Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

te honnét vagy hogy küldöd , itt sincs kész vagyok
Oda is elment...
Szerverkarbantartás és átállás miatt a levélkézbesítésben fennakadások várhatóak. A karbantartás várható vége 2006.11.22. Türelmüket és megértésüket köszönjük.
VIPmail - Index team


hát ez a baj , légyszi küld inkább az abolcskei@freemail.hu -ra
nincs , nem jött , valami technika malőr történt
Ment a levél.....csak nem emléxem bélyeget tettem-e rája!
abolcskei@vipmail.hu köszi , rendes csákó vagy
Nem akarom ideírni.
Nemtudom, meg kell őket kérdezni. Engem csak a GSR érdekel és nem is kérdeztem mást ,mert minek!
Adj egy e-mail címet vagy msn vagy valami ilyesmit és ott elmondok mindent.
más motorra is áll ez az ajánlat ?
hol ?
Gratula Rece!

Szép a motorparkod.
Ha ezt tudom, szívesen kölcsönöztem volna (megjárattam volna, nehogy megrozsdásodjonak az állásba ) néhány klán gurulásra valamit a sorból!

ui:Mekkora igazságtalanság már ez, valakinek 1 sincs valakinek meg tele van a garázs mocikkal!
ja, és négy kipufogó közül választhatok pluszban a meglévők fölött
gino gino valamit elbaltáztál nem?




húúú de mocsok voltam
bocsi, majd fizetek egy sört
hát akkor nekem almás a klán sörölés
na de hogy ti is zöldüljetek egy kicsit az irígységtől egy fotó a garázsomról, extraként csak annyit, hogy egyikre sem fizetek részletet mégis három közül választhatok, ha motorozni támadna kedvem
Amit (idén) találtam a legjobbat GSR-re, az 0-ás indulóval kezes és casco mentesen.
100 hónap, havi 26e.
Csak (üzembehelyezést) kell fizetni kb. 75 e és hozhatod a vasat elfele.
Múltkor azzal csaltuk elő Dody-t, hogy meggyanúsítottuk a "magas lesről nemtudok lejönni" dologgal.
...bazzze hívtama Dodyt szombaton és nem vette fel!Azóta meg még vissza sem hívott!
ájdontnó hogy mi van vele!
Mit tudtok dody-ról , mi az oka hogy mostanában nem ír ide - vagy csak olvas ?
azért kérdezz utána , de 99 % , ezért magasabb a casco mentes havi törlesztője / mindig a light biztositás dijával /
20% befizetőig mindneképpen van Cascó!Onnan Te döntöd el,hogy kötsz e rá avagy sem!de jó ha van és csak lopásra,mert 300.000.-ig te állsz mindent!Ha 300.000.- fölötti a kár akkor örülj,hogy egyben vagy...
Szia!

Ez 10000000000000% ???
Tehát, ha én casco és ketzes mentesen veszem meg a vasat hitelre, akkor is van rajta casco vagyis nem kell tökön szúrnom magam ha például ellopják vagy TK lesz?


Üdv: Gino
Csak egy fehér kép volt???
a casco mentesen vásárolt járműre a bank mindig köt / light / cascot !!! ezért lopás és totálkár esetére és egy káreseményre csak egyszer fizetnek cascos kárrendezést !!!! csak a biztosítok nem kiábálnak hanem játszák a jófiút , csak ha baj van .......
Megnéztem.
Válaszoltál a gps-re és jött egy üres levél...... Én írjak bele?
Gino!
Nekem megint van egy jó ajánlatom a számodra,de előbb jó estét mindenkinek!
Nézzd meg az emiledet és utána elmondom....
Mi a maradvány érték??? 700e Ft!!! Ez az utolsó részlet!
Igazából nem foglalkoztam vele, hiszen tudtam, hogy nem fogom 72 hónapig használni a GSR-t. Magyarul eladom, vagy becserélem, ettől kezdve pedig érdektelen a maradványérték. Viszont nagyon jó arra, hogy csökkentsd a havi részlet nagyságát.
Idén már nincs ilyen lehetőség, viszont van 100 hónapos futamidő!!!!
Bátran mondom neked, hogy 4e forintért nincs teljes körű CASCO!! Ezeket a 4e forintos díjakat azért találták ki, hogy ahol kötelező a CASCO ott lehessen kötni valami olcsót. Szerintem úgy 4-500e-es önrésszel.
A motor CASCO amúgy is egy nagy nulla, ha károd van szinte biztos, hogy neked kell kifizetni a jelentős részét!
Ez van.