Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondtam,hogy dugd a seggedbe és ott tartsd!!!
Más:ericcsó t-230 hedcett?tudod az NDK levehető!van?
Jó napot,jó napot all!
Syrus!
Dehogy hagylak ki titeket a tejfölözésből!Ez is csak a Gino érdekeit szólgálja,én egy petákot nem keresek rajta!
Viszont ma nekem szarúl indult a napom!Nagyba beszélgetek a Hidivel telleren és a kommandósok a Shell kúttól követve a boltomnál állitottak meg!Ugye a telefonálás miatt akartak elmarasztalni,de mivel rosszarcú vagyok,igy átkutagolták a szeretett Swiftemet és találtak ezt-azt ami a Veszprémi keresztapáskodáshoz szükségeltetik!Nme hitték el,hogy bézból játékos vagyok!
Most egy 50.000es birie számíthatok,de intézkedem az őyardsági isminél!
Szia Rece!

Szivesen elvinném a gépet hozzád,csak az a kérdés,h mikó és h hová is kéne,mer ügye a XVIII az nem kicsi? Nekem abszolut nem sürgős,Ma jó? Viccet félretéve előre is köszönöm a segedelmet!
Ha elküdöd a tel számodat a syrus6@freemail.hu-ra megbeszélhetnénk a részleteket!

Üdv syrus
Pedig majdnem megvolt !

Don Kykke!
Szóval te így intézed az ügyeidet! Veszprém megye KERESZTAPJA,már nem elégszik meg a mobil piaccal,néki a nagyfalusi fogorvosokra fáj a FOGA!
Semmi gond,csak vegyé bele minket is,hagy csorogjon 1kis tejföl nekünk is! Ginónak hamar összejönne a GSR az tuti!
Képzeld tegnap beszereztem 1telt,amilyet ajánlottál! Még tőtikélem,+ ismerkedem véle,de kifejezetten tetszik!
Mit kóstál 1olyan kormány?

Üdv Syrus!
Nemá megelőzté!
Jó reggelt mindenkinek!

Ilyen sem fordult még elő velem,h 1tudok lenni! Steve mi történt,csak nem a vasat bűvölöd?
Jóóóóóó reggelt motorosok!

Majd később jövök!
Most meló...
gino ! ha fogtechnikus az asszony akkor ott hamarosan lesz GSR ! spórolni is jól tud ?
Steve tesó!
És ha jobban megnézzük a képet a háttérben az Intruder lámpája vigyorog ránk a kivetítő mellett,amin egy GSR reklám megy!Szép kis trós
Jó fürdetést!
Mondd meg neki,hogy üdvözlöm!
Rendben testvérem!

Na, megyek mini Gino-t fürdetni....
Akkor.......
Pillanat melóztatom az agyam..........







Akkor meg betámadjuk az összes fogorvost a környéken és ök dolgoznak nekünk ejöö izé nektek(már állandóan piszkál az üzlet szelleme)!
Így jó lesz???
Sajnos nem így van.
Nagyon rendes a főnöke!

Elárulom nektek, nem a fogtechnikus keres sokat, pedig ő végzi a meló 95%-át!
....és alig akarnak fizetni nekik a fogorvosok, de igény az van a jó munkára!
A fogorvosok keresnek szemtelenül sokat! A technikusnak nem sok marad az anyagon felül.
Az orvos meg a lenyomat, fogcsiszolás, beragasztásért elkér egy kissebb vagyont! Szinte az egész dologban ő dolgozik a legkevesebbet és ő keresi a legtöbbet. Itt megfordul a százalékos arány.
Sajnos ez van......
Gino!
Akkor tök egyszerű a dolgod!
Bemész a rendelőbe és elmagyarázod a főnökének,hogy mostantól övé a labrador és a tejfölt nektek köpüli.Különben ki van rúgva!Így kábé 3 hét alatt vehetsz magadnak kápéra egy GSRt!
Na látod mekkora barátod vagyok és a legjobb tudásom adom át neked,hogy lehessen egy GSRed már az évadnyitó gurulásra!
örülsz.....
Banyek! Ő a szó szoros értelmében fogtechnikus. Nem csak rá mondják!
Persze kykee, szólj nyugodtan! De várd ki foghullatással a tavaszt, mert addig a mini moto Gino-t "kezeli" 0-24h Tehát nem dolgozik.
Amúgy meg azért nincs még GSR, mert nem ővé a labor, ahol dolgozik, hanem alkalmazott csak.
Tehát a tejfölt más szedi le.....

Most mé így kérded??
A fogtechnikusoknak jár GSR?
Legalább azt is tudom már,ha gyakorlás közben beleharapnék a kormányba,kit hívjak fel!
Klán tagoknak van kedvezmény ugye????
8831#ben helyesbítve!
Fogtechnikus az asszonykád????????
....és még mindig nincs GSRed?????
52 fog?

Ha fogpótlás kell vagy körhíd, szólj! Az asszony fogtechnikus. Bár eddig csak 32 fogúakkal volt dolga....
...már mint 52es hátsó lánckerékkel
abolcskei!
Azééé az sem rossz! GSr forever 52 lánckerékkel!
mister GSX ! Jó nagyon a géped de maradok a legjobbnál forever GSR , vagy semmi...
Szevasz Rece!
Áááááá, ha szombaton lesz legalább +5 fok, akkor még kerülök párat.
Lehet a GSR-t is megjáratom nehogy zokon vegye a mellőzést!
Némi érdekesség a Suzuki házatájáról!

A Suzuki Stratosphere koncepció-motorja Európában is látható volt néhány motorkiállításon. Ez pedig nem kevesebbet jelenthet, minthogy a Strato talán szériagyártásba kerül.

Elõször Tokióban állították ki a soros hathengeres, nem mindennapi technikai megoldásokat alkalmazó Suzuki csodát a tavalyi év õszén. Mindenki azt hitte, hogy a motor eltûnik a fejlesztõrészleg süllyesztõjében, mint ahogy az a japán gyárak vadabb koncepció motorjaikkal történni szokott. Azonban a Stratosphere-rõl video és hanganyagokat mutatott be a Suzuki, és nemrég a motor feltûnt az USA-ban, Indiában és Barcelonában is egy-egy motorkiállításon. Korábban csak a B-King koncepció-modell kapott ekkora nyilvánosságot, melynek eredményeképpen a GSR600-ason láthattuk viszont bizonyos stíluselemeket, és 2007-ben talán magát, az 1300 köbcentis széria modellt is megpillanthatjuk a szalonokban. A Stratosphere ráadásul jóval közelebb van egy széria motorkerékpárhoz mint a B-King, így hamarosan akár az utakon is láthatjuk a hathengeres gépet.
Mr.Recemura prof outpuff!
Üdv a tankon!Egy alulértékelhetelnül pontozhatatlan fájteroskodásomról maradtál le(egyébként semmiről),amit a videók közt leshetsz meg,Mikulás Fighting cimmel !
Lehet véleményezni és pontozni!