Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Tibi!

Nem sokat jársz errefelé......

Persze, amikor tehetem, motorral járok. Ez a héten nem sikerült, a csapadék és a későn végzés miatt. De fagypont felett száraz időben motorral fogok járni!
Hello!

Irigykedsz az önerőből 8-10km akrobatika/90 perc, mi?
Mostanában ritkábban jársz errefelé! Ennyire kevés a meló?
Szia Steve!

el-Árulod a GSR-t?
Mi lesz helyette? Nagyon Bandit-szagú a dolog

Mennyi az a hitel?
Szia LACA !
Motorozol még ?
Mit jelent az idézőjel: "melóztam"???

Nem sokan tudnának 90 perc alatt 8-10 km-t lefutni úgy, hogy akármilyen szinten, de azért labdába is kell rúgni, ütközni, fejelni, ugrálni, gondolkozni, sokszor kisebbeket sprintelni, helyezkedni, figyelni, stb......
Lehet hogy elfogult vagyok a foci szeretete miatt, de akkor sem semmi.
Ennyi erővel én sem melózok sokat, igaz hogy napi 16-18 óra, de a nagyrészét ülve vagy fekve töltöm.....
Úgyhogy ne legyen olyan érzésed, hogy nem "meló" amit csinálsz, igenis az, kőkeményen! És legalább azt csinálod, amit szeretsz! És hogy milyen a nagy magyar valóság, a futballközeg, és milyen szintű fociért mi jár, azzal nem neked kell törődni!

Bocs mindenkitől az offért, tudom nem a szókimondó topicban vagyunk.....
Szia syrus6!


Mindig szombaton volt túra! De egypárszor biztos el tudsz jönni....

Biztos jó a kétnapos képzés, de valóban nagyon sok érte az a pénz! Ha kijössz az Euroringre, többet tudsz gyakorolni kevesebb pénzért.
Kipufogót mindenképp érdemes venni rá, ha sokáig nálad lesz a motor. A hangja az egyik fő élvezeti forrása......

A jó brigád garantált!
Szevasz Steve!

ÁRULÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!

(Ha biztos lenne az én kiszemeltem megjelenése, úgy mint a Te kiszemeltedé, akkor én is eladnám még idén. De így, hogy talán év közepén lesz, megőrülnék tavasszal és nyár elején az Istennő nélkül.....)
Írnál bővebbet a motorodról? Érdekelne.
SZóhoz / betűhöz / nem jutok
Egyébként SZIA STEVE !
ELADÓ A MOTOROM!
60e kp. + hitelátvállalás!
Ilyen ajánlata még a Full-Gas-nak sincs!!!!!
Sokáig nekem sem lesz!
Na???
Üdv olty!
Én vagyok azon egyetlen szerencsés, akinek Rece „megmódosította” a GSR-jének a kipufogó dobját!
Aki hallotta a hangját annak mindenkinek tetszett!
A gyárinál, hangosabb karakteresebb, de nyílván nem olyan, mint egy gyári sport dob!
Árában viszont verhetetlen!
Titokban a Laca is csak irigykedik rá!
Szevasz Rece!
A dobbal már ne csinálj semmit!!!
Egyik hétvégén átugrok érte, majd megbeszéljük.
Árulom a GSR-t, úgyhogy szükségem lesz rá!
Azért a RECEMURA fejlesztésekkel nem álltál le remélem?!
Eddig bíztatóak voltak az eredmények!
Nem gond Ace,már nagyon úgysem tud motorozni,de ha lesz időd akkor várom az okosságokat
a laca szerint az én kipumnak olyan hangja van mint egy hmcs 1200-es zsigulijának
lehet..................de nekem erre telik
olty,
bocsi hogy nem válaszoltam még de eddig eddig vagyok melóval és amit kérdeztél nem topik téma.
igérem ha lesz egy kis időm válaszolok
addig örülj gino
megrázó élmény vagyok
a gyári kiput ki lehet pakolni ez nem kérdés.
a kérdés az, hogy az eredmény tetszik a tulajnak vagy nem.
az tény, hogy nem lesz olyan szép hangja mint egy sport dobnak, viszont nem is kerül annyiba a babrálás.
a költség kb 3-4 ezer forint + egy sör nekem.
kykee tesókámnak is szivesen megcsinálom, de előbb a steve koma vágott dobját kell megkapnom mert az ujat mégsem kéne szétcsapni, vagy igen steve?
Tsá syrus6!

Hallottál már a RECEMURA kipufogókról?
Az oan mint a gyári vagyis kivűlről marad a gyári csak a belsőségekben történik némi változás!
Én személyesen még nem ismerem Rece apót, a recemura szülőattyát, de itt a fórumon talán a srácoktól kapsz infót vele kapcsolatban.
Sziasztok!

Én is voltam Full Gasnál,és meghallgattam a teszt GSR-en a kiput.Annak azért rendben van a hangja
Persze a szükitő nem volt benne,nagyon ütős.De azt hiszem ott most az ajándék ha ott veszed a motort!
Szia Gino!

Köszönöm a tippet !
Hallotam már róluk,gondolom érdemes is szétnézni náluk.Ezt a gyárit nem lehet úgy megpiszkálni,h hasonló hangot elérjünk?
Szia syrus6!

Javaslom, nézz el a Full-Gas -hoz (budaörsi út), nekik a teszt GSR-en Bódis dob van.
Nagyon jó a hangja és ára is barátibb a többinél! Kb. 110 +fa


Üdv: Gino
Sziasztok!

Nem volt valami nagy forgalom itt tegnap.
Steve úgy látom,h te vágod a műszaki részét is! Én is kérdeznék 1:nekem nagyon tetszik a motor így ahogy van,viszont a hangja lehetne ütősebb(1picit) !Hogy lehet ezt elérni

ÜDV syrus6
Szevasz Fotos!
Szerintem érdemes!
Csak vagy fiatal évjáratú legyen, max. 1-2 éves, vagy keveset használt!!
Ez azért látszik az állapotán.
Értelem szerűen semmi nem csöröghet, zöröghet benne!!!
Üdv
Steve
Sziasztok

Bár nem vagyok GSR tulaj, mégis megkérdezem a véleményeteket azzal kapcsolatban érdemes használt sportpufót venni?

Gondolok itt egy Leo Vince dobra ami boltban 108e használtan 70-80körül van (8hónapos)

válaszotokat előre is köszönöm

Zoli
Szevasz Rece!
Tudom ám miért szidod itt a kipufogókat!!!
Azt szeretnéd, ha mindenki RECEMURA-val járna!!!
Kétségtelen tény, hogy az enyém még mindig jól működik!
Nem úgy mint a szerencsétlen helikopteré!!!