Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Steve, nekem azonnal meg kellett fujnom a láncom, ahogy hazaértem. A sár teljesen leszedte róla sprayt.
Szerintem addig te se motorozz vele, amíg nem fújtad le.
Ha nincs otthon, akkor tudok kölcsön adni egyet, addig amíg veszel.
Üdv: Rece
ja telcsin hívj mert most leakadok holnap reggelig
Minden esetre jó volt kimenni,
üdv neked is Teeby, remélem szerencsésen hazaértetek, bár azt gondoltam, hogy mostanra már jelentkezel a topicon.
Steeve, örülök, hogy végre személyesen is találkoztunk, a tagsághoz ( persze csak tiszteletbeli, mint tudjuk) megadom az adatokat ha eldöntöttétek, hogy mire van szükségetek.
Laca ne próbálkozz velem, nem fog menni. Ha motort akarsz venni, akkor el kell menned egy yamaha kereskedésbe
Hali Steeve,
meg kell követnem a tagot aki azt írta, hogy a háta közepe is sáros lett.
Ezt nézd!
Köszönöm megkaptam!
Nekem küldheted nyugodtan a többit, a gmail-nél 2700 Mb t?rhely van.
Előre is köszi!
Kykee!
Elkészültek a névjegykártyáid!
Hétfőn küldöm őket!
A darabolást viszont meghagytam neked...
Nincs asztali darabolóm, ollóval meg béna vagyok hozzá.
Üdv
Steve
Jééééé, nem rontottad el....
(Alsóőrs-B.almádi)
Klán alapítás!
Gondoltam csinálok minden alapító tagnak (aki ott lesz almádiban) névre szóló emléklapot a Klán alapításról. Ezt minden jelenlévő aláírná amitől egyúttal hitelessé válna, másrészt megismételhetetlen lenne! Később ilyen "okiratot" már nem kapna senki!
Ezen emléklapon szerepelne a topikban használt név, a rendes civil név, esetleg motor típus (az ugye adott) rendszám(?) stb. Ha gondoljátok fénykép is lehet rajta, de akkor azt mindenkinek küldeni kell!
Szóval döntsük el mi legyen rajta és aztán küldjétek el a szükséges adatokat e-mailben: gsr.klan@freemail.hu
Nem sok időnk van!
Csak nem olyanok.....

Az én mocim is ott áll a Camponában, ez az egy volt belőle. Mondta is a kereskedő srác, jól nézzem meg....

Még nem kérdeztem rá, de 30-án megteszem. 10:00-kor nyitnak, max. 10:30-ig várok, aztán csörgök....
Szerintem noszogatni kell a szalont ahol vetted!
Hajlamosak ok nélkül is elhúzni az üzembehelyezést!
Laca!
Az én esetem más volt! Februárban vettem a motort és akkor még nem volt a GSR-nek típusbizonyítványa!
A hitel megadása után kb. 3 hetet vártam a motorra, pedig az ott állt a szalonban. Igaz abban az időben éppen javában havazott! Úgyhogy könnyebben viseltem a várakozást.
Steve!
Neked mennyit kellett várni a vasra?
Félek, hogy csúszni fognak, a hosszú hitelbírálat miatt.Május 15-én lett elindítva, akkor vállalták a május 30-at, de a hitelt csak május 20-án adták meg....ez 5 nap, az átlagos 2 nap helyett....
Dobista!
Neked is elküldtem az első tesztet, ha lesz 2.2 mega szabad helyed küldöm a többit!
Benito!
Tévedésből a freemail-re küldtem, de szerintem ott is elfér, mert ez csak 2.2 mega!
Benito!
Elküldtem a második adagot!
További jó nyálcsorgatást!!!
Én nem vaok semmi rossznak elrontója...
Laca!
Na, végre valami határozottság!!!
Júni 3. újabb lehetőség a közös gurulásra!!!
Még ha a Hidi nem is jön, akkor is!!!
Hi Reet!
Remélem a Nagy Manitu beszélt belőled!!!
Csoda, hogy attól a Yamahától nem gyulladt ki a Hungaroring! De jó, hogy esett az eső...

Pedig Recét intelligens embörnek ösmertem mög......majd megjön az esze....
Ja nyúlbéla voltam, pedig nagyon vártam a mai napot! de ez a ku**a eső .
Nekem elég volt az elázásból szerdán, 3 óráig takarítottam a motort mire kinézett valahogy. Meg utálok fázni, és ha vizes a ruha az hideg, még ha nem is ázik át
Remálem alsóörsön kegyesebb lesz hozzánk az időjárás
Halihow Evribady!

Épp most értem haza a költöztetésből, inkább motorozásban áztam volna el!
Azzal a gondolattal jöttem fel a netre, hogy ideírom, minden információmorzsára éhesen vetem rá magam, de megelőztél, Steve!

Leszünk többen is!

Apropó! Ha a kedves, szépséges hidi helyett beéred egy izmos, sportos testalkatú 135 kilós Adonisszal júni 3-án, akkor veled tartok!(persze ha meglesz a motor, akkor meg úgyis kell a kilóméter!)
Na még 2 kép, közkívánatra!
Mindenki példát vehet Tybee-ről aki Szolnokról felmotorozott a fiával!!!
Minden elismerésem Tybee!!!!

Azt már szinte mondanom sem kell, hogy Rece barátom is ott volt a ringen, az eső és a lakásfelújítás ellenére!!!
Igaz ő sem mai gyerek már!

Mindenesetre örülök, hogy így hárman összejöttünk és remélem legközelebb többen leszünk.
Még ha esik akkor is!!

A képen balról jobbra: Rece, Steve és Tybee
Mi van fiatalok??? Egy kicsit esik az eső, aztán vége a motorozásnak??!!
A SU-CSA-MO-TA nem maradt el!
Talán Almádiba se jöttök ha esik egy kicsit???
Ne csináljátok mááá!
Steve... csorog a nyálam a kis ízelítőtől
A többit küldd légyszi a yahoo.com végű címemre, az eleje ugyanaz. Ott talán elfér.

köszi
Szia Steve!
Köszönöm hogy sz?lt?l! A hibát én követtem el, a cím vége nem hu, hanem com.
Köszönöm!