Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Gyönyörűszép a kislány!Azért remélem mondtad már neki, köszönjön mindenkinek az utcán......
Vagy munka és persze nem Győrben, mert mi oda megyünk
Hidi!
Én már tudom, hogy júli 22.-én belgyógyász konferencia lesz. Vagy lóverseny???
Jóvan na, csak segítni akartam.
A múltkor is textil dzseki, bűrrrgatyó együtesben nyomultál, csak azé ajánlottam föl
De mostmár túró a fülébe mindenkinek, főként a túlöltözött gsr-eseknek
Hidi,
most barchobázunk, vagy mi a fene?
A Győrt is érintő túrára célzol, mert akkor júli 22.
Szia Hidi!!!
Július 22.-én megyünk!!!
Rece!
Kösz az esőruha felajánlásod, de nekem van már többszörösen hitelesített (vízállóság) esőruhám.
Pusztán arra céloztam, hogy jó lenne már kicsit száraz úton is gurulni egyet!
..előzmény...
Hova??? Hidi
Ugyan Steve,
hát nem olvastad Rece bácsi hozzászólását???
Mikor mentek?
Hi PodMAN!
Segítenék szívesen, de nem tudok.
Én még nem hallottam ilyen lefolytott verziókról itt, kis hazánkban.
Szerintem a márkakereskedőknél érdeklődj, mert ha ök sem tudnak segíteni, akkor almás a dolog!
Üdv
Steve
Kykee,
nem egy vidám story
De legalább most együtt vagytok és ahogy láttam még motorozni tudtok együtt, ez nem kis dolog hidd el.
Remélem rendbejöttök hosszútávra (hajrá Kykee)
Már sokatszorra halva az ilyet,már meg sem hallom!De egy klán tagtól meg jól esik!De azért büszke vagyok!most is megyek hozzá mert már 3 napja nem láttam!
Jót ne halljak holnap ismét topoládé!szia RECE!Sziasztok!
Steve,
szívesen megtámogatlak egy kölcsön esőruhával.
Ez komoly, kishelyen elfér és 1000%ig vízhatatlan.
Ezt ajánlottam a Tybeeéknek is a múltkor.
Én nem használom mert van másik.
A bűrgatyódat nem ártana levédeni vele, gondold meg, ha a nullásra mész ki, akkor szinte nem is kerülő út beugrani érte.
Nem tudom melyikünk helyzete a nehezebb!?nekem nincs lakásom,majd örökölök,de azért szeretnék a kezem munkájával összehozni egyet!mióta kiraboltak azóta padlón vagyok és napról napra nehezebb!
ezért vettem meg A GSRt,hogy ne borúljak ki!Ráadásul a Betti 8 év után márciusban elhagyott a lányommal együtt és akkor mentem el megrendelni a motort!2 hónap után Ő jött vissza és most "próbaidőn" vagyunk!most igyekszem az életemet jó irányba terelni és ebben nagyban segit a VAS,mert tudok a motorozás után tiszta fejjel gondolkodni!ez sem sirás,csak leirtam,ami egy picit rosszul esett az elmúlt időszakban!De nem akartam feltartani Doki! Ja ez nem a pszihiátria?
Szevasz Rece!
Bizony elteláltad! Dolgozom!
Az igazat megvallva most inkább csak dolgozgatok.

Holnap du. megyek motorozni Taszárra. Rövid családlátogatás, szombaton délután már jövök vissza.
Ku...ra jó lenne, ha nem esne az eső!!!
Gondolom te is így vagy ezzel!
Kykee,
most látom az igazolványodban, hogy milyen szép kislányod van, gratulálok.
Szerencsés, hogy nem az apjára ütött (bocsi, csak poén volt)
Nem akartam magam sajnáltatni, ezek csak a puszta tények.
Egyébként meg igazad van, mégiscsak a sajátomat gyarapítom.
Ez most egy ilyen év, az időjárás egyébként sem igazán kedvez
Most hétvégén hozták meg a nyári dzsekimet németországból.
Az időjárást nézve fogalmam sincs, hogy mi a fenének vettem meg egy ilyet.
Csak nyugodtan vegyél egyet, aztán ha már megtanultál vele közlekedni, akkor vehetsz egy motort is magadnak pl: FZ6-ot
Akkor befogom a pofám,mert nem gyenge az amit te nyomsz!néha úgy végeznék egy kis fizikai munkát!
Mondjuk új GSRek kicsomagolását,üzembe helyezését!
De legalább a sajátodat épitgeted ezt ne felejtsd el!még igy is sokan cserélnének veled,hogy ennyi melóval jár!a munka nemesit!Jobb lenne motor meg minden földi javak nélkül az aluljáróban kunyerálni?
Ha nem lennél ilyen messze szivesen segitenék!vagy toldd le ide a házat és segitek!festni amúgy is szeretek!jó munkát és kitartást kivánok hozzá!De azért a Yamahádat ne hanyagold,mert megsértődik és nem indúl be többet!
Á semmi szükség a fojtásra, eredeti állapotában nem több 15 lóerőnél egy gsr, ugye Laca?
Sziasztok,

Nagy vágyam egy GSR, de mivel csak A korl. jogsim van, így hivatalosan be vagyok szorítva a 25kW (34LE) tartományba. Netes keresés eredményeként azt látom, hogy rengeteg helyen (külföldön) lehet kapni a GSR-t (mellesleg GSX-R 600-at is) 25kW-os verzióban. Szerintetek itthon megoldható, hogy ilyen fojtott elektronikás GSRt adjanak el?
Kykee,
egyébként meg természetesen két munkahelyen nyomom mindennap.
Hétfőn ötkor a többi napon meg hatkor kezdek és du. négyig itt vagyok a reptéren.
Hi Steve,
mizújs felétek?
Dolgozol?