Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi
Szinte?
Tehát még van esély
Lemadradt: Maci: Gratulálok az uj motorodhoz!
Jóestét!

Jó volt ma egy kicsit motorozni este :) És a dugóban sem kellett várakoznom....az más,h az autósok nem nagyon figyeltek,pedig azért van hangja a motoromnak,de azért volt egy-két kivétel aki rendes volt,és lehúzódott...
Nem dőlt el, még tartjuk!

De sajnos szinte 100%, hogy ez kimarad.....
Pedig szívesen ott lennék.....
Csákó Laca!

Eldőlt -e már a szombat Le vagyok maradva...
Szevasztok, jó estét!

Maci, nagy grat a mocchoz! Aztán óvatosan ám vele! Vigyázz, mert még bejáratós, és ilyenkor 100-nál már kéri a második fokozatot.....140-nél meg a harmadikat.....

Holnap reggel kilenckor E-ring! Aki akar és tud, jöjjön! Nagy élmény lesz!
Tudom, elferenckedtem a beszámolót feléd
Mire meglesz az 1000es szervízed, meglesz a puffancs is. Szoros lesz a holnapom is, de ha nem felejtem el, felhívlak
Nyet!
E nem é lennék

Örö é bódottá: Itten étetten!
Kykee!

Brékóóó, brékóóóó!
Dobbal hírt utoljára a kisbíró szokott mondani!
Rikárdó kisbíró?
úgy hallottam ütős haxer...
Síppal,dobbal nádi hegedűvel!
ricardo, dobbal valami hír?
így van, és nekem akartál segíteni, hogy megállítsuk, csak azért csináltad amit nem csináltál
ja és persze kösz
már viszket a tenyerem.....hétfőn meglátogatlak, délután.
gratula!Majd szeretném látni az új vasat
Az ki?Én is csak lestem ahogy az a valaki csak úgy mellénk szegődött azzal a CBR Yamahával ezzel veszélyeztetve a testi és vagyoni épségünket!
nem, az a Levy volt, nameg az régen volt már, nem is emlékszem, na meg rosszul is...198 563 99666 vétel
Éreztem,hogy nem szabad kiadnom magam!Az nem is én voltam...
igen, de azok ti voltatok, én csak néztem és ámultam.....
Béla, hogyan lehetne vaalami minikamerát szerelni a motoromra? Felvenném a mit csinálnak ezek a faszok, aztán menne a BRFK felé. Elegem van abból, hogy ennyi a hülye.
Ahha,ja,persze!Múltkor is mikor a Levyvel lekisértünk,mindenhol egykeró meg stoppe!
mindig
Akko küüd ee mégegyszer,lécci!