Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv néked kykee papa!

Nagyon rajta vagyok,ha rajtam múlik tutti a buli! Legalább megnézem azt a legendás hónaljbahányós figurát!
Asszem aktuális lessz az a telefonos segitség,majd azt kö kitalálni,h tudnánk lebonyolitani.
Sajna nem vagyok mindig gépközelben,ezért este csöröglek és egyeztetünk!

Csákány!
Nehogy azt mondd, hogy autóval kilinccsel előre közlekedsz, mint én....
Nem baj kykee, ezt kellett tenned! Majd beszerzem megint!
Szia Gino!

Nem tántorított el az ára, ennél elszántabb vagyok. Csak lassan már-már Ronaldinho szintű kreativitásra lesz szükségem, hogy beadagoljam a családnak is.......nem lesz egyszerű, hogy ez nekem KELL!
Syrus tesó!
Ment a visszaigazolás a kedvesednek is az iwiwen!Mizu van veletek?Remélem az almádis bulira is jöttök?!
Kezdem is intézni,mert jobbnak kell lennie mint egy lagzinak!
Dody papa!
Nem csak a hang miatt hívták ránk a gesztókat,hanem a látvány miatt is!3 moci egymás mellett a Révnél mint az állatok kerekeznek!Valakinek nem tetszett,mert irigykedett!De legalább szórakoztattuk a tömeget mig indúlt a komp!Pedig mi csak gyakorolni járunk oda!Vigyázni kell a portásokkal,mert ilyen vamzerek,tisztelet a kivételnek!
Jó napot,jú ködmunkát all!
Dody papa!
A szombati bulin a Syrusnak volt csak ott a kedvese!De miért ne jöjjenek a hölgyek,legalább ők sem unatkoznak és a végére akár kerekedhet egy jó nagy igazi hónaljbahányos, zenés, táncos, mulatság!
Viszont köszönöm a meghívást kedves kiccsaládodohoz!Van 4kerekűm is ezért kihagynám a vonatot!
Ezzel a Swiftel a körforgalomba keresztbe csúsztatva is olyan élvezetes menni mint a GSRrel kerekezni!
Legalábbis hasonló,lényeg az elme baj vezetés közben állat módra
Kykee !

Ez oldalkocsis lesz????
A múltheti az az volt ugye.
Legalábbis páran már ezt jelezték !

Dody
Tesókám !

Nem gondolom hogy ily nagy áldozatot én elfogadhatnék Tőled !
Egyébként pedig ezerrel készül a jövő évi felvételiére és nem hiszem hogy most a Te fekvési pozícíód érdekli őt !

De azért szívesen látunk valamikor majd amikor már nem tudsz a mocin megülni !

Ja és kurva jó a vonat közlekedés is errefelé! Fölülsz itt és egy óra alatt már saját heverődőn tudsz nyújtózkodni !

Alkohol átjárta rendesen a májadat ?

Bacílisokat akkor lerendezted. Kivégezve minden kórokozó !

Nagyon helyes !
Vasárnap este én is becsaptam 1.5 üveg (7dl/üveg !!) vörösbort és ennek köszönhetően jól aludtam.
Egy kezdeti náthát volt muszáj számúznöm!

Jó legyél !

Csaó:
Dody

Ja a halászlétúra az rendicsek de a hátsóüléses komlexusod az sérül szintén !
Dody papa!
Mikor a Béláékkal voltunk akkor adtam a dvd-t!Hogy hova raktad azt nem tudom,de ha gondolod elugrom hozzátok egy napra és megtalálom!Gondolom a Tamcsika nem nézné el,hogy a kanapétokon aludjak lent egyedűl és szívesen beengedne az ágyába!
Nekem ????
Az hol van ?
De komolyan, mert nem találom !
Adó ?

Adó nekik ?
Csaó:
Dody
Mr.Recemura!
Ezt tőlem kérded???
nem arról volt szó, hogy reggel megyünk este jövünk?
én még ennél a variációnál tartok
Nem figyelsz rám testvérem!
Mindig csak a GSR körűl jár az agyad,hogy melyik kondicióval vedd meg az ajánlataim közül!
Ez volt az első KLÁN berugós parti!
A második önindítós KLÁN parti Almádiban lesz 2007 Februárjában a Határ csárdában!Remélem mindenki eljön!Tudok szállást biztosítani 10 fő részére!
Ezt előre jelezzétek 2 héttel!
Bocsi....bocsi....
Azt hittem egyedül jöttél, na!
Gino tesó!
A 7 éves lányommal pesrte, motorral, almádiból???
Meg még ott az a sok HA is!
Azért se!

Szega Kykee bátyó!
Egész nyugodtan jöhettél volna GSR-el szombaton.
Persze nyugodtan ihattál is volna. Te hazamentél volna taxival én meg, hogy ne maradjon a söröző előtt a GSR hazavittem volna én!
...és ha az a sok volna nem lett volna....
És ismét öntopic....
Laca!
A dvd parkot fölkaptam,hogy ne hogy ott maradjon!Haza hoztam magammal,mert én meg oda adtam múltkor a Dody papának az enyémet!Én fizetem a költségeket az írásért!
Engem üss.....
Jó napot,jó munkát all!
Először is hagy köszönjem meg a hozzám való nincs mit!Nagyon jó volt a Stex buli!
Köszi,hogy megvártatok és egy jót beszélgethettünk!Remélem kellö csalódást okoztam a Syrus családnak!
Stevenek külön köszönet az oklevélért!Erre ittam is,azt hiszem 15 nagy Jégert sikerül beküldenem!
Larion üdvözöl mindenkit!
Spindoktorsról meg fogalam se nincsen Azt se tudom,hogy ki az vagy,hogy hogy néz ki!
A nyugateurópai ár nem mérvadó,ez már többször bebizonyosodott.
Biztos vagyok benne,hogy a Magyar Suzuki jó árat kalkulál majd rá
Szia ivecoslaca!

Eltántorított az ára?
Annyiért majdnem 2 GSR-t lehet venni.....
jó hogy lehet majd kapni !
Most olvastam egy külföldi oldalon, hogy a B-King 2007 2. félévében fog megjelenni, kb. 13000 eurós áron. Ez mai árfolyammal 3.380.000 forint. Még a blokkal variálnak, lehetséges, hogy az új Hayabusa blokkot kapja meg, amit 200 lóerőre saccolnak. Gondolom, ezt visszaveszik majd egy kicsit.

Jó éjt!
Szevasztok csibészek!

Jó csávók vagytok! Nem csalódtam bennetek! Kykee megint egy "állat" volt, persze a szó pozitív értelmében.......csinálta a jó hangulatot.......
Badlac, sajnos én hülye, otthagytam a DVD-t az asztalon. Remélem észrevetted és odaadtad valakinek, vagy hazavitted! Számítok majd még egy példányra, természetesen a költségeket állva!


Ui.: mennyit kell még aludni tavaszig???
(gondolom nem csak én várom.....)