Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Angelina Jolán és Jennifer Aniston? Egymással csókolózik?? Fúúj!
Ááááááááá, nem is hajtom fatert......
Hétfőn hajnal háromkor kezdett, és most ért haza nemrég.......
De holnap hajnalban kezdődik megint, annyiban van szerencséje, hogy legkésőbb szombat hajnalban otthonlesz.....
Hali Laca!

Semmi hátsó gondolat.
Az igaszság hogy last Prágai úton egyik este tett jó benyomást számomra ez az apró csülök.
Tudod ha sört mondasz csülök jut eszembe, illetve ha csülköt mondasz azonnal a sörre gondolok !

Szexuális zaklatást pedig adnak a kereskedelmi csatornák a maguk gagyi módján.
Ezért ez távol állt tőlem. Faterodat meg tessék nem hajtani !
Miért nősültél meg? Nincs anyósod ???

Dody
Szia Gino!

Nem tudni kell a nevüket, hanem látni a szájfetisiszták istennőjét.......
Aki meglátja, tutira nem érdekli, mi a neve, lehet akár bocskoros román is......
Szia ILaca!

30 év ülés után azt sem tudja kik azok a nők, teee! Nemhogy névről ismerné őket!
Kérdés: DVD-n lesz a videó?
Lesz a laptopban DVD író?
Szia Dody papa!

Ezt azért nem kéne! Ez felér egy szexuális zaklatással, az a gyönyörűség! (a csülökre gondoltam.....) Már ragad a billentyűzet a csorgó nyálamtól! Ez a látvány kb. olyan, akkora hatást gyakorol rám, mint amikor a 30 évet ült elitélt először kilép a börtön kapuján, és meglátja Angelina Joliet és Jennifer Anistont egymással csókolózni.....
Szevasztok!

Aktivizáljátok magatokat! Kevesen leszünk, ami végülis nem baj, de mégis jobb lenne többen! Ha más nem, átugrunk a körút túloldalára a nyócker sötétebbik felére társaság után nézni......

Steve, mintha syrus6 is igérte volna részvételét, nem?
Hali Steve !

Mennék én sörözni szívesen imádom a finom söröket laza csülökkel lekisérni.
Csak úgy pékné módra!
Tudod azért az húzós utánna elindulni hazafelé. Nekem még nincs kéró Budapesten. Talán majd jévben mikor 2.gyermekem is megkezdi a tanulmányait a nagyfalúban. Kettő albérlet azmár nem bolt ezért szükséges valamit majd tavasszal beújítani.
Na ezután mondjad majd a sörözést. Egyébként motorhalmozó Rece Apó is meghívott valamikor nagyonrégen egy pofa sörre. Eljön az idő azt iszunk csak ahogy a csövön kifér.
Szervezhetünk bulit itt a környéken is bíztos Tesó is szívesen venné na meg bárki aki résztvennerajt.

Intru az nem került le a napirendről. Kicsit fletó függő mert a GSR re amit ráfizettem volna fletonak kell majd odaadnom sajna. Persze azért majd keresünk megoldást! Meg azt lehet hogy még közben érkezik valami típus ami meglátni és megszeretni azt máris módosítok.

Neked ha jól tudom hamarosan megvan a Bandi! Gratulálok !

Jó szórakozást és igyatok +1 korsóval a távolmaradók egészségére is !

Ez a kedvenc söröm! Ja meg egy átlagos csülök. Csak úgy kedvcsinálónak!
Üdv:
Dody
18:00
Stex Alfréd
OK Gino!
Még szép hogy jössz!
A kis Gino biztosan megértő lesz és jól viselkedik!
Ha mégsem akkor azon népi módszert tudom ajánlani, miszerint a pálinkás cumitól a gyerek kellemesen ellazul!

Projectorral sajnos nem szolgálhatunk…
Mikor kezdődik a buli?
(Ha jól viselkedik a mini moto Gino, akkor megpróbálok lelépni pár órácskára...)

Eddig ennyien vagyunk:
-Badlac
-Ivecoslaca
-Steve
-Tybee + 1
-Gino (?)


Nem projektoros vetítés lesz?
Klán Tagok!
Nem jöttök szombaton????
Vagy teljesen be vagytok punnyadva???

Eddig ennyien vagyunk:
-Badlac
-Ivecoslaca
-Steve
-Tybee + 1

Legalább jobban látjuk majd a lap-topon a filmet!!!
Szevasz Rece!
Még mindig nálad van a lezúzott Hornet??!! Szerintem a gazdája már végképp lemondott róla!
Meg tudom érteni!
Nem baj legalább felajánlhatod a Klán tagok részére pályanapokon!!! Mi is meg döntögetjük majd a vasat egy kicsit, nem csak te!
Jó ez a 0% induló!
Csak elötte fizess be 75e-t!
Szevasz Dody Bátyó!
Örömmel látom, hogy élsz és virulsz, csak minket hanyagolsz!
Jó tudom, a sok munka.

Mi van az Intru-val???? Vagy már titokban be is parkoltad a garázsodba???

Februárra szervezhetnétek Kykee tesóval valami mezítlábas vidéki Klán bulit!
Valami olyasmit mint ami most szombaton lesz itt Pesten! Bár látom, nem tolongtok a részvételi szándék jelzésével.
Üdv Gino!
Egyik bank sem köt helyetted CASCO-t!!! Ha ellopják a motorod és nincs CASCO-d a bank egy fillért sem fog neked jóváírni. Ugyanúgy fizetheted a részleteket tovább, csak motor one!!! Kollégám pontosan így járt!
Olvasgass más fórumokat ahol arról írnak, hogy mennyibe kerül egy CASCO-s motor javítása. Nagyon sokba!!!!
Ez a tuti a többi púder!!!
Jóóóó reggelt Klán Tagok!
Szia Dody papa!

Köszönöm a jókívánságokat a kiccsajádom részire!
Szívesen küldöm a méleket, remélem okozok velük néhány derűs percet!


ui: A te Rece-kép elemzésed sem semmi!


Üdv:Gino
Drága Gino!




Okos fiú vagy Te !
Na akinek van vadász a családban azért könnyebb ezeket kitalálni.

Valóban kicsit élek ezen kedvtelésemnek is keveset.
Hétvégén sikerült egy Dám bikát lőnöm és ezzel volt feladat.

Vigyázz a törpére neked ez a No.1 !
Ne is foglalkozzál a GSR el.

Az meg ne idegesítsen hogy Rece öosszeszedte egy fotozásra az utcájában található összes gépet.
Ha megfigyelted a sajátját jól eldugta. Szégyenli ?

Köszi a folyamatos maileket.
Üdvözlet a családnak !
Dody

Valami hasonlót sikerült:
Szia Tesó !

Igazad van bunkó voltam mert nem hívtalak vissza.
Elnézésedet kérem de komolyan sok teendőm volt a hétvégén is és valahogy kiment a fejemből a visszahívás gondolata.

Egyébként gratulálok a 18 ekm hez!
Ezzel Te vagy a bajnok az tuti.
Nekem csupán 10500km van a gépben.
Bevallom én már kicsit (kurvára) fáztam rajt amikor utoljára 1,5 hete mentem vele. Nem is bírtam csupán 40 km t.
Na jó lehet hogy nem rövidnadrágban kelletvolna elindulnom.

Csaó:
Dody
Hali !

Megvagyok és olvasgatok.
Az igaszság az hogy nálunk ez a pár hét így évvégéhez közeledve mindig a következő év tervezésével tellik. Ezért nem vagyok túl aktív a topikon.
Hollandok pedig rendeset álmodtak 2007 re és ezt kell adaptálni nekem hét igazgatóság számára.
Még 2hét és mindenki tudja már a saját számait és akkor ismét egy évig csak a meló és semmi más.

Üdv:
Dody
Így lehet jellemezni Rece bátyó csendélet képét. Mivel saját bevallása szerint motorozni nem motorozott régóta, mert valami nincs neki.....öö......izé.....ideje!

Milyen nyomasztó érzés lehet az a tudat, hogy tele van a garázs motorral csak éppen időm nincs gurulni .....
Íme három motor, amik Rece-bátyó kezelésének "hála" el vannak temetve e garázs mélyén.......hogy mit gondolok kezelésnek? Hát szegény motorok azt sem tudják, melyik oldaluk hányszor érte a betont/földet/füvet, stb.....Bizony bizony, Rece-apó törésparkját láthatjuk. De örömmel nyugtáztam, hogy igazi MOTOR, tehát Suzuki nincs köztük!
Honnét? Innen a gépemről.
Hogy küldöm? Ráklikkelek a "Send" gombra.

A freemail sem arról híres, hogy azonnal kézbesít......
Nekem nem írt vissza a démonka, hogy valami hiba történt volna valahol.
Szerintem valahol a kering a kábeleken és lehet ráállt valaki a kábelre!
Kicsit várj még, hátha megérkezik.


Esetleg, msn, skype.....