Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert már útban van a Nagy Testvér!
Jóóóó reggelt motorosok!
Miért akarod eladni?
Stex Alfréd söröző és étterem
Stex Alfréd? Erről a névről szellemi édesapám, Rejtő Jenő jut az eszembe, és bár nem emlékszem olyan regényre, amelyben a nevezett Stex úr szerepelne, fiktív mivoltában is rögtön testvéremmé fogadtam. Családias érzésekkel feltöltekezve léptem be a Baross utca és a József körút sarkán elhelyezkedő étterembe. A Nagykörútnak ez a része nincs különösebben megszórva érdemleges vendéglátóhelyekkel, a Stex Alfréd már csak a szimpatikusan hosszú nyitva tartás miatt is a kellemes kivételek közé tartozik. Ezen a helyen reggel nyolckor már, és hajnali négykor még falatozhat az ember, ez pedig nem csekélység a mai viharos időkben.



Amúgy fura létesítmény a Stex Alfréd, minimum többfunkciósnak nevezhető: étterem, söröző, fogadóiroda és biliárdszalon egyszerre - amit az egyik sarokban a kenón megnyerünk, azt a szomszéd teremben rögtön elmulathatjuk és elfalatozhatjuk. Hangulatban és stílusban is változatos a berendezés, a Körút felőli rész például polgári enteriőrt mintáz: kávézóba oltott étterem archív fotókkal, kedves lámpácskákkal és szabadon olvasható napilapokkal; a belső helyiségek pedig hozzák a söröző-biliárd vonulatot. A hely gazdái változatos vendégseregletre rendelkeztek be, és nem is kell csalódniuk, ahogy a forgalomban sincs semmi hiba. Éjfél előtt nem nagyon lehet üres asztalt találni a Stexben, az ingergazdag környezet miatt viszont a bárszékeken kibekkelt félóra sem megy veszendőbe. Az ember kortyol és bámészkodik, böngészi az étlapot, elolvassa benne idősebb Stex Alfréd változatos élettörténetét, ezt a gyorstalpaló és szórakoztató XX. századi családregényt, amely Stex Ede és Guba Malvinka utódainak változatos élettörténetét foglalja össze - A Stex íze, hamisíthatatlan pesti humorral felpörgetve. Némi várakozás után asztalhoz ülünk, hogy elfogyasszunk egy kellemes és kiadós vacsorát: a Stex Alfréd nem a kulinaritás csúcsa, inkább az adagok mérete és kalóriaszintje dominál, de azért túl sok panaszunk nem lehet. A menü változatos, vadételektől pizzákig széles a választék, a konyha gyorsan dolgozik, a pincérek úgyszintén. Dreheren kívül Pilsner Urquellt és Edelweiss búzasört is csapolnak, az árak teljességgel elfogadhatók, a koktéllap is igazán korrekt, esténként pedig az úri közönség táncol... Éjfél előtt a bejutás bizonytalan, a kilépés viszont minden esetben gondtalan - a Stex Alfréd nyugodt szívvel ajánlható bárkinek, aki szereti a nyüzsit, a szórakozást és az eklektikát.

Előételek: 480-1090 Ft, levesek: 240-440 Ft, főételek: 510-1700 Ft, pizzák: 480-860 Ft, desszertek: 160-520 Ft, csapolt sörök: 280-360 Ft/korsó.


Stex Alfréd Söröző és Étterem (VIII., József krt. 55-57. Tel.: 318-5716, 318-0719)
emma

az meg holnap

mármint nov 24 péntek.
nekem elvileg jó, ha nem jön közbe valami sürgős dolog, akkor ott vagyok.
mindössze egy kérdés, dohányzó a hely? (személy szerint nem örülnék neki)
badlac neked jó?
Üdv AS Dragon!
Ha már matekozol.
Eladom a 8 hónapos GSR-em! Kp. nem kell, nincs forgalomba helyezés! Csak egy rahedli papír kell a hitelátvállaláshoz (1,7M).
Ilyen ajánlatod nem lesz mostanában!!!
Üdv
Steve
Jóóóó reggelt motorosok!
Én már nem rég javasoltam konkrét helyet.
Stex Alfréd (VIII. ker. Baros u. Ferenc krt. sarok) és mondjuk 24.-e péntek 17 óra.
Na most akkor kinek jó és kinek nem???
Lehet aktivizálódni!
Jó éjt nektek is!
Jó éjszakát Mindenkinek !
Szeva !
A helyedben decemberben venném / tavaly nagyon jó akciós hitele volt a SUZUKI-nak ebben a hónapban,csak még GSR nem volt !!!!!!!!!!!! / és januárban műszakiztatnám le.
max 70 . e huf ft
Hali!

Nálam most nagyon megy a matek, hogy mibe tudom majd elhozni január környékén A mocit (GSR600).
2 dolog hiányzik a képletből.: mennyiért kapom meg a mocit, meg mennyi a forgalomba helyezés?
A másodikra tudna valaki válaszolni?

Sajna elég szűkös a keret, de akkor is megveszem ha belegebedek is.
Szeva Rece

Mond hol és mikor, én megyek.

Üdv: Badlac
Sziasztok !
Ez a nap is letudva
na akkóó kikóó és hol iszunk he ?
csak ne gyertek a balatoni hülyeséggel, mert ahogy halad ez a dolog még kispestig sem jutottunk el
hát igen, az r-t és 6-ost tartalmazó motor névről nekem nem is jut eszembe más mint az R6
3 hónap után kitöltöttem az adatlapom...
üdv László / gsr laci /
Hali Laci .
Én nem vagyok semmi jóóóó elrontója......
Hali !
Van tervbe véve ,meg kellene beszélnünk lassacskán az időpontot .Talán akkor ott lehetne MINDENKI./ nekem a következő szombat nem jó,de ez még úgy is túl korai/ Többiek....????????????
üdv ! kérdezném lesz-e valami téli össze jövetel persze nem motorozásra gondoltam .
Jó reggelt !
Mi újság erre felé?????
Piaaaa?
Nem, nem..... a te kedvedért sem fogok ittasan motorozni!
Na egye-fene.......ha utána beszállsz ultizni is, akkor lehet róla szó......ja és kapaszkodj bele egy üveg Chivas Regalba is.......