az, hogy ez a GSR topicban történt és hogy itt pont hasonló a téma, az pusztán a véletlenek sorozatos fanyar játéka lehet...!
Zema!

Ne feledd itt nem szabad kritizálni a kutyulit,mégis csak GSR-fórumon vagyunk....
(még burkoltan se! )
hozzászólhatok?
cimborám 06-os Z1000-ese TRS Yoshival, K&N-el, kicsit hűvös időben ment 265 körül, összecsomagolva magát rajta amennyire lehet.
Ennyi. a konzekvenciát vonjátok le Ti...!
Bravó!

...............

Kykee legalább értette a mondanivalóm... De Te....
Szevasztóóóóóók,jó éjt all!
hát akkor ne belevaúúú
Csumizlak Steve tesó!
Írtam is hogy ennyit mutat de most már mindenképpen megnézzük és hitelesitjük!
5.ikben megy 232km/h-t!
De én mondtam is hogy ez nem érdekel inkább az egykerózás és a kanyarkillerezés!
Semmi élvezetes nincs abban,hogy rázza az ember fejét a szél 200 fölött,főleg egy Naked bikénel!
Szeva Tesó!
250 kutyulival?
Szerintem javításra szorul a kilóméterórád (meg a Tarkáé is)!
Amúgy is minden kilóméteróra fölfelé csal, a sebesség növekedésével egyre tröbbet!
A hivatalos verzió a kutyuli végsebességére 232 km/h! Jóóóó az is!

Egyel rövidített áttétellel a max sebesség kb. 210 lehet.
Még ha az óra 260-at is mutat.
én még nem száz, hogy tudok menni. Amúgvy meg a bejáratós mocival eléggé lelassítanálak benneteket
Okay!
Dody Papa!
GSR KLÁN évforduló:
Tali,5 perces megemlékezés Őri István klántag és barátunkért a baleset helyszínén,felvonulás a HDén,kaja a CSirke-Csülök Csárdában aztán balcsikörtúra,majd haza!
Így megfele mindenkinek?
Pityusz úr!
Nos a kutyulim megy 250et,de nem fogom magyarázkodásba bújtatni ezt a szép estét!
A tarkát is azért kérdezd meg,hogy mennyivel ment mikor mögötte voltam 2 köpésre a Nosztoriban!
De ha majd erre jársz vagy talizunk és még meg lesz a kutyulu akkor meglesheted!okés?
Tengermély tiszteletem az Uraknak!

Nem akarok belevaúúú,de azt azért megnézném hogy megy 250-et a kutyuli...
Köszi az aggódást !

De élek és a BT ma átfordulta a 4000 Km-t !

Balatoni túra? Hogy is van?
Évforduló!
Tesókám hol tart a szervezés?

Programot nyomjad légyszí Kykee!

Hajrá Magyarok !

Dody
Szép és jó estét all!
Nos nem is tudom,hogy hol kezdjem a válaszadást!
A végsebesség 20at fog csalni 254nél=234km/h
Viszont a franc sem motorozik állandóan végsebességen!Ellenben nagyon harapós gépet kaptam és ez jobban tetszik mint a végsebesség!
Szerintem a láncot nem szabad babrálni,de nem is kell!A szervíz szépen egy órán belül be is teszi,aztán a hátsó kerék egy picit hátrébb kerül!Nekem az eredeti láncméret van!Semmi para!
Hogy mikor megyek azt nem tudom pest felé de hamarosan talizunk!
kykee-keró
a tegnap elötti videó meg már konvertálás alatt van,de hamarosan itt lesz!
Köszönöm a dicsérő szavaitokat,még szeretnék egy kis meglepit mire jön a brigád erre!
Szegény Steve bátyó meg a székből hátradőlve néz majd minket?
Jobb mint a 10W-40-nel , elősször az volt benne. Én melegíteni sem szoktam ,indítok és megyek!
Jól ,halkabban , tompábban kapcsolható.Talán majd kipróbálom az 5100-es sorozatú MOTULt is ,az még olcsóbb is .
Kykee ma véletlen nem mászkálsz pest megye környékén? mondjuk Érd környékén vagy esetleg holnap, meg persze a többi GSRes is akkor megmutathatnal mindent üdv KJ. és Rolcsy
Nem sok az a 15W bele?
Megy a váltód jól?
Nekem MOTUL 300 V 15W-50 ,mert így szeretem
A mosás és a lánc ápolás nincs benne a szervízben.
Nekem R4 van a motorban.