Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem hinném!
Nem szeretik a motorosok a potyautasokat!
Szia Napsugár!

Én erre nem fogadnék a helyedben nagy tétben....

Lehet, hogy a sok h.... motoros összeverekedne, csak hogy ki vigyen le.....(velem az élen...)
Laca!
Hivatalosan hiába nős valaki, titokban mégis vannak hátsó gondolatai!
Hát...én nekem semmi közöm a Klánhoz...úgyhogy nem hiszem, hogy elvinne bárkiis Szegedre!
Kössz a jobbulást, de ahogy nézem, agyamra ment a sok szabadidő......4 éve vagyok maszek, de egyszerre ennyit nem voltam itthon.....(hétvégével együtt 5 nap)

A meccs biztos jó lesz.
Szerintem fog reagálni
Addig meg ne aggódj amíg csak a humorod ferde
Na bontok egy sör meg nézek remélem jó meccs..
Neked meg jobbulást!
Jaja, biztos igazad van......már nem is reagál......már arra sem méltat.
Pedig jó poénnak tűnt, de lehet hogy az én humorérzékem ferde.....vagy nincs is....

Íme egy összefüggés az élet dolgaiban: egy nap 24 óra, egy láda sör 24 üveg! Ez nem lehet véletlen!!!
Laca!
Szerintem a topic nem... de teeeeee...
Remélem nem sértődsz meg, és nem ásta el magát örökre a GSR-topic, Hidi!?!?
Vagy másik mozaikszó: Hondás
Idegbeteg
Dilis
Istentelen

Nekem az első verzió jön be....

Ez a második verzió nem is létezhetne, ha GSR-es lenne...
Vagy mozaikszó: Hamvas
Igéző
Drága
Isteni
A Hidetosi rövidítése...
milyen név ez az Hidi ?

rövidítés ?
Az új Hornet csak Hidi kedvéért!
Nem is rossz!

totalbike.hu/motorhirek/?main:...
Steve!

Végig sztrádán mentünk (kocsival voltunk) hogy minél kevésbé hullaként és minél hamarabb érjünk oda. Valaki említette és nagyon igaza van, a szlovák szakaszon a sztráda nagy kőlapok sorozata és vonat feeling ahogy majd "kattog" az abrocs az illesztet(len)ségeken! Szombat vasárnap voltunk és fizetős campingben szálltunk meg. Kunmadarasnál kicsit nívosabb a szinvonal kaja és rendfelügyelettel turbózva a pályától kb 25 percnyi gyalogtúrára. Így a parkolást a ring környékén nem figyeltem hanem csak azt hogy a sör fel ne melegedjen!
A C szektorból jól láthatsz hisz amit nem élőben azt szemben a kivetítőn pótolhatod.
A segged a domboldalban tuti rézsútos lesz ha valami komfortfokozat emelőt nem viszel magaddal!
Itt sok hasznosat találsz a MotoGP és vele kapcsolatos dolgokról.
Hirtelen ennyi.
Steve én is párkapcsolatban élek már egy ideje, így fotók tuti nem lesznek. Legalábbis én nem készít(het)ek!
Madárcsicsergéses szép jó reggelt Mindenkinek!

Phú Doc, én itt korán elalszom, Te meg becsajozol....
Mi itt túlnyomó többségben tisztes családapák vagyunk ám! Hátsó gondolatok nélkül......(legalábbis hivatalosan...)

Dody, hát már hogy a fenébe ne látnánk szívesen az ifjabb Dodyt! Hát még ígya, hogy a GSR rosszabb verzióját választotta.....

Steve, természetesen nem fosztalak meg Benneteket "élvezetes" társaságomtól! Le se tudtok lőni!

Tiszteletem Mindenkinek
Laca
Jó reggelt Doc!
Végre valaki aki járt már Brnoba!!! Sajnos eddig még én sem voltam ott!
Kicsit kifejthetnéd bővebben is a tapasztalataidat. Merre mentetek? Milyenek arrafelé az útviszonyok?
Szállás volt e, vagy egy napra mentetek??? Parkolási viszonyok milyenek a ring környékén??? Hogyan látni a versenyt a C szektorból??? Meg ilyenek.
Előre is köszönöm a válaszaid!!!!
Üdv
Steve
Jó reggelt Steve !

Á dehogy köze nem volt ötletemnek a szexhez!
Maximum a fogyókura része lett volna!
Ja még nem mondtam én nős vagyok 24 éve így tudod nincsenek ilyen elvetemeült gondolataim.
Szerintem a lányom sem lenne rám büszke, pedíg azt nem szeretném mert én Ő rá nagyon az vagyok.


Egyébként meg tudtam hogy ezen ötletem sem lesz szavazatra megfelelő!

A július 22. közös motorozásra ha lehet akkor a fiamat is benevezném.
Az elmúlt héten kapott egy GSXR-t és szerintem a bejáratással addigra végez.
Annyi Hondás csaj mellé kell a fiatal erő!

Szép napot mindenkinek !

Üdv:
Dody
Steve!
Tényleg nagyon cool volt tavaly! Mert akkor nem ütközött a brnoi MotoGP-vel és így mindkettőn ott tudtam lenni Benne is voltam Brnoban az ezer fős magyar zászlóban Azok a jó kis helyi sörök...
Akkor most Te nyertél Doc!
Én mentem szunyálni!
Jó éjt!
Doc!
Remélem azért tudunk találkozni 8.-án!!!
Az augusztus 18-19-20.-i programon viszont én biztosan nem leszek ott, mivel ebben az időpontban Brno-ban leszek a Moto GP futamon!!!
Már meg van a jegyem!!!
Tavaly nagyon jó volt az augusztus 20.-ai kunmadarasi program! Biztosan idén sem lesz ez másképpen!!!
Szerintem aki ma korán lefeküdt az holnap reggel nehezebben találja a fonalat mint Ariadné!
Szevasz Dody!
Mit kell megszavaztatni???
Nem hiszem el, itt mindenk perverz szex örült???
Ezek szerin csak én vagyok józan és kimért...
Nem baj, ha szavazást nem is rendezünk a témában, Abdul biztosan tud majd néhány szaftos fotót mutatni a hétvégi munkahelyi bulinak álcázott "erotic live show"-ról!!!

Előre is kössz Abdul!!!
Steve!
A júli 8. nem tudom még de nem kizárt
Viszont az aug. végi SHOX EXTREME HÉTVÉGE a valószínűbb mert arra évek óta ellátogatunk cimborákkal és akkorra szabadságot is tervezek kivenni hogy közbe se tudjon jönni semmi.
Nem végtelen távolság de azért akkorát a legjobb focista sem tudna azért köpni!