Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Reet!
Várom a mailt!
Azért kibírod ezt a balatoni túrát, aztán jöhet a Mátra!
Fő a változatosság!
Szép jó estét mindenkinek!
Régen láttam ilyen szép színű eget, mint most. Mikor is? Szombaton?
Kykee bekukkantottam én is a Fazer topicba, de lássuk be, ez a legkevesebb amit kaphatunk azok után amit szegény Acerider-rel és a Yamaha-jával tettünk!
Majrécsík......hmmm.....

Engem nem érdekel.Egy dolgot kijelenthetek:nem tudok annyira motorozni, hogy ledaráljam, de nem is akarom feszegetni a határokat. Lehet hogy valakiknek a szemében ez ciki, kínos, de ez van.....De szerintem abszolút nem fontos dolog!
A magam szintjén veszem a kanyarokat, a legtöbbet használt útvonalon minden kanyart beveszek min. 120-al, ez bőven elég. Lehet, hogy mások szerint a derékszögű kanyarokat kell bevenni 120-al.......
A majrécsik hizlalása szakdolgozatomat már megirtam, de nem nyilvános, majd átküldöm imélen!
Ha nem is csak a majrécsíkról szól, de szeretem, a GSR meg imádja a kanyarokat!!!
Azt élvezem ha kanyarogok, döntögetek, nem a 200 tempót, hanem a 90-120 km/h kanyarokat......
A végső cél (csak profiknak) , hogy mindkét keréken középen összeérjen a majrécsík!
Na az a csúcs!
Sokat kell még gyakorolnom!
Whisp!

Tapasztalat: a teherautóból, még a kicsiből is, nem lehet látni a melletted haladót! (ugye mindenki ismeri a holttért) Ez a holttér teherautónál még nagyobb, kamionnál már a személyautót sem veszed észre, még ha egy kicsit már előtted is jár! Tgk-val úgy váltok sávot, hogy szép lassan húzodok át(persze mikor tehetem) és ha jön duda, akkor vissza......természetesen izgek-mozgok az ülésben előtte, hogy mindent észrevegyek a tükörben. Szerintem a teherautós hirtelen egy pillantásra belenézett a tükörbe, mielőtt áthúzott volna, de nem látott Téged!
Motorral megpróbálok minél előbb elhúzni mellette, minél kevesebb időt eltölteni a tgk. mellett, nem szabad hosszabb távon párhuzamosan közlekedni velünk.....
De fel a fejjel, a motorozást mindenképp folytasd!
Reet!
Én most olvastam egy tudományos igényű cikket a "Hogyan hízlaljuk majrécsíkunkat" címmel!
Tehát én most azon dolgoznék, hogyan tudok egyre nagyobb és vastagabb majrécsíkra szert tenni.
Az baj???
A túraterv tökéletes, a leghoszabb verzió is jöhet!
Sziasztok!

Ezt azért nem merném így kijelenteni....(hogy senki nem fog lemaradni)ne felejtsd el, lesz egy Yamahás is.......

Kykee! Lassan könnyebb lesz minket átugorni, mint megkerülni .......így vagyunk mi, erotikusan gömbölyűk, divatosan duzzadtak ......meg a pocak alatt a gyengébbik nem feje is árnyékban van.....
Ja, most, hogy olvastam Abdul monológját, én is javasolnám az északi parton való nyomulást!
Még akkor is ezt mondom, ha somogyi vagyok! A déli part nagyon punnyadt! Keszthelytől pedig mehetünk Tapolca felé a Rezi - Várvölgy útvonalon! Nagyon szép! Itt is vannak kissebb szerpentínek!
Csumicsá Kykee!
Teljes mértékben támogatom az elborult útitervedet!
Csak bírjuk seggel! Igaz Laca?!
Kéne hozzá valami idő számvetést csinálni. Hánykor van indulás, hánykor megérkezés (kb.). Hol állunk meg pihenni, vagy nézelődni, hol kajálunk.
Aztán ha a többiek is jónak látják az útvonalat, felteszem egy térképre, és induláskor mindenki kap egy kinyomtatott verziót. Nehogy eltévedjen!
Ez persze kizárt, mert senki nem fog lemaradni!!!! Műszaki hiba meg lehetetlen!!!!
Üdv Panizzi!
Ha jól sejtem Te nyitottad ezt a topikot!
Elég jól kinőtte magát, a csemetéd!
Motorral hogy állsz? Jó, tudom, neked kicsi a GSR!
Üdv
Steve
De mehetünk Keszthelyig,onnan Pécs majd Szeged érintésével Budapest!ehhez mit szólsz Abdul?
Szia Abdul!
Őrülök hogy megúsztad az esést!itt is zajlik az élet!tegnap 3 frontált kellett kivédenem !Az asszonykám sirógörcsöt kapott az elsőnél!a másodiknál nem volt ott,hála a védőangyalomnak pedig a kocsit a füre kellett rántanom!A harmadikat már észre sem vettük!elegem van a sok gyökér kezdő magáról sokatgondoló baromról!A másodiknál utána mentem és 4km után be is értem!
Miután elévágtam és besatultam a Swiftemet nem is akart a tiknó gyerek kiszállni a golfból!majd a jobb ülésröl az egyik ismerősöm szólt ki hogy ne haragudjak!Nagy bocsánat közepette mentem tovább!
Ma meg felrobbant a tüzijáték raktár Balatonfűzfőn!lassan az északi parton sem lesz látnivaló!
Ja a Bridgestone gumit 4000km után célszerü lecserélni mondjuk Metzeler-re,mert a gixxeres Bazsi barátom ezért esett el a körforgalomba a "tiszta" betonon 20szal!
Láttátok már miket irogatnak a Fazer topicon a GSResekről?gyenge próbálkozás,értékelhetetlen cinkelkedés,mert irigykednek!
Üdv mindenkinek!
Ma reggel engem is majdnem elcsaptak a városban. Egy hülye liba szintén megunta a sorban állást és kivágott, szerencsére lassan jöttem és amikor már láttam, hogy jönne ki dudáltam neki. Természetesen semmi reakció, dudálok, bőgetem a motort, észrevesz, de gondolta, ha már elindult véghezviszi a folyamatot és mégis sávot vált. Még szerencse, hogy meg tudtam állni. Majd rájön, hogy mekkora f*sz volt és a lámpánál intett, hogy bocsi... na mindegy.

A balatoni túrával kapcsolatban annyi észrevételem lenne, hogy a déli parton szinte csak települések vannak, azt a részt nem igazán lehet élvezni. Én inkább csak az északi oldalon mennék + Kykee előbb említett Sümeg-Veszprém-Győr-Komárom-Tata-Fehérvár útvonalával vegyíteném.
Steve!
Ez az útvonal egy kicsit rövid lenne? nem rossz de még tegyünk bele jó kanyargós részt!
Déli parton végig Keszthelyig,ott kollektiv vájú,kávé,fagyi,majd fel a felsö utakon ,Sümeg és Tapolca
felé Veszprémig.ott egy fél órás pihenő!(meghivjuk egy kávéra Lacát)Majd nyeregbe fel és Zirc irányba véve mehetünk Pannonhalmán át Györig! Győrből végig a dunapartján Komáromig!szép tájak közepette
Tata, ott egy finom cukrázda!majd Tatabányáról Majkon keresztűl Székesfehérvárra!Ez igy jó nektek? Ez a táv Balatonakarattyától Fehérvérig kb 400km!onnan lehet búcsúzkodni mert már a nap vége,ha nem találunk ki mást!Nem akarom magam futtatni de szerintem tök jó útvonal!már indulok is! Van benne sok kanyar RECE! Lehet éljenezni vagy cikizni! Kykee
üdv.

Whispnek : eléggé kacifántos a story, ilyenkor érdemes tanukat keresni, akik láthatták az esetet (az más kérdés, hogy ilyenkor mással voltál elfoglalva).
Sajnos a kisteheres bunkó egy jó ügyvéddel sokmindent elérhet. Ilyen a magyar jog. Sajnos.

Egyébként kétféle motoros van : aki bukott vagy aki bukni fog. Te már az elsőbe tartozol. Ha már így alakult, legyen ennyi vigasz.

Szóval csak okosan. Erős forgalomban nem száguldozni az autók között.
Race: úgy érzem ezek a GSR-esek félnek a kanyaroktól . Én arra a Balaton felvidéken nem sokat jártam, de ammenyire emléxem ott csak 30 tábla, meg falu falu hátán..............
Ott nem fog eltünni a majrécsík, legföljebb kockára kopik a hátsó gumi
De ha a többség ezt akarja..... (fene ezt a kurva demokráciát!)
Kykee!
Most akkor mi gondolkozzunk valami jó kis útvonalon.
Pl. Tihany- Badacsony - Tapolca - Sümeg - Veszprém
Vagy...???
Ez a CB Pista olvas a gondolataimban!!!
Szevasz Rece!
Jól látod, örül a májam!
Persze ez csak annyit jelent, hogy július 22.-én a Balaton-felvidéken csinálunk egy túrát.
Aztán a rákövetkező alkalommal a Mátrába! Azt legalább már nem kell megszavazni! A Mátrai túra gondolom augusztusban lesz, de azt még eldöntjük közösen.
Addig is gondolkodhattok a Reet-el valami konkrét útvonalról.
Szóval ennyi.

Mit szólsz a 2007-es FZ6N-hez???
Sörbusz Steve!
A CB Pista a Mátrára szavazott miután körbegurultuk a Balaton felvidékét!
Örül a májad, mi, hogy nem a mátrát szavazták meg
Szeva Kykee!
Lehet, hogy igazad van, már a hasméret ügyében!
Az asszony is mindíg azzal nyaggat, hogy legyek már olyan macis!
De hát én meg, csak azért sem brummogok...

CB Pistát megszavaztattad már??? (csodálkoznék ha a Mátrára szavazna)
Szia Steve!
Falazhatsz is mert sok lány szereti a pocakot!Párnának kifejezetten tökéletes és még melegit is!sőt a Betty kifejezetten imádja!
Már nem divat a kocka has,de az egy nagy kocka viszont egyre jobban!