Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szasztok embörkék,
mostanság nem nagyon van időm itt lógni.
milyen videórol maradtam le kykee tsávó?
syrus koma,
nagyon szivesen segítek kiput tönkre vágni neked is de ez virtuálisan nem igazán műkszik.
következéskép el kell hoznod a bringát egy műtétre a XVIII-ba.
steve tesó, gondolom mostmár te is lerakod a vasat, vagy vettél téli gunint?
Syrus terzsvír!
Azzal könnyab megtartani és irányítani a vasat keréken!Szüken tartott vállakkal nem nagy élmény motorozni,mint szépen szélesen "kitárt karokkal"! szerintem....
Nekem ez a tartás legalább is jobban fekszik és a BMXes korszakomra emlékeztet teljesen!Na az is jó időszak volt!
Szép napot mindenkinek!

Sajna úgy fest a dolog,h jön ez a tré idő és marad is! Még jó h jön a kari,újév legalább tellik az idő!
Kykee papa a videó fadeó nadonjó! Arcnélküli + mutasson jobbat! Azzal a kormánnyal könyebb megtanulni?
Most le kell lépnem ,további jó topicolást mindenkinek!

Üdv mindenki!
Szeva Laca!

A debreceni túrát én sem hagytam ki,csak "csendes" szemlélője voltam.Így legalább tiszta lappal kezdem a tavaszt!
Ezek akkor valós variák?
Asszem csatlakoznom kell Stevehez,ez bizony csak 1szép álom lehetett,na nem a náspáng meg a virgács!
Méghogy én csekkoltam,vagy elmesélt mindent? Pedig megigérte, h köztünk marad! Na ezzel most hogy számolok el otthon!? Neked mit szólt hozzá a kis családod?
Jön vagy megy?
Jó napot,jobb időt!
Mizu all?
Steve!
Szerintem nagyon jól tetted,hogy most vetted a vasat!Jövöre úgy is csak a drágulásról lehet majd mindenhol hallani és átérezni!
Lesznek akik megfagynak,mielött éhen halnának!
Laca!
Szerintem elbaszott kerekezést láthattunk! Idézet egy anonim soraiból!
Legalább tanulságos amit mondott és arra ösztönöz,hogy mégjobban a tökéletességre öszpontosítsak!
De már 5 nappal a felvétel után,beqrtam 2be is!
no para,no problemo.......
Üdv abolcskei!
Ez bizony így lehetett, ahogy írtad!
Akkor előbb láttad élőben a motorom, mint én!!!
Még jó hogy nem akartad elhappolni az orrom elől!!!
Akkor a te mocidat láttuk kb : 3 hete B.Bogláron ! amikor irtad hogy folyamatban van az ügyintézésed én akkor jártam arra a nejemmel . Mikor láttam hogy áll egy gsx , bocs , GSX ! az üzlet elött gyorsan megáltunk hogy szemügyre vegyük miről is van szó , mondta a diler hogy valószínű el van már adva egy pesti srácnak . látod milyen kicsi a világ.
Laca!
A Görög Zitával kapcsolatos soraid engem arra figyelmezetnek, hogy túl sokat dolgozol és ebből kifolyólag már hallucinálsz is!!!!
Szeva Laca!
Nagy örömmel tölt el, hogy nem felejtettél el minket és magas színvonalú, nívós hozzászólásaiddal ismét emelted topikunk színvonalát!!!!!!!!!
Szava YikeSS!
Köszi!
Mi ebben az okosság?
Egyszerű. Először is akciós volt a motor, ami kapásból 300e-el olcsóbbá tette. Másodszor, a régebbi fejlesztésű motoroknak is, jövőre már teljesíteni kell az EURO 3-as környezetvédelmi normát, az pedig teljesítmény csökkenéssel jár. A K6-os GSX-el ilyen problémák nincsenek!
Na ezért kellett gyorsan lépni a beszerzés ügyében, meg azért is, mert pl. itt Budapesten már nem lehetett az akciós modellből kapni. Bogláron tudtam még éppen elcsípni egyet!
Szóval ennyi.
Jóóóóóóóóóóó reggelt motorosok!
Szeva kykee!

Pedig jól nyomod! Én ha felkapom (hiába van a hátsó féken a lábam) egyből, ösztönösen visszaengedem a gázt, és már esik is le az eleje. Próbáltam már odakoncentrálni, hogy nem visszaengedni a gázt, nem lehet baj, mert ha túlhúznám, csak rányomok a fékre, lehet azt érezni, de nem megy! Te meg gyönyörűen dadogásig kihúzod egyesbe. Már csak gangolni kellene egy-kettőt......de menni fog az is, hiszen egy állat vagy! És ez dícséret volt!
Szia syrus!

Még ilyet, kihagysz egy kényelmetlennek igérkező debreceni kiruccanást.....
Hogy-hogy melyik tetszett? Hát mindegyik, oda-vissza, a legutolsó csavarig! A mocim is azért fekete, mert csak ez volt raktáron.....nekem mindegy lett volna, milyen színű!
Igen, virgácsot kaptam, de Görög Zita szent kezeiben volt, amivel szépen elnáspángolt.....
Elküldeném szivesen, de mintha már lecsekkoltad volna......ha mégse, akkor ne kímélj!
Jah, meló az van dögivel! De nem baj, aki dolgozik, nem ér rá pénzt keresni......a pénz úgysem boldogít! (de ha nincs, nem boldogulsz... ) A munka nemesít! (de mindenki utálja a nemeseket.... )

Na jók legyetek!
Szevasztok barátaim!

Csak beköszöntem, emeltem hozzászólásommal a topic fényét......

Cső!
Gratula a vashos Steve :)

1. kerdes (lehet, hogy lemaradtam rola):
Mi az okossag abban, hogy szezon vegen veszel 1 motort, ami rogton oregszik 1 evet? Miert nem tavasszal vetted?
Adj 2 napot és te is fájter leszel!
Majd a Márciustalálkozásunknál ami úgy is 2 napos lesz az ivászattal együtt,akkor bőven lesz idő az okításra!
Csak szerezz be addigra ilyen navigátort:
Kykee!

Legutóbbi röffenéskor meséltem az unokatesómról!Ha érdekel a videója a 40.oldal CBR929(repsol7)
Szerintem nagyon jó!
Kykee papa!

Mérgemben már +se látom,h a köv videón is te dacolsz a fizika törv.vel !Nekem nagyon tetszett !Mintha emlitetted vóna,h majd1× megtanitol!
Csákányos syrus tesó!
Ja én vagyok,kis meglepi teljesen a barátság jelkép teljességével,önszorgalomból mert ráértem!
Olvastam a hozzászólását,jót röhögtem rajta!Biztos jobban tud mint a lányom és tuti rigával nyomja!
Nem is azt irtam,hogy hú de királyul nyomom és mekkor dzsanesz vagyok és mindenki tapsoljon!
Igen,ilyen az mikor valaki nem ismeri azt szót,hogy poénból!
Majd jövöre dúrvábbak,hosszabbak és kíváló minőségben lesznek a videókHooligán da Béla jóvoltából,ezt megigérem!
Üdv néked Kykee tesó!!

A videók között a GSR reklám,te vagy?(Gino töltötte fel!)
Van egy jópofa hozzászóló arc nélkül! Korrekt
Szeva Tesókám!
Ááá, nem hallgatok én a hozzá nem értőkre!
Tényleg csak az érdekesség kedvéért ment az összehasonlítás.

Gondolom, gurguláztál a hétvégén!? Szerintem karácsonyra megkapod a 20 ezer kilométerért járó, aranykoszorús GSR jelvényt (vagy mit)!!!
Jövőre viszont új verseny indul!!!
Jó napot all!
Csumi Steve tesó!
Ne hogy fenn akadj azon,hogy valaki nemtetszését fejezte ki a GSXedre!Csak az irigység beszét belőle!
Nekem is már egy párszor lerobogózták a fájteremt,aztán meg mikor végig a voltam akkor meg nem győzőtt magyarázkodni!
Üdv syrus6!
Én igazolhatom, a Rece tényleg nagyon ott van a kipufogó témában!
Sőt ha akarod a környezetvédelmi tiltásokat is kigyomlálja verdából!!!
Sikítóval persze!
Szia Acerider!

Szeretném a segitségedet kérni,kipu ügyben (GSR)!?Jó lenne,ha vetnél rá néhány ,h a hangja 1kicsit morcibb legyen!
Én sajna nem értek hozzá,de te állítolag nagyon ott vagy ebben!

Üdv syrus!