Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Laca! Az én telefonom sem csörgött...
Szia Laci !
Ádám motorozni van, szombaton remélem sokan eljönnek.
A hátsó gumid birja a strapát ???
Megjött Ádám ,akkor ebéd..............további JÓnapot mindenkinek
És jó étvágyat
N......na.........na....na.........na......miket előzgettél te??????? Többet meg ne próbáld!!!!

Szia Tibi!

Mi újság? Jót nem tudok, rosszat meg minek mondjak?

Örülök, hogy jöttök szombaton!
Jó reggelt !
Mi újság felétek ??????
Az új időpontra ott leszünk Ádámmal .
mi is voltunk visegrádon,onnan esztergomba,aztán györfelé... és vissza
Én is jót mentem ma és az 51es úton megelőzttem egy gixxert, 2 cbr, és egy fazert igaz csútkán mentem ami útán ők is kifordultak ők meg kb fél gázon aztán kihúzzattam ott a mocit csak egy idő után úgy elmentek mellettem mint a szél de akkor is megelőztem őket ami tok muris volt
Mi is jot gurultunk ma White-al, Visegrad es kornyeken :) Jo ido volt, jo kis szenvegi motorozasi lehetoseg. Pedig mar minden el volt csomagolva :)
Sziasztok!

Hű de marha jót gurultunk ma! A vonzatokról (kaja, stb...) ne is beszéljünk! Király nap volt! A Tesco központba vittem utána árut, és még meg is kérdezték, mire fel van ilyen jókedvem szombat délután, amikor mások be vannak fordulva a hétvégi munka miatt.....mondtam is, azok biztos nem mentek GSR-rel ma......

Rece, ezer bocs! Miután ide is beírtuk a túrát, mindenkit felhívtam, akinek tudom a számát és még nem pakolta el a motort télire, de sajnos Te kimaradtál......soha nem bocsájtom meg magamnak......
Sose tennék ilyet!
No megyek megsimogatom és betakarom télire!
Vazze!
Te mostan direkt húzod az agyam?
Tudom én aztat.....nyugi, nekem is bevenné agyomrom a GSR-t!

GSR 4ever!
Feltöltődik az ember! A motorozás közben és után csak úgy jönnek az érzések!
Király lehetett!
Üdv Gino!

10-kor találkoztunk a megbeszélt helyen, aztán a 2/a-n elvágtattunk Vác felé, majd ott fel Rétság irányába - aki járt arra, az tudja, hogy milyen jó az út arrafele, igaz a Mátrához nem hasonlítható - Utána tovább Hont és vissza Szob a Szlovák határ mentén. Kismarosnál fel Kóspallagra, ha jól emlékszem a Szent Orbán Fogadóban ebédeltünk. Innen vissza Vác felé, én jöttem haza, a többek meg futottak még legalább egy kört a Rétság-Vác szakaszon.
Szép volt a táj, főleg a Duna mentén és elég jó kis szakaszok is voltak, ahol lehetett (volna) döntögetni. Én élveztem nagyon, mert már lassan egy hónapja nem volt idő és alkalom motorozni...
Csá Abdul!

Merre jártatok, hol ettetek?
Rece kár, hogy nem jöttél, mert jó kis motorozás volt - legalábbis arról tudok nyilatkozni amíg én a csapattal tartottam. Nem tudom Laca, Badlac és Syrus6 meddig gurultak, mert az idő kellemes volt, a táj gyönyörű, a kaja finom és még az én lerövidített túrám alatt is sikerült kb. 250km megtennem. Imádom ezt a motort! Nem is értem miért nem ilyen motorod van?
Jó volt látni, hogy mennyi motoros volt az utakon!

Steve, sajnos nekem a jövő hét szombat sem jó, lakásavató bulira vagyok hivatalos... A jelenlegi helyzet alapján December 2. előtt részemről kilőve mindegyik időpont...
basszus, a gurulásról lemaradtam. tegnap még sopronban voltam és este már nem volt kedven netezni.
a 25 szombat nekem kilőve, már korábban eldőlt az az este
Hali!

Az az igazság, hogy új párti vagyok mindenből. Habár cimbik azt mondják, hogy kezdő motornak inkább használtat vegyek. Mondjuk a tiéd nem igazán mondható használtnak. :) Mire fel ez a korai megszabadulás és mennyi lenne az ára?
Szeva Steve!

Ott a helyem! Tökéletes a dátum! Remélem sokan leszünk, és nem árulnak pisztrángot.....
Sziasztok!

A holnapi túrácskára gyertek minél többen! Jelenlegi állás szerint 4 fős lesz a banda. De nem sértődünk meg, ha csatlakoznak még hozzánk, sőt.....
Kykee, hát hogyne jöhetnél! Tárt karokkal várunk! (de semmi buziskodás ) (ezt a tárt karokra értettem...)
Sziasztok

Nekem a szombat is jó, mindkét szombat. A holnapi is a guruláshoz és a 25.-i a Klánbulihoz. úgyhogy Laca 9-30 méta Shell kút, ott leszek.

Badlac
Jó napot kykee úr!

Természetesen jöhet a gurulásra, de 1 feltétellel!
Hozzon magával még 1 motort és szóljon nekem is!
Jó napot,jó húzkodást all!
Mehetek én is?????
Én sajna nem tudok menni motorozgatni!
A Klán bulit viszont áttennénk 25.-re (szombat) 18 órára.
A helyszín marad!
Remélem így már többen el tudtok jönni!!!
Üdv Syrus6!

Laca hívott ma és úgy néz ki tudok csatlakozni holnap hozzátok, 10-kor ott leszek, de 14-15 óra körül már haza kell érnem. Ha mégis közbejönne valami, szólok!

Abdul