Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi Reet!
Látom, edzel 22.-re. Én is lenyomtam most 400 km-t, de a seggem csak nem akar hozzászokni a nagyobb túrákhoz.
Lehet, hogy naponta kéne 400 km-t mennem????

Kilóméteróra állás: 4175
Szevasz Laca!
Mázlid volt, hogy nem lett nagyobb bajod, meg a motorodnak sem!!!
Én is jártam már így régebben! Sajnos mindig észnél kell lenni! De ez az, ami néha nem sikerül...
Na de most már legalább átestél a tűzkeresztségen!!!
Gondolom az asszony megdícsért!!??
Ajánlom figyelmetekbe az 1660-as hozzászólás utolsó mondatát...

Asszem ezek után én nem intek meg senkit, mert én esek a gödörbe.....
Hát igen, szerencsém volt......én voltam a hülye, soha nem motoroztam rövidgatyában, de most az egyik ismerőst vittem egy körre, és nem öltöztem be. Cordurám vagy bőrnadrágom nincs még, de mindig farmerban megyek, az most is jobban megvédett volna.

Hogy jó is legyen közte, az ügyeleten a doktornéni nagyon csinos volt, fiatal rövid szőke hajú bombázó.(és nem mellesleg motoros, egy Aprilia 125-el) Megnyugtatott, hogy nem fog gyorsan gyógyulni az égési komponensek miatt....
Bocsi, nekem még nincs honda a popsim alatt!!!
Csak jövöre, addig még sok bébi-babát kell elbabusgatnom!
Köszönöm szépen! Nagyon kedves vagy!
Napsütéses idő elintézve!
Szerencse, hogy ennyivel megúsztad, és a motorodnak se lett sok baja! Tessék jobban oda figyelni ezekre a szituácíókra!
Én ma 300 km mentem, BP-Tatabánya, és vissza a Vértesen át Esztergom, Visegrád, és úgy haza. Eszméletlen jó volt!
Szevasztok!

Ma sajnos én is leteszteltem a bukógombát.......
Történt, hogy megfordulás közben -nem volt túl óvatos megfordulás- elkapart a hátsó kerék,
így kb. 20-30 km/h sebességgel elcsúsztam.......
Ez volt az első perecem, azt mondják, ezen túl kell esni mindenkinek......akkor még tán örülhetnék is, le van tudva a kötelező, most már túl vagyok rajta.......
Egy pillanat alatt meg volt a baj, szerencse, hogy a motornak semmi baja, nekem is csak a lábam sínylette meg egy kicsit......persze ha kaptam volna magamra nadrágot(meg van rendelve egy 4XL-es, de várni kell rá) akkor ez sem lett volna.....a kabát szakadt még ki egy kicsit.
Vigyázzatok magatokra!
Laca !

Miért van minden csajnak Honda a segge alat !

Suzuki ezekszerint a férfiaknak jár csak.
Szegény csajok !!!!

Intézd el nekik !!!!!

Ja bitumen ma már egész puha !

Üdv:
Dody
Hűűha Napsugár, ilyet aztán nem minden nap kapsz.
No azért nem ilyen egyszerű
Szia Napsugár

Lécci lécci lécci lécci lécci lécci lécci lécci lécci lécci lécci lécci lécci lécci lécci lécci lécci lécci lécci lécci lécci
Ha szépen megkértek, elintézem Nektek a jó időt!
Szép jó napot mindenkinek.

Rece a te kutyáid is motoroznak?
Szia Dody!

Esőűgyben Rece az illetékes......
Az egykerekezés meg a száguldozás nem az én műfajom, óvatos duhaj vagyok ......legalábbis hivatalosan a család felé ..... Amúgy meg nem lehet megállni.......
Az útvonal szerintem is így jó, ahogy van, persze megfelelő számú és minőségű étterem mellett ......mondjuk 10 kilométerenként megállás......
Én úgy látom Dody, itt az ideje a munkahely változtatásnak......
A rövidgatyával meg vigyázz, ha nem akarod a bitumendarabokkal tetoválni a combodat! (én dumálok, de még mindig nincs gatyám... )
Jó éjt fiatalok !
Hello Laca !

Na akkor már megvan ki fogja a kabátodat kimosni !
Hát az áruló !

Nem értelek hogy tudsz 200 al menni amikor fuvarban vagy???!

Én ma 185 környékén jártam rövid gatyeszban aztán már nagyon jöttek a legyek.
Egyre keményebbnek tüntek és visszavettem a tempót.

Ja az egykerekezést már gyakorlod !

Julius 22. én esz lesz a beugró !


Csaó:
Dody
Hello Steve!

Mennék szívesen de nekem pont Amsterdam van akkor júl.14.tart. munkahelyi relaxálás.
Na nem olyan mint Abdul amiket megél. Tudod ez egy konzervatív cég.
Egyébként nem gond ha kimarad Sárvár csak fölvetettem.
Gondoltam a Pécsi ötlet mellet simán ez is belefér.
Persze a hátsóm majd biztosan pulzál rendesen. Ma mentem 150 km de már zsibbadt rendesen.
Pedig Lacához hasonlóan párnázott.
Közbe állokm egy kicsit a gépen csak ekkor meg lekell lassítanom mert fölszálnék.
Szóval nem könnyű !

Július 22 az nekem Tuti ! Ja eső azt rendezi már valaki ????

Üdv:
Dody
Jó éjt Neked is!

Ajjaj, de még mennyire, hogy be van járatva.......most bánja igazán az asszony, hogy engedett a motorvételnek.....vittem egy kicsit a hugát, a kis hülye meg elkotyogta, hogy a max. sebességünk háromszámjegyű volt, és kettessel kezdődött......
Na én megyek mert dög álmos vagyok!
Jó éjszakát mindenkinek!
Szevasz Laca!
Naaaa, a multkor mégis lezsibbadtál!
Vagy már be van járatva???
Kykee!
Akkor most jössz 8.-án Kunmadarasra???
Gyereeeeee!!!!! Meg a CB Pista is, Meg a Dody is!!!!!
Szeva Steve!

Nékem nem kell párna, elég párnás a seggem.......
Szerintem edzze mindeni a seggét a juli 22.-ei túrára, mert az enyém már 100 km után is totál elzsibbad!!
Laca, lehet hogy kispárnával nyomjuk majd??? Nem is, inkább kettővel!!!