Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok !
Nekem CASTROL O+R iánc sprayt ajánlottak az ismerőseim . 8000 KM GSR-re és 2000 KM YBR 125-re futotta 1 doboz. Jónak és kiadósnak érzem ezt a fajtát .
Lánc tisztítása Brigéciol - Fogkefe - Bő víz ! vagy Benzin , Petróleum , Kerozin , Gázolaj.STB.....bármilyen zsíroldó szer és gyorsan leöblíteni samponos vízzel majd tiszta vízzel.
MAX 5 perc az egész ,ennyi idő alatt az O , X gyűrű nem károsodhat . Ha esetleg igen akkor az eső víz is bele megy . Ilyennel még nem találkoztam .

Jövó hétvégi TÚRÁra ha esik ha fúj ha a jég hullik az égből.......stb résztvevők:

1. Tybee , Ádám
2.
3.
4.
5.
TALÁN 6.

Halidéj Gino!

Szerintem a kartonban lévő mennyiség a nagykereknek való tájékoztatás és nem a minimális rendelési mennyiség. Én nem tőlük rendeltem hanem az itteni SUZUKInál vettem. Egy telefon vagy mél és ki is derül hogy kapható-e darabra. A láncspré kifújva egy kis párolgás után olyan lesz állagra mint a régi jó teknokolrápid szóval nem kamu a kivételes tapadás.
ja, én is nézem, hogy csak 12-es kicsomagolásban van.
Ma megint lefújrtam a láncot, mondjuk ez ugyanaz a doboz, 6. fújás, és még van benne, úgyhogy tévedtem.
OK Ric!
Akkor marad a "B" terv.
Szia Doc!

Jól hangzik, amiket írnak róla!
Kell nekem is ilyen!
Amint látom, csak sokat lehet rendelni belőle..........
Te mennyit vettél?
Minden azért nem.. persze biztos pörzsölővel is el lehetne távolítani sokmindent a láncról
A benzin vagy akár alkohol is jó lehet mert vissza nem marad belőle semmi hanem elpárolog. De a brigéciol például olyan helyekre is beszivárog és ott is marad ahová nem kellene.
Oké,köszönöm a segítséget.
Szerintem minden jó. Én nem hiszek abban hogy csak speciális anyaggal lehet tisztítani a láncot.. Nagyapánknál is csak benzin volt meg petró
Az a lényeg hogy a dzsuva le legyen szedve, meg nem maradjon rajta oldószer utána..
Szia! Petróleum is jó a benzin helyett? A gépkönyv azt javasolja.
Én benzines ecsettel letisztítom, utána ronggyal áttörlöm, majd csak utána megy rá a castrol láncspray..
A brigéciolos tisztítást nem javasolnám. Nem véletlen hogy a lánctisztító anyagok amiket kapni lehet sem tartalmaznak ilyen származékot. Ha más lehetőséged nincs akkor max használj féktárcsatisztítót az használat után nyom nélkül elpárolog és nem tesz kárt a később felvitt kenőanyagban (sem).
Nem tudom milyen az a spray ha csak négy fújásra elég egy flakonnal.. De 2200-ért horror árban van akkor. Vagy Maci te fújsz egy fújásra 10 adagot
Én ezt használom ami ezexerint olcsóbb és hibátlan.
Persze ki mit szeret..
Csak szédülsz a betonon,meg óvodába disznóölés volt a jeled!
Add el tesó! Köll aza lakás e! Majd később veszel egy igazi motort,mondjuk egy TL-t
Ell kell adnom!Nem vagyok paraszt!
Más hogy mit akarok és mit kell tennem!Majd lesz később egy másik!
De ilyen árak és lehetőségek mellett nagyon nehéz lesz eladni, megmondat a KawaSanyi is!Oda is beszóltam,hogy eladó!
Ja úgy feljön!5.ikbe is!
Megtettem mindent amit kér az oldal!
meglátjuk!lehet,hogy moderálnak!
Tudják,hogy nem is igazán akarod eladni!
Nem megy fel?
Rúgj vissza 1-et (vagy 2-őt) és nyélgááááz! Felmegy az bárhová!
A kepesmotor.hu a hirdetési oldal.
Még nem raktam fel, de nem lehet bonyolult.
Nincs "moderátori átfutási" idő?
Gino,hogy kewll felrakni a híredtést ide a Spormocira?már 2szer próbálkoztam!Minden adatot megadtam,képet feltöltöttem,de nem látom sehol!talán a sok kilcsi miatt nem megy fel?
Vettél "bakancsot"?
R4 (rönó négy)
Minek az neked?
amit csak tudsz vigyél te és meglátod nagyságrendekkel kevesebbet fizetsz. pl: én az R4-et 2800 ért vettem , ők 4500 be számolták volna !
Szeva Laca!
Hát ezek a számok nem jó hírek, kevesebbet terveztem be, dehát ez van...
A jövő hét 99%-osan biztos, elvileg csak időjárás függő!
Marhára esett az eső, mi?

Léptem alukálni, álmodjatok szépeket!
Sziasztok!

Steve!
Rossz hírem van, nem okés a hévízi szállás, sajna lecsúsztam róla
Más megoldás után kell nézni
hazamegyek ma végrte időben, felülök a motorra, hogy na végre. Erre fél óra múlva szarrá áztam.......nem láttam az utat a vízátfolyásoktól, olyan eső volt.
kemény 100km-et mentem a motorral...csak aludni járok haza vazze.