Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Isteni volt a mai motorozás!
Most öcsém számítógépén nyomom Taszáron.
Ja, amúgy én is ballagásra jöttem. Holnap ballag öcsém kislánya!
Holnap délután meg már tűzök is haza. Újabb 200 km motorozás!!!
Újabb 200 km tömény élvezet!
Szevasztok GSR-esek!
Éppen, hogy kiteszem a lábam aztán mindjárt elszabadul itt a pokol!?
Minden felé szexuális perverziók!!! Fúúújjj de undorító!
Hol is lehet jelentkezni???
Szia Tybee!
A múltkori képsorokat is utolagosan is nagyon köszönöm!Remélem jól vagytok és hamarosan ismét talalkozunk!kellemes hétvégét nektek és balmenközt!Kykee
Sziasztok!

Új, Badlac által készült képek teinthetőek meg itt
Jó szórakozást hozzá!én tegnap voltam a Nejem öcsseinek a ballagásán és nagyon unalmas és meleg volt!De ettöl függetlenül gratulálok neki!add át egy vérbeli GSRes gratulációját és üdvözletét a legnagyobb tisztelettel csatold mellé!KYKEE
Most én is léptem, a lányom ballagására, majd folyt köv. Üdv mindenkinek: Rece
Hát érdemes közkinccsé tenni a családi titkaidat???
Aztán mindenki azon élcelődik
A többivel is egyet érthetsz,nem kell bizonygatnom!
Néztem Őket,szépek,aranyosak!te is szerencsés vagy!és ki az apjuk?
Nnnnaaa látod, még jót is tenne veled a kutyám, előkészíti a "terepet" csak, hogy a kaptárban ne fájjon annyira
Bár hátulról még szűz vagyok.......de nem sokáig....ha így használom a GSR-t, visznek a dutyiba, és ott aztán......brrrr.......
Ne is maradj ki....csak én már előre sajnálom a kutyákat!

Itthon is tudja az egész falu, mikor vagyunk együtt......jön a mentő.......
Csaó!
A rafkós zsivánnyal egyetértek!!!!!
A többiről még meg kell győznöd......
Az egyik nap raktam fel az adatlapomra egy-egy fotót a két kisördögről....nézd meg, és szólj ha kell....
Ebböl kivűl álló nézelödőként nem szeretnék kimaradni!csak még belevinném a Yamahát alátétként a jobb összhatás kedvéért!
Szasz Laca!
Gondoltam hogy tudsz nekem hozzni ekkora áldozatot a barátságunkért,ha fiú kell!megkérdezem az asszonyodat hogy belefér e az idődbe?
Én lányt is akartam!de kitesz a Kitti két fiút!tehát megvan amit szerettem volna!Egy gyönyörű,okos,értelmes,eleven,rafkos,zsivány,akaratos,céltuda tos,stb...mint az apja!
Várom a napját!kár hogy esett mikor itt voltál,pedig elvittelek volna a Nosztori-völgybe kanyarogni!
Biztos rosszul lenne ha a Rece Yamahájától,ha beleolvasna a topicba!na nem azért mert olyan szuper...
Jó utat Steve és idiótáktól mentes közlekedést!üdv
Na de megyünk mi még együtt kykee
ékeskedésről szó sincs, csak használatról
Más tollával ékeskedünk?! jajj de hülye vagyok hogy elfelejtettem hogy a Yamahával csak egyenesen lehet menni!
Nnnnaa, megjöttél te is a hülyeségeiddel
Rövid egyes, grupensex stb..........
Tudod mit Laca, neked van egy lány vizslám és hogy grupen legyen a dolog, még a fiu vizsla is rádmászik hátulról, te leszel a sandwich közepe
Szóljál kykee, ha fiú kell!!! Nekem van kettő, besegíthetek Neked is....
A kollektív összeröffenést Nálad Rece pedig csak valami gruppenszex forgatással tudom elképzelni, melóval nem! (a csajokat Te hozod!)
Sziasztok!

Rece! Szívesen segítek a bontásban, az Eurotech 500 Nm-es, rákötünk egy drótkötelet, rövid egyes, aztán csá......
Már itt sem vagyok!
Üdv mindenkinek!
Kellemes hétvégét nektek!
Kykee!
Nagy mázlista vagy, hogy az asszony nem olvassa ezt a topikot!