Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Doc!
Köszönöm eme nemeslelkű meghívást!!!
Remélem tudunk vele élni!
Cserébe mi lenne, ha eljönnél velünk júli 8.-án Kunmadarasra???
Az már neked is kellően közel van, kb, egy köpésre!!!
Nem?
Szevasz Laca!
Mindjárt gondoltam, hogy jó vagy "franciából"!
Elvégre kamionos vagy, vagy mi...!!!???
Remélem az asszonyt mostanába nem engeded a topik közelébe!!!

Kár hogy nem jössz Kenesére, azér a Kunmadár még focizik??!!!
Halidéj Steve!
Ha a KLÁN tiszteletét teszi a városban akkor tuti még én sem tudnék kifogást találni a bujdoklásra!
Szeged amúgy is a napfény városa hátha még Napsugár is hoztok magatokkal Meg persze HidiHonda RecésYama és minden kalandvágyó
A képen is láthattad errefelé hogy tálalják az egyszerű levest is
Szevasz Doc!
Én is csak azt tudom mondani, természetesen örömmel látunk itt!!!
Nem csak mint olvasgató, hanem mint írogató is!
Aztán még ki tudja, lehet hogy Szegedre is elmotorozik a Klán!
Kykee!
Én szombaton ott leszek Kenesén!
Viszont du. 5- re már Budakalászon kell lennem a motorozz.hu születésnapi buliján! Azt üzenték alá kell írnom a transzparensüket!!??
Így hát nincs mit tennem, aláírom!
Üdv Kykee!
Valóban szép az a leves, mindjárt meg is indult a nyálelválasztásom!!!
Jó gasztronómiai izlésre vall!!!
Jó estét, jó szurkolást Motoregerek!!
Alig győztem visszaolvasni a ma esti termést!
Szépen belehúztatok!
Csak így tovább!!!
Jóéjt!
Spanyoloké a három pont
Jóccaka!
Hidd el jól választanál ha egy ilyen géppel gurulnál ki jövőre egy szalonból! A bejáratás alatt könnyen mexoknátok egymást mert a 800km-ig javasolt 7k fordulatig maximálisan kezes és nem bünteti az esetleges bizonytalankodást és "támogatja" a nyugodt városi közlekedést. IS. Mert ha kell viszont úgy tol ahogy (még) el sem tudod képzelni. Mint ahogy én hogy milyen is csomagnak lenni!
Izgalmas !

11-es.
Jó éjt !
Akkor lehet, hogy rosszul emlékszem, de majd legközelebb jobban megfigyelem!
Az élmény hatására elhomályosodhatott már előtted a fordulatszámmérő mert 6k körül van az a fordulat ami még a tükröt is erősen nedvessé teszi.. vagy legalábbis úgy néz ki mert látni benne nemigen lehet
De az a fordulat úgy is csak parkolásra való és mivel hátrameneti fokozat meg nincs a GSR-ben így tükör sem kell hozzá
Igen, tudom, hogy 6 éve még nem volt Gsr!
Tapasztalataim szerint, 4-5000-s fordulatnál volt a legintenzivebb a "filing", 10ezernél, már kisimulnak a dolgok!
Hat éve nem volt még viszont GSR
Kezes bárány és tomboló tigris.. Városban uzsonnaidőben csak duruzsol és simulékonyan követi rezdüléseid.. De ha orgazmusközeli élményre vágysz akkor csak annyit kell tenned hogy nem engeded 10k alá a fordulatszámot és lehet nem csak közeli lesz az élmény
Hát, ez már 6 éve eldőlt, hogy Honda!
Avval legfeljebb felfázást kaptam volna februárban és nem kedvezményt!
És az már biztos hogy csak Honda vizesítheti a pólódat vagy még GSR is lehet az élmény okozója?
Sehogy!
Vizespolóval akartad megkeresni a részleteket?! Max vizes alsó gatyával!
Nemes célra gyűjtesz! Aki aranyfokozatú támogató szeretne lenni annak a részleteket hogy lehet megtudni?
Ez nekem is eszembe juthatott volna mikor kérdezték hogy akarom fizetni a drágaságomat!
Motorra gyűjtök, tehát, aki vinni szeretne, annak fizetnie kell...főleg a vizespolóért!
Ez a 22-es csapdája lehet mert ha a fiatal pasik jönnek be Neked akkor sosem tudom meg. De mivel már amúgy sem vagyok az hát bevállalom! Csak így egymásközt áruld el akkor!
Hamar meg akarsz öregedni?
Teniszpályanagyságú lyuk tátong az oldalamon! Aranyló Napsugár az éjszakai égbolton megvilágítanád a finoman elejtett megjegyzésed pontosan mit is jelent?
Tisztában vagyok vele!
Napsugár!

Ez így elég félreérthető ám! De mindíg is kíváncsi fickó voltam!