Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeva Kykee,
dolgozom, mint rendesen.
A motorozás nekem az idén nagyon visszafogottan műkszik
A Stevenek már írtam, hogy belecsaptam a lecsóba az idén tisztességesen.
Kívülről szigetelem (hő) a házat és ez bizony nem egy kétnapos meló. Nem elég, hogy az időmet elrabolja a motorozástól de még a pénz is úszik vele.
Aztán a pincébe is betört az idén a talajvíz, hát még azt is meg kell oldanom a fűtés szezon előtt ( lent van a kazán).
Könnyed levezetésnek meg festenem kell belül. Igaz a vendégszoba, nappali, konyha, előszoba már hál istennek kész, de akad még helység a házban bőven.
Szval, motorozás most az ablakban.
Július 8. Kunmadaras!!!

Nagy Bumm motoros találkozó (júli. 7.-8.-9.)

Én megyek!
Jön még valaki???
Szevasz Rece!
Pontosan még nem néztem meg mekkora a túra hossza, de szerintem Budapesttől nézve min. 500 km-es karika!
Ha lesz egy kis időm, ki fogom mérni méterre!
Szevasz Whisp!
Mindent kövess el, amit csak lehet, hogy a motorodat ne vegyék totálkárra!!!
Ha mégis elkerülhetetlen, akkor több százezer forintot fogsz bukni az garantált! Én 600e-et buktam a totálkáron és most pereskedek, nem sok reménnyel!
A roncsot pedig mindenképpen hírdesd meg és magad próbáld eledni, akkor még van esélyed hogy csökkentsd a károdat. Jó esetben többért tudod értékesíteni mint a roncsérték.
Ha viszont megsérült a váz, akkor mindenképpen totálkár a vége, sajnos!!!
Ha tudsz tegyél fel néhány képet a törött motorodról!
Esetleg meg tudom adni annak a szerelőnek a nevét, aki az én roncsomat is megvette.
Szia Rece!
volt ma forgalmam,jó sok service!igy legalább még többet tudok tankolni!
nem mintha sokat zabálna csak én jobban húzom neki!lassan kelleni fog az 1200as GSR!
veled mizu,mit csinálol? Yamaháddal falod a kilométereket? vagy dolgozol?
Micsoda kérdés, gyönyörűen muzsikál.
Mi a pálya a gsm bussinesben?
Van ügyfeled?
Sziasztok!
Szép hely ez a Veszprém megye és van minden, itt nem unatkozik az ember!
Örült sok rendőr,kommandós,robbanás(robbantás?),Tesco kirablása 50.000.000.-huf!Pörög az élet!
De legalább nyugodtan lehetett motorozni mert egy helyre orientálodtak a zsaruk!
Veletek mi újság?mindenki jól van?Rece a Yamaha működik szépen?
whisp - amit írtál, abból úgy látszik, h nagyon nem lesz nehéz nekik totálkárra venni a vasat. a bukógomba hasznos, de ennél a hempergésnél nem biztos, h megfogta volna a lényegi dolgokat.

biztosítós-totálkáros kérdés tk esetén: a biztosító embere a hollóstól kapott értékbecslés (eurotax plusz egyebek) és a saját szemle alapján megállapítja a roncsértéket és a kárkori értéket. ennek a kettőnek e különbözetét kapod te meg (ha van bank benne, akkor ő, és még variálnak egy kicsit), a ronccsal pedig szabadon rendelkezel. a biztosító megad egy bontót, ahol elvileg az általuk megállapított roncsértékért átveszik a vasat, de ha ez neked nem teccik, akkor oda adod el, ahova jól esik.
Sziasztok

Azóta annyi lett, hogy a motort a Hollós márkaszerviz megpróbálja totálkárosra vetetni a biztosítóval (mivel az alu hídváz is megsérült), nekem meg előzetes CASCO-ra indították el az ügyintézést. Kaptam tetanuszt, de legalább nem tört el a lábam. Érdekes módon most fáj minden kezem lábam, mintha izomlázas lennék, tegnap nem fájt, csak a lábam ami zúzódott.

A következő motoromat bukógombával felszerelve fogom a szalonból kihozni. Mostmár értem hogy miért ilyen fontos, persze ma akartam rá venni ilyet (mármint a mostmár kicsit romos motorra). Laca, nem hagyom ám abba a motorozást, de ez a baleset jelezte nekem, hogy még inkább figyelnem kell... bár én kezdő vagyok és eddig sem küldtem neki, de azt hiszem minden motoros társam egyetért velem abban, hogy ijesztő azoknak az eseteknek a száma, amelyek során (visszagondolva) meghalhattunk, vagy komolyan megsérülhettünk volna... ez vele jár.

Amint meg tudom venni az új motort, majd jelentkezem.

Egy kérdés: Ha a törött motort totálkárosra veszi a biztosító, akkor a márkaszerviz, ahová bevittem, köteles azt a motort nekem visszaadni, ugye?

Üdv: W
Morgen!

Visszaolvastam az fz6 topicot, szépen lehúzták a gsrt a fiúk. Ezt már csak be kell nyelni, ti meg az fz6-ot húzzátok.
Így kerek a világ
Nem rossz az útiterv, számoltad már Steve, hogy mennyire jön ki?
Nem tudom miért írok 3-as utat, mikor Bicskénél az 1-es főút megy Pest irányába!!
Korán van még!
Az eddigi útvonal terv:
7-es út - Székesfehérvár - Bkenese - Bfüred - Tihany - Badacsony - Keszthely - Sümeg - Tapolca - Veszprém - Zirc - Pannonhalma - Győr - Komárom - Tata - Tatabánya - Bicske - 3-as út
Jó reggelt Klán tagok!
Üdv Reet! Örülök, hogy tetszik a térkép! Éppen fel tudtam tölteni, mert nem egy kis darab.

Javaslat:
A végállomás Legyen Bicskénél, mert aki a pesti irányba megy hazafelé, annak már nem biztos, hogy le kéne menni Fehérvrra. A 3-aseon meg szép kényelmesen el tudunk menni Pest felé. Bicskén amúgy is tudok egy nagyon jó éttermet, hatalmas parkolóval. Jó pihenő hely lenne!
Vélemény???
szép térkép!!!
Na léptem.
Jó éjszakát Klán tagok!!
Itt meg a másik fele!
Jó éjszakát nektek!mentem haza!üdv
u.i.:a bridzssztónnal (ejtsd hidkő)meg óvatosan!
KYKEE
Lehet böngészni a térképet!
Hali Abdul!
De csak ennyi fért ki belölük? ez nagyon infantilis!
Vagy ezzel a megszólalással próbáltak meg felnőni!?
Szeva Steve!
akkor én most kezdhetem elölről az egész majrécsikgyártást?pedig már kevés volt vissza!én nem szeretnék kilógni a sorból!
whisp!

most olvastam a veled történteket. nagyon sajnálom, h az új vassal így indítod a motoros pályafutásodat. nekem 3 hónapja volt egy hasonló sztorim, szintén allianz, és társai, végigjártam mindent. lehet, h tudok 1-2 hasznos tippel szolgálni, h meg tudjad gyorsítani a folyamatot. ha gondolod keress meg a lumbergh@freemail.hu-n!

lum
Szia Laca!
igazán akkor mutatnánk jól ha fölülnénk a GSRre!na azmár egybefüggő tömör gyönyör!erröl képet is fogunk csinálni a következő közös gurulásunknál!viszont el vagyok kenődve mert nem ment 5.be 219nél többet!jött a körforgalom fürednél !Nem tudom ti hogy vagytok vele kedves KLÁN tagok
de én még mindig nem tudok evvel a mocival betelni!ezt legalább összerakták és úgy tudsz vele menni ahogy gondolod!nem kell félteni,mint egy Ho...t?vagy egy Lyama..át!
Reet, rám férne a gyakorlás.......benne vagyok mindenben!
Laca, gyere el velem a Szentendre és a Viságrádot közvetlen összekötő útra, és ott majd ráérzel erre, van ott egy pár olyan kanyar amit 50-el is nehéz bevenni, de olyan vigyort húz a szádra, hogy körberöhöd a fejed!