Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szevasztok. Kész a xenonom....három órámba került
Na, na Rece!
Nem árulkodunk!
Szeva Rece papa!
Szevvvvaaaasssszzzzzzzzttooooóóóóóóóóóókkkkk all!
Nos,a kis fogaskerék meghozta a gyümölcsét és 2.ban felvett elsőkereket egészen az 5.ikig tartja fent!
Erről készűl holnap videó,menet közben a mellettem haladó motor hátsó utasa készíti!
! előre egyel kisebbet ! pl : fullgas
Kérdezd Kykee tezsvírünket,ő nagyon vágja már a témát!
helo mindenkinek ......aszt szeretném kérdezni h nem tudja valaki hol lehet veni hátsó fogaskereket a gsr hez valamivel nagyobbatt mint az eredeti ....elöre is köszi
bakker steve,
kilyukadt a kipufogód?
a benzinkutas képen mintha ilyesmi látszana
Nekem + a szombat nem jó,m1ünk a családdal !De péntekig jó bármikor!
Jó reggelt mindenkinek!
én egy nagy senki vagyok az nem elég?
Holnap nem, de nekem lemondták a szombati túrámat.
Vki szombat délelőtt egy lájtos gurulás bp környékén? Dobogókő-Esztergom, vagy a 2-es út a Rétság felé? Vagy bármi, de csak pár órára...
ÓÓÓÓÓ mit látok a z750-en sisak, rajta brit zászló. Jó az irány.
hájj fájörmen!

én is itt vagyok ehol
Sziasztok !

A GSR fogyasztásához szeretnék hozzá szólni :Ópusztaszertől - hazáig az átlagfogyasztásom:5,0 l / 100 km.re jött ki 2 személlyel, normális túrázós tempóban
Ja helló evribodri!

Bakker ma nem moccal mentem,mert hittem az időjósoknak !Nem baj majd holnap pótolok! Nem gurul vki holnap!?
De itten vok!
Hát te?
Szia Ric !

Nagyon szivesen!
nincs senki ?
há ők!
kik?
ilyenek ezek
Velem is ez történt csak nem b.kutas,hanem rendőr volt az "okos".
És pert akart akasztani a nyakamba!
a barom , biztos valami titkos eljárással készül a nafta ...
A Kútkezelő Úr nyomatékosan felszólított, hogy mindennemű fotózási műveletet az üzemanyagtöltő állomás egész területén felfüggeszteni szíveskedjek Én ennek a felkérésnek azonnali hatállyal eleget tettem. Arról nem kaptam semmiféle határozatot, hogy a felszólítás előtti időszakban készült képekkel hogyan rendelkezzem s közzétettem.