Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasz Laca!

Mi ujság van felétek?Gondolom meló látástól-mikulásig,v karácsonyig!?Ha már mikulás nálatok járt ,a kiccsalád gondolom tömött csizmákat,de nálad már nem v.ok biztos!?Ágasbogas virgács?
Neked melyik varia tetszik a 4bű,amit Dody feltett? Szerintem a kék a nyerő!Ezek lehetséges variák,vagy csak v.ki montírozgatott!
Ha megkaptad a Kykee promot átküldenéd nekem is!?syrus6@freemail.hu Köszi!

üdv syrus
halihó,
tényleg tök könnyűnek tűnik a nagyvas.
a tank azért alacsonyabb, hogy könnyebb legyen átrepülni fölötte
Jó nagyot mindenkinek!

Mostanában 1kicsit elmaradtam a topizásban! Mától hosszú szabin vaok,ezért remélem több alkalmam lesz irogatni!
Szombaton én is megsétáltattam (kb40-50km)a kis drágámat!Nem volt sok,de kva jó volt újra ráülni!
Steve!Nem semmi a géppark,nem lehet könnyű mind2 vasat tűzben tartani! Gino biztos örülne a GSR-nek!Nem úgy volt,h bótoltok ,vagy nem ő érdeklődött?

Üdv
Ja és amikor a Recénél voltam és ráült a GSX-re neki is az volt az első reakciója, hogy: „Jé, ez ilyen könnyű!”
Igaz Rece??!!
Szóval még álló helyben is kevéssé érezni a + 50 kg-t, menet közben meg még annyira sem!!! Na ezt Rece apó nem tudta kipróbálni.
Ez persze nem GSR ellenpropaganda, hiszen mint látható nagyon jól megvan egymással a két motor!!!!
Inkább csak érdekes észrevételek és tévhit oszlatás!
Na még egy kép szemből is.
A GSX-ről az a hír járja, hogy egy böszme mamut!
Meg kell hogy védjem a járgányom. Én is meglepődtem amúgy amikor a GSR mellé állítottam!
A GSR-nek magasabb a tankja és a hátsó ülése is, majd 15 cm-el feljebb van mint a GSX-é. Mindkét motornak kb. egyforma széles a tankja!
A képeken jól látszik, hogy méretileg szinte teljesen egy kategória a kettő. Ez még akkor is igaz, ha van 50 kg súlytöbblete a GSX-nek a GSR-hez képest, persze ez mint tudjuk szín izomban jelentkezik!!!
Jóóóóóó reggelt motorosok!
jóóóóó reggelt Magyarország... talán motoroztok , hogy nincs itt jelen pillanatban senki sem?
Láttátok a CBR-klubot?
Elég szörnyű...
Hali!

Az is GSR, csak 1300-as gépszörny van benne....


Lemaradtam valamiről, Laca? Már nem is bking?
Hello!

Kykee adatlapján találsz címeket
Sziasztok!

Régen irtam be a fórumba de sokáig nem voltam,viszont most keresek valakit aki benne van a GSM Businnesbe és úgy tudom Kykee te benne vagy,az az igazság hogy egy imserősöm sincs,ezért most tanácsot szeretnék kérni,csajomnak akarok egy telefont venni,de elég kacifántos a dolog,hová tudnék irni neked mailt,hogy valami tanácsot kapjak?
Előre is köszi.
Üdv Tybee!
Nem egy banknál van a hitelünk, de ha valamennyire publikus a dolog és be tudod scannelni, akkor küld át a ponus@freemail.hu címre és megpróbálok segíteni az értelmezésben!
ivecoslaca@freemail.hu (kreatív voltam...)

Kiváncsi vagyok nagyon, hogy mit NE csináljak a szeretett gépemmel.....
Halihó ivecoslaca!

Most jövök a kötözésről!
Mijazímélcímed? Elküldöm neked a Kykee tesvér produkcióját,m ert ide nem engedik felrakni!
Szasz Gino!

Remélem a véreddel írtad! Úgy tudnád a legjobban kifejezni elszántságodat!
Fújj de piszkosak vagytok, berepedezett a monitorom üvege a sok szir-szartól!
GSR forever!
köcce
Gyors vagy b+
Ez a motor az MV Agusta Brutale 910 nek a másolata
Ha már idegen motorok, én erre csorgatom...
Na ez nem Suzuki.
Azért nekem bejön ez is !