Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Steve!

Nem is rossz a 12%, 72 hónap (x24.000), de mi az, hogy maradványérték?
Nekem mondtak már olyat 4.000 körüli törés és lopás káros casco-t. Persze biztos, hogy ott sem kevesebb az önrész 300 e-nél, de nem havi 10e csak 4e !
A tiédet tudom Laca. Már megbeszéltük.
Nekem az rengeteg lenne havonta!
Azt is megbeszéltük, hogy ha neked lenne valami költeni való rá, könyebben megoldanád, mint én ha nekem is casco nélküli lenne a gépem és lenne rajta valami pitty-putty...
Én ezért számolnék a casco-val, mert sok olyan eset lehet, amikor más a hibás de elmegy vagy nem áll meg..... Ilyenkor nem tudod az ő biztosítójára ráverni az ügyet. Így marad a saját zsebből jav.....
Azt már írtam, hogy a Merkantilnál van a hitel, a GSR-é is.
12% önrész, 72 hónap + maradványérték.

Kötelező CASCO nincs, de nekem volt a GSR-re, meg a GSX-re is lesz. Havi 10e a teljes körű az Allianz-nál. Törésre még ez is nagyon gáz, mivel az önrész 300e forint!!!!!!!!!!!!!!!!! Lopásra azért több a semminél.
Nekem 60 hónapra havi 41ezer a törlesztő, igaz csak 12 %-al szálltam bele. Ja és cascomentes.
Én a lakásomra fizetek 55-60 e között havonta.
Szívesebben fizetném ezt az összeget egy GSR-re és egy autóra, gondolhatod.....

Casco nincs a GSR-en? Ha van az mennyi?
Hol van a hiteled rá? Hány hónap, mennyivel ugrottál bele? Ha nem indiszkrétek a kérdéseim.
Nem lenne az megterhelő, nehogy azt hidd!
Az a mosás, ápolás mellékhatása lenne részemre!
Gino!
Elárulom, hogy kereseti igazolás nem kell a hitelhez!
Bemondásra megy a dolog! Komolyan!
Amúgy a két motor havi részlete pont 50e forint (GSR 24e, GSX 26e).
A GSR 24e forintját azért sokkal szívesebben fordítanám benzinre!
Jövőre legalább 15000 km a tervezett futásmennyiség!
Nagyrészt Klán színekben természetesen!
Az én motoromat is moshatod, ápolhatod ingyen.......nem sértődöm ám meg.......
De persze a használat és tárolás ügyes-bajos gondjaival már nem terhelnélek.....
Szega!

Ne tartsd vissza magad!
Vesd bele magad a GSR "betegségbe" !
Szevasz Laca!
Mondtam már, hogy Te nagyon fertőző vagy!
De ebből a betegségből nem kell kigyógyulnod!!!!
Szia!

De nem eléggé......
Vagy tévedek? Hol van a GSR???
Szia Laca!

Egyetértek veled!
Kiegészíteném annyival, hogy ingyen mosnám, ápolnám!
Valamint Steve lenne az egyetlen olyan ember, aki egy gurulás alkalmával egyszerre van jelen mind a 2 motorjával egyszemélyben!

Lehet csatlakozni a "GSR-t Gino-nak" mozgalomhoz!

1. Gino
2. ivecoslaca
3.
Csáka!

Gyengül az én immunrendszerem is...
Szeva syrus6!

Neked ez volt az első csoportos gurulásod, amibe mi szépen "beavattunk"!
Jövőre többre eljössz majd, az tuti! Megfertőztünk.......
Halihó!

Van egy javaslatom! Gino vigyázna a GSR-re, ha nincs nálad hely! És még pénzt sem kérne érte! Sőt, még annyira sem lenne pofátlan, hogy átvállalja a csekket! Így legalább el tudod mondani, Te vagy hazánk első olyan állampolgára, aki két motort fizet, de egy áll a garázsban......
Gino, mit szólsz hozzá???
Azért a két moci törlesztője együtt már nem kis pénz......
Persze, akit felvet a lé!
A Merkantilnak milyen kereseti igazolást mutattál? Nettó 300.000 ?
Szeva Gino!
Nem volt egyszerű a hitel, mert először azt mondta a Merkantil, hogy nuku hitel, előbb fizessem ki a GSR-t! Közben a kereskedés azt mondta vigyük át a hitelt egy másik bankhoz az Erste-hez. Ez a verzió nem nagyon tetszett mert ott havi 10e-el többet kellett volna fizetnem. (Merkantil 26e, Erste 36e havonta)
Aztán jött a posta meg a meglepetés! A Merkantil az előzetes akadékoskodás után kiküldte a jóváhagyott hitelszerződést, amiről még a kereskedés sem tudott!
Szóval úgy áll a dolog, ha akarnám, megtarthatnám mind a két motort!
Persze nem akarom, de így lehet, hogy megvárom a tavaszt a GSR eladásával mert akkor lehet, hogy jobb árat kapok érte. Talán.
Na ez a nagy helyzet.
Szia Steve!

Biztos nagyon jó érzés lehet....
Én a helyedben leköltöznék a garázsba a gyönyörűségek mellé.

Nekem elég lenne ha egy GSR állna ott.!

A terhes érzés a csekkek rendezgetése közben jönne elő.....

Tényleg nehéz lehetett a GSX hitel intézése, mivel van hiteled a GSR-re is......


Üdv: Gino
Helló mindenki!

Szombat óta csak igy áll a szám!! Eddig nem volt alkalmam írni,de ezúton is szeretném megköszönni ezt az élményt!! Nekem ez volt az első csoportos gurulásom,és k.va jó volt!!!Egyszerüen minden parádés volt,társaság,útvonal,kaja,bár a fagyi nem volt túl nagy adag!
Ja és persze a legszebb motorok is alattunk gurultak!!
Örülök,h igy tudom elrakni a kicsikét!!Remélem szombaton én is be tudok nézni,90%!!

Üdv syrus6 !
Klános bulira eddig jelentkezettek:
-Badlac
-Ivecoslaca
-Steve
-Tybee + 1

Aki jönni akar, írja magát a sor végére!

Kérdés. Ez most kan buli lesz, vagy hoz valaki barátnőt, feleséget vagy valami hasonlót???? Csak azért mert az asszony nagyon jönni akar!
Vasárnap én is gurultam egyet. Igaz csak egy órát tudtam szakítani az élvezkedésre, azért a 2/a-n rendesen kikormoltam a vasat.

GSR-el azt hiszem ez volt az utolsó hosszabb utam, mivel tegnap a bank, hosszas huzavona után megadta a hitelt a GSX-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gino!
Szerinted milyen érzés lesz az, amikor majd 2 db 2006-os motor áll egymás mellett a garázsomba???
Na, csak azért kérdezem mert szerintem terhes…
Mivel olyan időpontot, ami mindenkinek egyformán megfelel úgysem fogunk találni, így marad a szombat esti időpont a Klános összejövetelre!

Badlac-nál már megvannak a nyáron készült Klános videok! DVD-s lap-top is van, sör is lesz úgyhogy kezd összeállni a kép!
Jóóóó reggelt motorosok!
Szia P.P.!

Való igaz, Téged sem hívtalak, pedig biztos helyed lett volna a csapatban. De egyszerű az ok: nincs meg a telefonszámod! Az enyém megvan Neked, hívtál is már, csak éppen rejtett számról, így az számomra a mai napig ismeretlen sajna.....
Pedig jó mókából maradtál ki, igaz csak négyen voltunk. A banda is nagyon jó volt, az útvonal is (Vác és Rétság közt még egy párszor megyek, az biztos.... ), a kaja is, a beszélgetés is (Jani, nem gratuláltam a győztes gólhoz! )
De majd bepótoljuk!
laca, tényleg nagyon sajnálom most végre lett volna lehetőségem egy ucsó gurulásra az idén.
igy viszont volt időm lemosni a bringát, nem volt egyszerű a mutatvány ( a lánc igen mocskos volt). a szombatot sajnálom, nekem a péntek jobban ment volna, de mindegy sörölni bármikor lehet.
a következő helyszín a tonett étterem a XVIII. kerben lesz.
időpont javaslatokat kérek