Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Syrus6!

Kedvem???
Naná, hogy van kedvem!

Csak motorom nincs még......
Helló Mindenki!

Holnapi napra Ivecoslacával tervezünk egy gurulást, akinek kedve van csatlakozzon. Találka: M3-as bevezető szakasza, BVSC uszoda elötti parkoló 10.00 óra.
Jó lenne ha minnél többen jönnétek!

üdv: Syrus
Hali!

Ezen az oldalon találsz egy-két dolgot. A baloldali menüből válassz.
Sziasztok!
Segítségeteket kérem abban, hogy GSR-re hol lehet venni az alábbi dolgokat és ezek mennyibe kerülnek:
-bukógomba
-üléstakaró
-alsó idom
-kormányteló
Válaszokat elöre is köszi.
AS_Dragon ! Nézd meg az én képemet , van kis plexi és nagyon dögös , egyébbként eladó a gép , 900 KM van csak benne és nincs még 3 hónapos , ha érdekel mondok neked szuper ajánlatot mail-ban
A plexi ezen a motoron csak egy célt tud szolgálni, az pedig a designrombolás!!!
Amúgy egy kis plexi semmit nem old meg!
A 24.-e csak javaslat volt!
A cél az lenne, hogy minél többen tudjunk összejönni!
Szóval lehet másik dátumot is javasolni!
Ellenkező estben a Recével meg a Badlac-al fogunk hármasban sörözni, meg DVD-zni!!!
Üdv P.P!
Én még egy árulóról sem tudok!
Még csak konspiráció van!
Jóóóó reggelt motoregerek!
Szevasztok!

Most értem haza hajnal óta, és ez így lesz minden nap karácsonyig.......
A Stexes buli pedig nagyon érdekelne, de legkorábban is csak 21-22 óra közt tudnék odaérni. Ez persze nem befolyásolja az étkezés mennyiségét és a hülyeséget......

Steve, majd felhívlak, ha nem zavarlak s buli ügyében!

Lépek is, mindjárt kelek....(hajnal 3-kor.....rendes ember akkor fekszik le.....)
De nincs ám!
Jó estét,jó tákolást mindenkinek!
Plexi csak színésszé teszi a vasat!220at tekertem ma,200nál még nem kellett ráhasalnom!
Szerintem azért nem látsz senki motorján sem, mert nincs is igazából szükség rá.
Nézegettem sok embernél a feltett képeket a GSR-ről, de nem találtam kisplexis képet.
Szerintem jó dolog. Nem értem.
Nem kúltiválja senki?
Szevasztok.

Nekem jó a 24.-e csak a 17 óra? Esetleg aznap ne motorral menjek dolgozni?
Ma szép idő volt, egy póló és egy motoroskabát, na meg egy nadrág és így is melegem volt
Jó motorozást minden fanatikusnak és még sok ilyen szép napot a télen.

Badlac
Jó estét minden GSR-esnek + az árulóknak!

Sajnos nekem a 24-e nem jó!
Üdv Steve!
A Stex-es buli számomra kimarad, a cimborák születésnapjainak kellőképpen való megünneplése miatt!
Viszont a DVD-s anyagra már nagyon fáj a fogam ebben a hideg időben , így a gyártás során mindenképpen gondoljatok rám is! Az anyagiakat pedig majd lerendezzük vagy előtte vagy utána, ahogy nektek jobban megfelel.
Köszönöm!
Mindenki akit érdekel a Stex-es buli időben jelezze az asztalfoglalás miatt!
Főleg mivel péntek délután itt szinte mindig teltház környékén üzemelnek!!!
Beszéltem Hooligánnal! Abban maradtunk, hogy nyáron a túráinkon felvett video anyagot a jövő hét elején eljuttatja Badlac tesónak.
Szóval ha összejövünk pénteken akkor meg tudjuk nézni ezen összeállítást, mintegy nosztalgia video gyanánt, visszaemlékezve a kellemes nyári túrázásokra!!
A másolatok gyártását is ott tudjuk majd megbeszélni!
Már akinek kell belőle persze.
Szevasz Rece!
A kutatómunkád akkor is dicséretes!
Szóval ketten már biztosan ott leszünk!!!
A többiek meg majd nyilatkoznak!
B King?
Még nagyobb testvér!
GSX 1,4
Sziasztok!

Bocsi most nem motorhoz szólok hozzá,csak ha esetleg valakit érdekel,vagy tud e valaki valakit akit érdekelhet:))motorra gyűjtök kell a lé:))

Van 4 darab Bridgestone 205/50 R16 téli gumi garniturám személykocsira,egy telet futott kb 6 ezer km, elől 8mm,hátul 7 mm a mélysége,felni is van hozzá poló Fun-on volt rajta.ha valakit érdekel szóljon.a felni jó(octáviára,golf 4,audi a4-re)
B-King?
de hogy ne maradjatok rejtő idézet nélkül, itt van az eredeti szöveg "belépés díjtalan, kilépés bizonytalan, az úri közönség táncol". persze ez nem a stex alfédra értendő, hanem a fent említett úr elveszett cirkáló című művében említett műintézményre
ma már megérte fölkelni,
steve te tényleg elhiszed, hogy képes lennék ilyen összeszedett, különféle kétes hírű szépirodalmi művek idézeteivel fűszerezett szöveg létrehozására?
hát nem, de a control c control v parancssor már megy
azért köszi a bizalmat
Szevasz Rece!
Apám! Mi vagy te?
Talán a Stex Alfréd reklám embere??? Vagy ott születtél? Ez az írásod felér egy helytörténeti disszertációval!!!
A hely vitathatatlanul szimpatikus és hangulatos, szóval ebben meg is állapodhatunk!
Van dohányzó és nem dohányzószakasz is, igaz nem légmentesen elválasztva.
A finom sör viszont majd kárpótol egy kis füstér!

Akkor, november 24. 17 óra Stex Alfréd!