Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Áááááááááá, kitakarom azt a helyes kis vöröset.....

Engem is érdekelne, mi volt a kúton?
Mi volt a kúton?
jó reggelt motorosok és nem motorosok
oopsz, lemaradt:
Van még sztárfotóm
Ez pedig a kunmadári nap. Mégeccer kösz azoknak, akik elcsábítottak rá Na nem mintha sokat kellett volna kérlelni
A 3. képen Tybee a terminátor.... és a szigorú kútkezelő.....
Na pont az én szólásomnál van tekknikkai hiba? Na akkor újra

Hellóbelló!

A szombati túraról még, nem igazán GSR jellegű, de nagyon jó volt.

Igen, meg az ominózus mol kút, ország-világ figyeljen, max megyek perre
nekem túrán 5,6 volt a fogyasztásom, 116kg-val
sort kerítünk rá
Jó kis túra lehetett, de egyszer eljöhetnél velünk is....
Szevasztok!

Végre "rend" van.....van már net is, így nem menekülhettek tőlem.

Gino, igazad van az állandó kétszeméllyel...... és a tömény izommal is!
A fogyasztásom a lassú túratempónál jön ki 6 liter körül, egyéb esetben 8.5-9 között, a legtöbb 10.2 volt, de akkor a szokásosnál is jobban el volt durranva az agyam....
De a túlsúly és a kipuff bőven rátesz, a megtett 16000 km alatt kb. 14000-et 8.5-9 literes fogyasztással tettem meg. Na és persze ha 80-al megyek, nem kettesbe kéne visszarakni alőzésnél, és nem kéne mindig kihúzatni 1-2-3-ban.....
Mai nap eredménye: 8 személy, 6 motor, 300 km, 2 elázás
Sziasztok!

Kérdés: Van tavalyi (meg talán idei is) Superbike és Motorrevű...és nem szeretnénk kidobni,nekünk nem kell,akit érdekel az szóljon.....Jöjjön és vigye el!

Amugy mindenki jól van? Mindenki kimotorozta magát?!
mit vigyormogsz?
Szevasztok all!
Jaaa és a Laca...... ami a yoshi csövén kifér!
Nála érthető többlet fogyasztás a felsorolt okok miatt.

Nekem nem evett még 6 liter felett a GSR, pedig 1-2-3 -ban gyorsulok vele rendesen. Meg van bőven 180-210 is.....

Én csak 80 kg vagyok....
Szia Steve!

Ha olvastad volna, írtam, hogy Laca GSR-e mennyit eszik.
Amúgy ő szinte mindig "2 személlyel" megy! 135 kg szín tiszta izom! Igaz Laca?
Nyitott yoshi sem fogyasztás csökkentő........

Te is tudod, hogy a GSX és a GSR nem ugyanúgy "működik", tehát kár a fogyasztásukat összehasonlítani.
Te nyomatékból elmész mindenhol.
A GSR is elmenne, de lényegesen lassabban venné a lapot és hát ki tudja azt kivárni.
Jóóóóóó volt a szombati túra!
Csak melegből volt kicsit sokkk!

A soltvadkerti joghurtos áfonya fagyit mindenki próbálja ki!
Szeva Gino!
Naaaaaaaaa, a Lacának állandó 1 személlyel is 9 litert eszik a GSR százon!

Egy kis érdekesség:
GSX 1400: országúton még sohasem tudtam 6 liter fölötti fogyasztást mérni. Általában 5,9.
Teljesen mindegy, hogy egyedül vagy utassal megyek, ja és 128 Nm-t állít elő ekkora fogyasztásból!
Csákótok!

Ja, nem tévedtem el - köszi tegnap Steve, ma Syrus!
Mi is szuperül éreztük magunkat, jó volt a csapat, jól esett a hűsítő-felfrissítő eső a hazaúton . holnap otthon teszek még képeket. Lehet be kell húzni a kéziféket (képzavar), a négy nap sok km-t felemésztett, ill. fel fog.

Na jó pihit mindenkinek!
Hellotok!

Már én is itthon vok!Ric is hazaért már! Nagyon kuva jó volt a mai nap!DE LEGJOBBAN A GURULÁS TETSZETT A GSR-rel!
Sziasztok!

MI már hazaértünk Kunmadarasról. Szuper volt! Rég volt már együtt ennyi GSR! Dupla annyian voltunk, mint tegnap. A motorok mellett, autók is gyorsultak. Nekem különösen teccett a turbós Lada, kispolski 2.2 PDTDI Hazafelé sikerült jól megáznunk, de sebaj.