Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Steve!
Fontos!
Hívj ha már ráérsz!
Csumi Steve!
Minnyá hívlak!
Szeva powercity!
Nekem meg szerezhetnél vevőt a GSR-emre!!!
Jutalákot lezsírozzuk!
Komoly és sürgős az ügy!
Üdv
Steve
Ehhez mennyi a lánc?
JT Alu fogaskerék kb 10.000.-Ft a két db de majd megnézem pontosan
Mire lenne még szükséged?
Csao Powercity!
Nekem szükségem lenne nagyobb lánkerékre szetben,meg egy két olyan dologra amivel a GSRből Fightert lehet csinálnini!Árajánlatot kérek!Kormány már van!
Köszi kykee
Ja!
Már itt vannak a 2007-es GSR-ek is!
Ha tudunk segitünk...
Csá Rikká.....rikká...ricardo!

Vegyünk tavasszal powercity-nél együtt bringát és majd jót alkudunk!
Fejidomos GSR???
Ilyenről én sem hallottam és biztos,hogy nem lesz mivel már rég megkaptuk a 2007-ben gyártásba kerülő modellek katalógusát és abban sem fejidomos GSR sem pedig B-King nincs.
Valszeg az Angol Suzuki-nál meghirdetett gyári extrás változatot láttad,de a gyári katalógusban szereplő három féle fejidomot bárki megveheti.
Mer úgy támadtam le, hogy leszerelhető-e a fejidom, ha anélkül akarok haladni. Még nem tudja biztosan, de szerinte nem
Hello!

Nekem egy dílerkollégád azt mondta, hogy februárig mindenképp foglalózzak (ha nála veszem és azt ), mert utána esetleg emelhetnek a Suzukik árán. A fejidomos GSRről még nem is hallott (pedig az ő honlapjukon van ), csak decemberben fogja látni és januárban tud róla többet mondani. Azt is beszéli, elképzelhető, hogy jövőre már csak olyan lesz. Mi erről a Te véleményed?
Szép napot!

Hahó beléd is!
Hidike köszöni jól van, mostanában nagyon hepi, mert
Ja, nem az sms- és emailírásról híres Bár azt én is nagyon remélem, hogy az elmúlt 2 napban nem ájult el és nem húztak be neki.
Még rádiózok felé a hogylétéről
A B-King egyenlőre jegelve van 2007 második félévéig mivel még nincs teljesen kész a gép és nem tudni,hogy ez a blokk marad e benne vagy valami még durvább lesz./ezt suttogják/
Sajnos a gyár nem ad hivatalos és pontos infót, de ezekről hallani tehát semmi nem biztos amíg be nem jelentik
Az akciós hitel Dec-31-ig van,hogy jövőre mi lesz azt nem tudom igérni és még a motor ára is változhat.
Casco az sok dologtól függ úgyhogy több adatodra szükség van hozzá,de szerintem az mindelhol egyforma kb.


ui:Amiért nem vagyok aktív irogató attól még próbálom figyelni az eseményeket
Csá powercity!

Rég láttunk errefele! Merre jártál?
Tudsz valami híreket a B-kingről? A többiek részére......
Nekem csak a GSR-el kapcsolatos hírek dobogtatják meg a szívem!


ui: Jól hangzik az ajánlatod! lesz ilyen jövőre is, tavasszal?
Nekem akkor lesz nagyon időszerű, ha nem szop@at be még jobban a fleto!
Lopás casco-t mennyiért lehetne min. kötni nálatok?
Esetleg ha még valaki vásárol mocit, akkor ha többet vennénk egyszerre még valami csábítás?

Köszi powercity!

Üdv: Gino
Ezt mi is megoldjuk Fix havi törlesztővel:25.200.-Ft és a vizsgáztatás is csak 40.000.-Ft
Jó nagyot mindenkinek!

Steve köszi az sms-t!Mint írtam 6-ra nem igérem az érkezést,de igyekszem!!
Ha jól emlékszem felmerült az oldalkocsis megjelenés,azzal mi lett?
Én már megkaptam a "fertőzést" a Lacáék szépen beoltottak!! Még mindig !!
Remélem sokan ott lesznek a klánból!
Stex Alfréd:
-Badlac
-Ivecoslaca
-Steve
-Tybee + 1
-Gino (ha már felírtad magad akkor nincs kérdőjel!!)
-Syrus6
Az asztalfoglalást intézem a Stex Alfrédba!
Az éppen nem topikoló Klán tagoknak küldtem sms-t a szombattal kapcsolatban.
Remélem, aktivizálják magukat!!!
Olyan sűrűn azért nincs Klán buli!
Gino!
DVD-n lesz a video!
Badlac mindenkinek megoldja a másolást, aki szeretne a filmből, hozzá fordulj bizalommal!
Tesókám!
Nagy örömmel hallom, hogy részvételedet tervezed a szombati filmvetítéssel egybekötött sörivászaton!
Elvégre mégis csak Te leszel a díszvendég, mint a legtöbb km-t teljesítő Klán tag!!!
Légy szíves írd fel magad a sor végére (vagy elejére) , ha valóban tiszteleted teszed szombaton!
Szevasz Dody!
Örülök, hogy némileg felélénkült a topikoló kedved!

A szombati nappal kapcsolatban Kykee tesó kihagyhatatlan ajánlatot tett neked!
Ne hagyd ki!!!

Cool a Pilsner-es verda!
(Engem sajnos a csülök nem bír meghatni! Igaz Abdul?? )
Jóóóó reggelt Motorosok!
Hahó,hahó,hahó,ricardó!!!
Mi van a kicsi Hidivel????Nem láttad mostanában????Küldtem neki sömöst én nem válszolt,sem hívott!Aggódom miatta!
Dody papa!
Gyere fel velem!
Majd én vezetek!
Nem akarom kihagyni a bandabulit!
Eszem-iszom, dinom-dánom aztán haza!
Naaaaaaaaa?
mit szólsz? Igaza van Lacának csöpög a nyálam!!