Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tegnap láttam badlac-ot a Dózsa György úton szlalomozni az autók között! Mióta új kormánya van, nagyon megy neki!
Az idő meg tényleg kellemes mostanában!
Ja, van egy női versenyző aki pályázik a GSR-emre!
Ha beadja a derekát, beszervezem a Klánba!
Üdv bandi(t)!
1.6M
Jó reggelt motorosok!
Látom, feldobtad a labdát!

Ha ilyen idő lesz, mint ma ill. holnap lesz.... akkor szombaton! Az sem baj, ha dolgozol csak a mocit hagyd otthon!
Bennem bízhatsz, ha jó szavakról van szó.......
Egy igaz jó barát mindig genyó!

Mikor jössz motorozni???
Hi Laca tesvér!

Köszi a tápláló, erőt adó szavakat!
Biztam benned, hogy lesz pár jó szavad hozzám!
Próbálok normálisan ránézni, hogy legalább úgy lásson, de......ááá....haggyuk!
Szia!

Nekem yoshimura van fenn! Mostanra, hogy kivettük a szűkítőt, azt mondhatom, mindenképpen megéri! Nagyon jó hangja van.
Nem, nem már ilyenkor elég jól lát kb. 30-40 cm-et!
Közel szoktunk hajolni hozzá, hogy jól nézzem meg minket magának!

Fényeket és foltokat már messzebbről is lát. A TV-re nagyon figyel még akár 1.5 méterről is.
A maroktartás tuti menni fog neki, már most is nyitogatja állandóan a tenyerét!
Csaó Gino-kispapa!

Szerintem addig örülj, míg nem néz rád! Mert ha rád néz, onnantól nem fog tudni aludni, rémálmai lesznek, önértékelése megszűnik, és hadd ne soroljam......
Általában mindenki úgy kezdi
Azon meg ne aggódj, hogy Rád sem nézett, elégedj meg azzal, ha majd később a markát tartja Az én 9 hónapos unokaöccsöm már le sem büfiz
Még csak hangok felé figyuz, nem? Látni még nem lát tisztán.
Csőváz Rikk!

Köszi, jól van! Neki sikerült az élet! Alszik vagy cicin lóg!
Most raktam le épp, sétáltam vele a lakásban vagy 45 percet. Már nagyon nézelődik mindenfele.
Hiába néztem szembe vele, hogy itt van apa.....figyuszka meg utyulu-futyulu...
Rám se nézett! Minden más jobban érdekelte amit a lakásban látott!
Csákó!
Hogy van a miniGino?
Nem kell csere. Bódis-féláron Recebá megoldja
Nem a konektorban lévő feszültséget írtam......
Szia GT!

ivecoslaca -nak van fent Yoshi, ha jól emléxem 230 volt....


Üdv:Gino
Sziasztok. Tervezem a kipufogó cserét a GSR-en tudtok valamit ajánlani? Bódis 110-ért a hangja se rossz, mintha valaki írta volna hogy yoshimurát rakatott fel elárulná mennyi volt? De minden más márka is rdekel és hogy melyik lenne a legjobb szerintetek.
Sziasztok !
Steve : Én most kihagyom a téli motorozást, majd tavasztól bepótolom.
A gsr-t téli pihenőre küldtem.
Ha korán jön a jó idő akkor legfeljebb vissza helyeztetem újra forgalomba.
Köszi a választ.
Hitelátvállalás nélkül (kp.) mennyi lenne?
Steve!

Már sikerült is eladnod a GSR-t vagy beszámitják?ha igen mennyit adnának érte?vagy még titok?
szia steve,
ha veszel egy banditát reméljük, hogy nem kell motort cserélned rövid időn belül

hát igen uraim, ez tényleg közhely számba megy már a pénzről, de ettől még az alább írottak igazak.
most lépek mert meló van
olty!
Már csak egy, két hét és megtudod!
Szevasz Tybee!
Te nem motorozol télen??? Mit szól ehhez a motorod???
És te kibírod tavaszig???
Szevasz Rece!
Ez a motorcsere nálam nem annyira a lóerőkről szól. Sokkal inkább a motorozási stílusomhoz leginkább megfelelő motor megtalálásáról! Ez nagy különbség!
A GSR inkább fekszik azoknak akik sportos pilóták, szeretnek pályázni és kanyarokban a fülükkel köszörülni az aszfaltot, élvezik, hogy ezerrel visít alattuk a motor!
Ezzel szemben én nem annyira szeretek állandóan 8-10 ezres fordulattal motorozni, viszont nagyon szeretem, hogy ha pl. előznöm kell ne kelljen visszapakolni kettőt, hanem legyen ott alapból a brutális tolóerő! Pályázni eddig sem jártam, ezután sem tervezem. Nekem az utazótempóm 110 km!h országúton, autópályán viszont szeretem ha 2-essel kezdődő számot mutat a kilométer órám, tehát tudjon menni is az a motor, ha kell. Nem vagyok MDF-es de összességében a ”nyugodt erő” kell jellemezze a motoromat! Azt hiszem megtaláltam ezt a vasat! Szerintem évekig nem kell motorcserén gondolkoznom!
Jó estét !
Nem tán nyaraltok ?
Vagy a nyomatékot keresitek?
MErt ma úgy?