Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem azt mondom hogy kamuzik valaki is, csak azt hogy sajna azok az órák nagyon csaltak...
Egy GSX-R600 megy óra szerint 271-et, itt a sportmotoron is van fent vidi róla, ami azt jelenti hogy az óra csalása miatt mondjuk a valós olyan 260km/h.
Ráadásul egy gixxer 126 lóerős, 28-al több a gsr-nél.
elől 16-os fogaskerék van, hátul 43-as.
Gsr-nél 16-os elől, 46-os hátul.
Én is szeretném azt hogy a GSR 263-at menjen, csak sajna fizikailag lehetetlen - alap motorral.
Nekem a végsebesség azt jelenti hogy a motor normál körülmények között mennyire képes, nem pedig hogy mennyit tud menni ha van egy jó lejtő..
De félreértés ne essék, nem vitázok, csak elmondtam a tényeket.
Engem se vége érdekel, akkor sportmotort vettem volna. Sőt, én is tervezem az eggyel kisebb fogaskereket előre.
Én is szívesen gurulnék!
De nincs rá időm....
Sziasztok! Szívesen gurulnék holnap,ha van kedve másnak is,üzenjen ide. Persze,ha nem esik az eső.
Én megígérem!
milyen elemek lehetnek a k7es "lánkeréken", ami különbözhet?
Szia Steve!
Rajta vagyok a témán, már megemlítettem a gazdának, szerintem okés lesz a dolog. Főleg ha mindenki megígéri, hogy nem burítja szét a házat és a környéket
más a hátsó lánkerék, kinézetre.....egy két kisebb elem különbözik a K6-tól, én már csak tudom
Szeva Ric!
Azt nem mondtam, hogy nem megyek, csak azt, hogy szervezze aki helyben van.

Egyébként mi van a szállással?
Nekem tutira kellene egy sátras (vagy ami van) férőhely 16.-ra!

Ha működik a dolog vegyél légyszi előjegyzésbe!
és ebben a 600 naked-ek között verhetetlen ! próbáltuk
Amúgy engem nem érdekel a vége.....
1, 2, 3 -ban történő kigyorsítás adja nekem a lényeget!
Egymáshoz képest nem csaltak az órák.
Látod, Kykee megmondta az igazat, hogy kissé lejtőn ment!
A többiről kérdezd meg őt. Nem szokott kamuzi!
még annyi hogy lehet tud a gsr 245 körülit is menni sík terepen, de szerintem csak plexivel.
szerintem semmiben nem külömbözik...Annyi hogy a k7-es újabb...
Múltkor mentem két haversráccal, egyik z750, másik 600as fazer. Csontra egyforma sebességgel. Azaz teligázon egymás mellett haladtunk, egyik se tudta lehagyni a másikat. A szél mondjuk dolgozott ellenünk keményen, alapban is nagy széllökések voltak. Mindhárman az órán 230-at láttunk. (na jó a fazeres 231-et.) Ez azt mutatja hogy nem nagyon csaltak az órák.
Nade szerintem a 263-as sebesség az már nagyon csalóka. Ráadásul nem lejtőn kell nézni, sík legyen a terep. A lejtő rá tud tenni nem is keveset.
yamakáddal nem tudod kikerülni az esőcseppeket , nem jó a kormányzata
Ugyan arról a gyártó sorról van mindegyik km óra, és jeladó és minden..... nem ebben különbözik a K6 és a K7.....
hűűűű,
azt hittem először ez vmi sci-fi forgatókönyve...!
Nézzétek nem akarok okoskodni, úgyhogy hagyjuk ezt a km/h témát...!
Mindenki nyelezze, osztjóvan...!
Óra szerint, természetesen, mert az van mindenki előtt.
Ne feljtsük el, hogy ez egy 600-as, 98 LE-s Naked bike!
Nem sportmotor, de azért szép teljesítmény!
szerintem meg nem, ez azt mutatja hogy annyira már nem csal az órám

Tudja vki milyen idő lesz holnap?
ma 3x áztam el és száradtam meg.
k6 kellett volna venned
" Enyhe lejtön " felfelé
k7-es GSR: 236 km/h amit tudtam menni vele óra szerint.