Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hajrá Steve, dél van, gyorsan pucolj a melóból bringázni!!!!!
Nem én borítottam teljesen végig, versenyzőtől veszem a gumikat már évek óta.
Most metzeler racetec van fönt, super!!!!
neked milyen gumi van a Motoooo.hmm,bocs megbotlott a nyelvem!a Yamahádon?ha a gyári azt nem félsz peremig dönteni?mert Te a peremig döntötted azt láttam!
már csak 117-el vagyunk elmaradva az fz6 topictól !!!!! hajrá hajrá hajrááááááááááá
ez a m-uff egy elfojtott böfögés akart lenni a sok pezsgőtől??
Üdv neked fehértestvér!
mindig az igazat beszélem,ahogy most is,egy jakuzziban ülve sok csinos bikinis hölgy társaságában pezsgőt kortyolgatva,az ebédre várva! m-uff!
vagymi izéé a falazáshoz
szájkosár a megoldás gyerekek, még kőműves sem kell a harapáshoz
Biztos hogy harap! kajánál biztos! én meg felvállalom a dolgaimat,de nincs miért parázni! minig jó voltam hozzá! Benned meg bizom,hogy segitesz,ami nálam is kölcsönös! én is segitenék Naked(még az életem árán is)ha a HIDI téged harapdálna!
Köszi Steve! Persze az anyja sem randa! Anyja külsö,apja belső! én egyedül kevés lettem volna!
Tudod Kykee a "falazás" miatt gondoltam, hogy ki kéne hagynod!
Meg aztán nem tudhatjuk, hogy harap e a Hidi! És ha mégis, azt már én sem tudnám kimagyarázni...
Nem baj Rece, jön még kutyára kamion!!
Más szóval megyünk még együtt motorozni!!!
Steve!
Miért ne mennék?igyekszem ott lenni minden programon,csak a jogsi miatt van egy ici-pici para!a többi nem gond!nincs semmi baj HIDIvel,nem harap!
Már csak egy kicsit kell belehúzni és lenyomjuk a Fazer topikot!!!!
Hajrááááááááááááááááá!!!!
a francba, de jó neked Steve.
ilyen irígy vagyok
Olyannyira pötyög, hogy délben lépek le motorozni!!!
Siófok - Boglár - Taszár
Szevasz Rece!
Fogadjunk, hogy akkor akarsz majd hórukk munkába bevonni, amikor éppen a lábamat lógatom valami jó kis strandon!!!
Na mindegy, azért még áll az ajánlatom!
megjöttél te is Steve?
ezek szerint a meló megint csak pötyög?
Azt azért tényleg el kell ismerni, hogy gyönyörű a kislány!!!
Érthető, hogy óvni kell a kamionosoktól!!!!
Kykee,
ezek szerint volt honnan örökölni a hazudós vénát
Üdv Kykee Dicső Lovag!
"Válogatott magvakból, igen kimeritő, nagy odafigyelést igénylő hosszú munka gyümölcse!"
Na, most erre szokták azt mondani, hogy lányt ugye mindenki tud csinálni. Na de fiú!?!
Laca, te hogy látod ezt az évszázados megállapítást???
Szia LACA!
Köszönöm!Válogatott magvakból,igen kimeritő,nagy odafigyelést igénylő hosszú munka gyümölcse!
Illedelmes a kislány!Az apja (ÉN),illedelmességre és ovatosságra inti!mondtam neki hogy a kamionosokkal vigyázzon és ha nagyobb lesz nem kell mindenféle motorra felülnie!erre Ő
-igen apa csak a GSR,mert nekem az a MOTOR!figyeltél RECE!?
Szia Steve!
Szerintem még nem vitte el az 1000es szervizre,mert nem volt ideje a lóversenyen belgyógyász konziliumot tartani! Ezért marad ki a következő közös gurulásból!?
Most valami nagyon komoly kifogást kell kitalálni HIDI!mondjuk eltört a pillangószelep a karburátorodba!
Ezt elfogadom mert a bontóban sem lehet már kapni ilyen kütyüt! KYKEE
Szevasz Steve,
köszi neked is a segítőkész hozzáállást de bontani nem akarok
Viszont egyszer egy ilyen hórukk megoldás lehet, hogy jól jönne sok résztvevővel. Majd szólok ha szükség lesz rá.
Szia Badlac,
köszönöm a segítőkészséget, de ezen a hétvégén családi programok lesznek.
Ha szükségem lesz segítségre, akkor szólok, amit előre is köszönök.