Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jóóóó reggelt Klán Tagok!
Örülök, hogy az ez évi utolsó Klános összejövetelünk is nagyon jól sikerült! Még akkor is ha ez most motorok nélkül zajlott. Kivétel Laca, aki azért megzenéltette nekünk a GSR-t! Qrva jó volt hallgatni!

Köszönet Badlac-nak a film vetítésért és a DVD-k másolásáért!

Na és persze köszönet, Kykee-nek és Tybee-éknek, akik több száz kilométert megtéve, hosszú és viszontagságos út után érkeztek meg a Stex-be!!! Ilyen az amikor valakire mindig lehet számítani!!!

Folyt. köv. februárban Almádiban!!!!
Szia Tybee

Gépkönyvért ide írj: spare@suzuki.hu

Badlac
Hat sajna en most vegeztem a meloval...
Remelem legalabb ti jool ereztetek magatokat!
Hahó,hahó,hahó midenkinek !
Igyekszem ott lenni 6ra,de lehet egy kicsit kések,meret fontos dolgom van ma!MENNEM KELL MOTOROZNI,16:00IG! De elötte láncot kell feszítsek mert átugrott
Debrecenben,10.000.-Ft
DR-Z400SM,GSR/sajna az extrásat eladtam most egy széria van/
Ejnye, ejnye powercity!
Itt nincsenek klubtagok, csak Klán Tagok!!!!
Különbség!
Szeva Dody!
Ennyire azért ne rugaszkodjunk el a valóság talajáról!
Kakaszaki?
Nem, soha!!!
Ma megint meló van.
De csak 5-ig! 6-ra ott vagyok a Klán szeánszon!
Jóóóó reggelt motorosok!
Estét!

Kösz fiúk a felvilágosítást, szentül hittem egy márkakereskedő honlapján leírtaknak. De ezek szerint már megérte ez a kis tudatlanság azt, hogy Abdulnak felkeltette az érdeklődését
Elsősorban a nagyobbik tankpad és hátizsák érdekelne, ill. a tankpad meg még egy csomó más minden, de nem akarok telhetetlen lenni...
Powercity, amúgy Te milyen motorral közlekedsz
Ez Debrecenben megoldható?
Ára?
Köszi az infót és az engedményt! Ha nem a fa alatt, de szerintem legkésőbb a tavaszi szezonra meglesz!
A nagy fejidom ára 58.746.-Ft szinkód alapján.
-10% a klubtagoknak tehát:52.871.-Ft
Megoldható a teljesitménymérés Dynojet paddal ami nem a miénk de segitünk benne!
Üdv Powercity!
Mivel eddig nem láttam fekete színben ezt az idomot GSR-en ezért nem is foglalkoztatott a dolog nagyon, de most nagyon felkeltette az érdeklődésemet! Nekem nagyon tetszik - nem érdekel, kövezzetek meg érte!
Szóval mennyi lenne az ára? Hátha elférne a karácsonyfa alatt...
Köszi,
Abdul
Hello!
Jól tudom, hogy ti tudtok teljesitményt mérni?
Van gázelemző stb..?
ricardo
nézd át a www.spare.suzuki.hu oldalt,itt megtalálod az összes gyári extrát GSR-hez /is/ ha valaminek érdekel az ára Írj
Sportszűrőt érdemes szerintem de mindenképp elektronika programozással / a keverékképzés optimalizálása miatt/ örökéletű viszont érdemes 1-2-ezrenként takaritani Filter Spray-al leápolni mert a Magyar utak bizony elég porosak.
Ára:10-15.000.-Ft
Kedves ricardo
Erről beszéltem!
Maga a gyár egyenlőre NEM fog gyártani fejidomos GSR-t,amit belinkeltél az pontosan az Angol importőr műve egy akció keretén belül amit az Angol oldalon meg is nézhetsz,ez nem más mint egy "mezei" GSR
a nagyobbik gyári extraként rendelhető fejidommal és hűtőmaszk-al és nem más a lámpa sem
Ilyet én is adok neked alapáron
Sajnos sok félreérthatő dolog kering a neten,de mindíg a hivatalos gyári infonak lehet hinni.
Én kb 4-5-éve hallgatom folyamatosan az ügyfelektől,hogy látták az új Hayabusát a neten ennyi meg annyi lóerő aztán meg semmi....

A lánc 20.000.-Ft körül mozog /japán/D.I.D/
Szia!

Egy B-King rendel jövő augusztusra! Legalábbis remélem hogy kijön addigra.......és remélem hogy használt GSR-600-at beszámítasz.......

Sportlégszűrőt érdemes lenne-e belerakni a GSR-be? És ha igen, kb. mennyi lenne?
ez a hír már szeptemberben megjelent a TC-n. Nézz már bele a fotóimba, és döntsd el, újdonság-e a fejidomos gsr...
Szevasztok Fiatalok !

Itt az új ajánlat: (GSR árban !)
Vagy nem, de nekem tetszik !
Csákó!

Te sem figyelsz, vazz?
ezt is javasoltam múltkor, meg a többi ömbörnek, aki tavasszal akar pacit venni
Ne ba*atok szívgödrön

Hogy sasolsz, power, nem olyan rég belinkeltem ide, de íme a cikk és a kép újra:

"A Suzuki bemutatta az igen népszerű GSR600 legújabb változatát. A csupaerő csupasz hatszázast egy kicsit felöltöztették, újfajta első lámpát és kisméretű fejidomot kapott. A megváltozott első rész miatt áttervezték a hűtővédő-takaró lemezt is. A GSR600S kizárólag feketében lesz kapható, és jó hír, hogy ára teljesen megegyezik majd a fejidommentes változatéval. A motor műszakilag mind a blokk, mind a váz, mind a futómű tekintetében teljesen megegyezik az idei GSR600-assal."