Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali Tybee,

mivan már a retró képekkel??
hama hama küld föl őket, kíváncsian várjuk, szeretnénk már jókat fetrengeni
Szevasz Laca,

szerintem az lesz a tiszteletbeli tagok dolga, hogy incselkedjenek a hozzád hasonló "rosz" sorsú sukumi őőő suruki vagyis sukimuki vagy áááh ki se lehet mindani a nevét motor(????) tulajdonosokkal

Egyébként meg szorítunk neked, hogy mielőbb meglegyen a vas
De vegyél egy távollátó szemüveget is mellé, hogy amikor követni akarsz valahogy megláss a távolban
Mégmielött elmennék,cbr600 rr se rossz,Levi meg rendes tartja a frontot mig én vasalok!!!!
Steve!

Rendben lesz a szombat, ma felhívtam a kereskedést! Legkésőbb holnap még egy Istennő fogja megszentelni rissz-rossz útjainkat, de van esély a mára is!
Szeva,Csöposta!mentem vasalni !Holnap topic,de addig is CBR600RRLevi folytatja helyettem mert sztahanovista!üdv GSR
Üdvözletem Mindenkinek!

Rece! Mennyire képben vagy, ez már gyanús.....

Abdul! Nagyon jó a videó, még én sem láttam! Igen megkergetik a vasat, a kanyarvételi technikájuk elsőosztályú! Amikor én kipróbáltam, nem volt ilyen jó hangja, de szerintem ők 10000 fordulat alatt nem forgatták....

A Klánalapítás nagyon jó dolog! Nem lesz semmi hierarchia, csak őrültködés, buli, gurulás. Persze aki nem klántag, ugyanolyan szívesen lesz fogadva! Utána úgy is Klántag lesz...
Speciális szerep lesz a tiszteletbeli Klántagé, a legjobb ötletet díjazzuk...
ha a baba popsijára jó akkor a kesztyűre is elsőosztályú hidd el
aze vitamin jó hatással a van a potenciára, úgyhogy én a helyedben ezzel vigyáznék, nehogy motorozás közben megmervedjenek az újjaid és ne tudd behúzni a fék meg a kuplungkart
a mandulának meg finom illata van, tehát a meleg fiukkákat is szerencsésebb lesz elkerülnöd.
ennél több kifogást nem találok a dologban tehát megfelelőnek vehető
Micsoda tömény humor!
Te Rece! Megvettem a babaolajat, mandulaolajjal és E vitaminnal!
Szerinted jó lesz a kesztyűmre????
meg mindenki jól beszélt, uff testvéreim
én száguldó hangvilla szóltam hozzátok
És még a kykee is jól beszél!
Szevasz YikeSS!
Azt hiszem a reet jól látja ennek a Klán alapításnak a lényegét!
Ennek a Klánnak a lényege az összetartás, és összetartozás, egy kicsit másképp! Itt semmi sem kötelező, nincs elnök és nincs vezetőség, "csak" Klán tagok. Aki akar Klán tag lenni az az lesz, aki meg nem akar az nem lesz az.
Ilyen egyszerű!
Az alapító oklevél meg egy emléek azoknak, akik jó bulinak tartják GSR Klán létrehozását. Se tőbb, se kevesebb!
Szóval szerintem nézd a buli oldaláról, és akkor talán rokonszenvesebb lesz!
Azért ne aggódj nem lesz vendetta, ha passzolod a Klán tagságot!
Szia Yikess!
Nem vagy ünneprontó,mert itt már most akkora az összefogás,ahogy ezt a tpoicot nézem,hogy nem tudsz olyat mondani,hogy megsértödjünk! Szerintem ebben a szétszort,bizalmatlan,fullego,beteg világban jó egy olyan csapatba tartozni ahol az emberek még több tisztelettel vannak a társaik iránt,egyenlő arányban legyen az nő vagy férfi!mindenkinek kell egy fix pont ahol biztonságban és barátok,márkatársak között érzi jól magát!kinek ez,kinek az!én sem tartom óvodásnak azt aki modellvasutakat,terepasztalokat épit akár 38 évesen!Persze jöhet bárki,nincs kihúzás mert én GSRes vagyok,te meg takarodj! Rossz az aki rosszra gondol! Parlamentben lévök példát vehetnének rólunk,hogy mekkora az összetartás! csapatban ülnek és még is kiszo**tnak minket,na ezt viszont én nem értem,de ne politizáljunk!Várunk szeretettel,teletankal B.almádiban,hogy legyen bőven együtt gyüjteni a km-eket.üdv KYKEE
Nem ugat le senki!
Szerintem jó dolog a klán alapítás ötlete, tök jó, hogy valami összetart bennünket, úgy érzed hogy tartozol egy csapatba. De ez nem jelenti azt, hogy mások (más motorokkal) nem jöhetnek velünk, vagy mi különbek lennénk. Semmit nem ad, mindössze egy csipet lelkesedést, és szorosabb összetartást nyújt.
Szerintem.
Lehetne ezt kán nélkül is, de ha már kitaláltuk, akkor csináljuk!!!

Hajrá!!!
Szevasztok GSResek!
Volna 4db SÜRGŐSEN eladó,5-star mini cooper felni Dunlop 195/55 R16 gumival!új Suzuki Swiftre is jó,az én Swiftemen van!kb 7000km-t mentem vele!120.000 az i.ár.!egy teletank a GSRjébe annak aki segit eladni! Nagyon köszi elöre is.Kykee
HI HIDI!
el voltál tünve! merre motoroztál illyen szorgalmasan hogy 325km?
nem baj végül is gyarapszik.
ölelgetöspuszi Kykee
Laca!
rajtam kivül nem hiszem hogy annyit várt volna a vasra mint én! a második kezesemnél 8 napot vártam mig elfogatták! ha már meg van a hitel akkor max 1 hét!a klán alapitásra biztosan oda fogsz érni,várunk szeretettel!kitartást üdvb Kykee
Szasz Steve!Már 2487km! hamarosan beérlek,igaz nem verseny!
milyen volt a hét végéd?jókat öblögettünk,remélem ti is,még az eső ellenére is! mi ott leszünk 10re Almádiban,mivel hogy ott is lakunk! utána járok még a felvonulási időpontnak!az oklevéllel nincs emmi baj,hozz nekem is egy KYKEE névreszóló alapitótagosat!
üdv Kykee
Izé...
Tökre nem szeretnék ünneprontó lenni, de mi értelme ennek a klánalapításnak?
Úgyértem miért nem csak úgy összejövünk, es motorozunk, ki-mikor ér rá alapon.
Szóval mi értelme van annak, hogy klánalapítás, oklevél, alapítógyűlés, stb.

Biztos velem van a gond, de nem értem. Mert akár klán tag lesz valaki akár nem, gondolom akkor is szívesen látjátok a közös gurulásokon, tehát nem tudom, hogy miért jó, ha valaki AZ és ha valaki NEM AZ.

Na lehet leugatni :)
Köszönöm Steve, tényleg így kerek!
Erős késztetést érzek a jövőbeni spórolásra!
Sziasztok!
Huhh wazze!!! Eddig is nagyon teccet a motor de most hogy már a hangját is hallottam rájötem hogy ilyen lessz az első nagyobb motorom
További jo GSR-ezést ÜDV: TT
Üdv Benito!

Nem tudom, hogy video elérést kaptál-e már a többiektől, de nekem ez a kedvencem:
http://videopr.lulop.com/post.php/5465
Ezen belül pedig válaszd az "Immagini Dinamiche" ízelítőt. Szerintem az újságokban szereplő szardíniai teszteken vehették fel. A képfelbontás nem a legjobb, de ha a hangjára vagy kiváncsi, itt megkaphatod.
Amíg nem tudtam elhozni a motort, párszor megnéztem minden nap...
Steve,
valami baj van a készülékeddel??
Nem magamnak keresek robogót, hanem van egy kedves ismerősőm, akinek valami pusztulat muzuki vagy mi a görcs kétkerekű talgája van valami gsr vagy ilyesmi és neki kellene találni valami használhatót motorpótló egységet
Na, engem máris zaklatnak munkával, úgyhogy léptem...
Rece! Láttam, hogy robogót akarsz venni?!
Ettől a néhány kis kritikától itt a topikba, még nem kell lecserélned a motorod!
Na ha még a mindennapi kapucinomat is begyűröm és munkával sem zaklatnak, akkor aztán ..........