Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha valaki gyógyithatatlan beteg,és semmi nem segit rajat,semmilyen átültetés,akkor tök mindegy mennyi pénzed van.Olyan értelemben persze sok nőt megkaphatsz,de őszinte tiszta érzéseket azokat nem vehetsz.Sok magányos ember van aki tele van lével,de valahogy lehet nem cserélnék vele!A nőd úgyis megcsal mert sosem vagy otthon,mert vagy dolgozol vagy csajozol,gyereknek tolod a lovét mindent megadsz de ritkán látod,közben meg a haverokkal szivják a kokaint a dizsibe és óvszer nélkül dugják a csajokat a wc be:)))
Nem mondom hogy öreg vagyok mert 29,de 10 évvel ezelőtt valahogy máshogy szórakoztunk
Szasz!

Nem untatsz senkit, öntsd ki bátran, ami a szivedet nyomja

Mellesleg bizonyos értelemben lehet pézért venni egészséget, sajnos. Valakinek ezen múlik...
Bizonyos értelemben meg "szerelmet" is lehet venni
Sziasztok

Igen van abban valami amit mondassz Race,csakhát az ember gyarló,kapzsi és sosem elég ami van,persze kivételek mindig vannak.Aki mindig többet akar annak sosem lesz jó semmi,ezért mondják hogy a pénz nem boldogit de jó ha van,viszont a hiánya is okozhat gondot nem is keveset.
Igazából azok a dolgok amik legfontosabbak az életben azokat nem tudod pénzzel megvenni,lehet ez közhely de igaz.Se családot,se barátokat,de szerelmet,és egészséget nem lehet megvenni.
Bocs hogy ha untattam valakit ezzel,de szerintem nem csak motorokról lehet beszélgetni
Szevasz Rece bátyó!

Bölcs gondolatokat írtál! Egyetértek veled!

Én pont fordítva vagyok, mint te! Nekem lett volna időm motorozni, de nem volt mivel!
Ha jövőre sem lesz időd gurulni csak szólj segítek, hogy ne rozsdásodjon be a géped az állástól!

Üdv: Gino
szia steve,
gyere nyugodtan a kipudért, csak előtte csörögjünk össze.
én az egyik alkalommal egy 150 lóerős 1000-esről ültem át egy 650-es 57 lovas bringára
azt kell mondanom, hogy ennek ellenére nagyon kellemes meglepetés volt, persze az érzés mindíg ott motoszkált, arról meg nem is beszélve, hogy a haverok álandóan ott hagytak
a pénz kérem nagy úr!
azt gondolom, hogy az embernek be kell látnia a saját korlátait és lehetőségeit és az adott körülmények között kell jól éreznie magát.
ha valaki folyton azt gondolja, hogy ő szerencsétlen és boldogtalan, az az is marad örökké. nem szabad bedőlni annak a hülyeségnek, hogy a megszerzett javaktól leszünk boldogok.
én akkor is boldog voltam, amikor verhovinám volt mert a motorozás élményét nem lehet elvenni. igaz ma már mások a körülmények de ez van és kész.
nekem hiába motorom, az idei szezon szinte motorozás nélkül múlt el, de ezért nem fogom az ereimet fölvágni. majd lesz nyár jövőre is, és ha a jó isten is úgy akarja, akkor majd motorozok sokat, ha nem hát nem.
Szia Steve!

Persze igazad van,de gondolom ha lett volna GSR 1000,akkor azt veszed és nem a 600.
Nyilván aki már 1200-as motorozon motorozott,akkor annak a 600 nem tud már nagy meglepetéseket okozni.
De akkor most Bandit vagy B-King?
Gino!
Te tudsz valamit!
Itt a lényeg!
olty!
Valóban tavaly egy vadi új 1200-es Bandittal motoroztam végig a szezont. Egészen december 11.-ig, amikor egy szabálytalanul elém kanyarodó autóval ütköztem. A Banditom totálkáros lett, és úgy is adtam el, nem lett megjavítva!
Ha nem törik össze eszembe sem jut a motorcsere még jó pár évig. Minden szempontból maximálisan elégedett voltam a Big Bandittal!
A GSR-el is maximálisan elégedett vagyok! Egyetlen dolgot hiányolok csak a kezdetektől fogva, a +600 köbcentit!!!!!!!!
olty!
Van egy aranyszabály, ami a legtöbb esetben igaz!
Sajnos én nem vettem figyelembe ezt amikor a GSR-t vettem.
A szabály így hangzik: ne vegyél kisebb motort mint amilyennel legutoljára jártál!
1200-es Bandit után nem szabadott volna 600-as motort vennem! Ennyi! Megfizettem a tanulópénzt és legközelebb biztosan nem teszek ilyent!
Ez viszont nem a GSR hibája, hanem az én hülyeségem!
Mennék én.....
Elhozni el is tudnám......
Csak azt a sok csúnya sárga kis papírkát ne adnák hozzá!

Nem helyeseltél az elmélkedésemre a motorod eladásáról, jól írtam/gondoltam?
Szevasz Gino!
Akkor neked abba a Suzuki kereskedésbe kell menni motorért!
Nekem is a kék tetszik!
Szevasz ricardo!
Bandit szagú??
Csak nehogy meglepődj…

Hitel: 1,7M
Szevasz Laca!
Tudod nem a motor a lényeg, hanem az ember!!!
Úgyhogy minden megy tovább Klán ügyekben!
Még ha Rigát veszek akkor is!
Üdv bandi(t)!
A motor, 8 hónapos, sérülés és karc mentes, szalonállapotú. Futott km 12000.
Extrák:
Átalakított, durvább hangú kipufogódob + gyári dob. Karbon kipufogó borítás.
Hitel összege: 1.729.858.-Ft (MerkantilCar)
Havi részlet: 24.508.-Ft
Nincs kötelező CASCO!
Ha érdekel: 06 30 922-0689
Más egy sértetlen motoron ülni, mint egy totálkáros voltából helyreállított motoron.
Persze, meg lehet csinálni, de az mégsem olyan......
ha jól tudom 1200-es banditja volt előtte amit összetört,de megcsinálták!
Valamiért azt is eladta!
Olty!

Steve nem nötte ki a GSR-t.
Ő a szívében Bandithoz húz. Ha olvastad nem olyan rég egyik hozzászólását, abban leírta a kis történetet. Miszerint ő igazából Banditos, de sajnos a régi Banditját elveszítette.
Most pedig ha lehetősége lesz (van) újra Bandithoz jutni, akkor vált arra, mivel az a motor illik az egyéniségéhez igazán!
Nem ábrándult ki a GSR-ből és semmi negatívum miatt vált, hanem mert ő Bandit-ot érzi közel magához.

Ugye, Steve?
Máris van olyan aki eladja a GSR-ét?
Pedig annak idején amikor elkezdtem olvasni ezt a fórumot,azt hiszem te kezdeményezted a GSR klánt!
Nem igaz Steve? És te vagy az első aki eladja?ejnye bejnye Lehet Ace titokban meggyőzte hogy melyik az igazi motor
Persze a te dolgod és semmi közöm hozzá,de ezek szerint gyorsan kinőtted?!
Szia Steve!

Nekem is erősen Bandit szagú a dolog!
A fullgasnak valóban nincs ilyen ajánlata.
Viszont van olyan Suzuki kereskedés, ahol ugyanennyit kell letenni + hitelfelvállalás és újat kapsz, színválasztékkal.
Nekem spec tetszik a kék!
Szia Tybee!

Ez érdekes, mert Doc is kivonatta, pedig idézem:

"A biztosítás szüneteltetése

Az érvényes jogszabály alapján lehetőség van a biztosítási szerződés, illetőleg a díjfizetési kötelezettség szüneteltetésére, ha a szerződő a gépjárművet legalább kettő, de legfeljebb hat hónapig a forgalomból ideiglenesen kivonja. Nem vonatkozik a szüneteltetés lehetősége a motorkerékpárra, a segédmotor-kerékpárra és egyéb forgalmi engedélyre nem kötelezett járművekre kötött szerződés esetében.

A szüneteltetés írásbeli bejelentését akkor lehet elfogadni, ha a gépjármű ideiglenes üzemen kívül helyezését a hatóság a forgalmi engedélybe bejegyezte vagy erről szóló tanúsítványt adott ki, és azt a biztosított (üzembentartó) bejelentéskor a biztosítónak bemutatta.

Ha a gépjármű hat hónapnál hosszabb ideig nem üzemel, a biztosítottnak a gépjárművet véglegesen ki kell vonatni. "


Ez hivatalos oldalon jelent meg!
Ezek szerint motorkerékpárnál nem lehet időszakosan szüneteltetni a biztosítást.

Most akkor érti ezt valaki?
Közben a kertben dolgoztam.
A helyi Irodánál intéztem, 6 hónap lehet max az ideiglenes forgalomból kivonás.A forgalmi és személyi kellet hozzá.2 perc + másnap 1perc alatt meg volt az egész.
ideiglenesen , véglegesen , mi az eljárás menete ? köszi
Tegnap végeztem el a téli felkészitést. Úgy néz ki mint egy múmia.
Szia Laca !
Én is nyomtam a melót.
A motort el tettem pihenni,kivonattam a forgalomból.
Halihó Ricardo!

Dehogy irigykedek! Kisujjból kiráznám a legkeményebb alapozást is! De csak akkor, ha a síp az én számban lenne.......

A munka meg sok. De tudod hogy van ez? Aki sokat dolgozik, nem ér rá pénzt keresni.......