Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Syrus6!

A két napos oktatás biztos hasznos, de eszméletlen drága... Az egyik cimborám (versenyző) és az ismerősei jövőre akarnak indítani a Hungaroringen egy hasonló oktatást, de saját motorral. Az elmondása alapján 1 nap lenne elméleti oktatás (5-8 fő) + gyakorlati is (elvileg 30 kör körül alakulna a nap). Árra pedig a 30eFt-ot akarják belőni...
Barátságosabb ár, de biztos csak jövőre lesz...
Viszont el kell ismerni Szabó Attiláék tényleg profi módon csinálják a sulit, a postai úton megkapott fotó CD külön meglepetés volt!
Szia Laca!

És mindig Szombati napra esik a túra ,mert ha nem az sirály lenne! A kupát már kilőhetjük,épp a múlt héten oldódott meg ez az akadály!
A válogatotthoz nem fűzök túl nagy reményeket,szóval ez is kilőve!
Te tanultál a Hringen látottakból?Nekem tudtak újat mutatni,ezért gondolkodok,h tavasszal a 2naposra is elmennyek(Csak K drága)!
Bár gndolom minden 1es km-rel ragad rám valami,főleg ha egy jó brigáddal gurulok!

üdv syrus6
Bocs!!
Üdv mindenkinek!

Sajnos tegnap én is "melóztam",sz@rá is áztam!
A GSR bátyóval kapcsolatban osztom a véleményeket a kipu-ról,de nézzétek meg,h milyenek lesznek a ránkvadászó 4kerekűek! Gondolom nem akarnak nagyon lemaradni !Mindenesetre nagyon merész,de azért elfogadnám!
Hello olty!

Paks!
Biztosan lesz hozzá normál hátsó ülés, ez csak egy (gondolom feláras) extra idom, amire kicserélheted a hátsó ülést!
Syrus6 melyik csapatban focizol?
nem akartam fikázni a nagy gsr-t, de látom a kipu nektek sem tetszik, szerintem egyenesen ocsmány. de izlések és pofonok ugyebár különböznek.
egyébként a gsxr 1000 meg az fz 1 kipuja is irtózatosan randa ......... szerinetm......
az fi 1 és látom a nagy gsr is elkövette ugyan azt a hibát az osztott hátsó üléssel, persze sokkal szebb így de még inkább kevésbé praktikus.
szerintem a speedy-k is kelendőbbek lennének, ha adnának esélyt a két személyes használatre mint pl. cbr 600 f4.
persze persze, pályázni nem ketten szoktak egy motoron ezt én is tudom.
szerintem csak megmutatta a gyerek, hogy mit csinálna ha gsr-e lenne
Ergonómia???
Szevasz Laca!
Hát mit mondjak, nekem nem csak a kipuff-al van bajom…
Asszonynak mondtad már, hogy a hátsó ülés(???) nem párnázott!!!!!!!!!!
Ez egyszerűen hihetetlen egy ilyen motornál! Igaz hogy van hátsó lábtartó, de hát így az utas maximum a sarki kávézóig bírja ki!!!
Vagy rá kell pókozni egy kispárnát…
Jó reggelt GSR-esek + Rece!
Nah, majd jön Rece apó kontrázni.....
Nem stimmel a smiley a mondat végén! Fetrengve röhögőből ( ) kéne vagy tíz, a nagy szájúból ( ) legalább öt, a gonoszkodóból ( ) meg több ezer!

az elöbb értem haza , felénk nem esik az eső , ami érdekes hogy az út szélén egy srác egy yamahát tólt és látszott hogy nagyon tele van a töke vele...
laca,
amnéziás vagy?
te voltál az aki a yamakkát dicsérted és azt mondtad, hogy nerm is mered kipróbálni mert soha nem ülnél vissza a robogódra
mai meló hattól kilencig meg este héttől kilencig.
délelőtt meg aludtam egy jó nagyot.
elmaradásod van a javításokban?
mert gondolom ügyfélnek ma nem jut eszébe betévedni.
Mr.Dr.prof Recemura!
Melózol????
Én is!
Szia syrus!

A túrák egy naposak! Egy igazi nap, általában reggel 6-tól este 10-ig....... és átlag 600-700 km.
De kihagyhatatlanok!
De nem baj, majd korán kiestek a kupából, és ha esetleg játéknap lenne, akkor tudsz jönni...... De ez csak a poén kedvéért, tudom hogy szerdán van kupanap......

Vagy majd válogatott meccs napjára szervezzük a túrát! Ha esetleg kerettag lennél, akkor gratulálunk! Ha nem, akkor jössz velünk!
A sok új tartogatásáról annyit, hogy majdnem mindenki tanul minden nap újat! Okoz meglepetéseket a moci......persze csak pozitívat. Tavasszal kimegyünk majd egy párszor az Euroringre, ott ki lehet élni magad! És sok mindent tanul az ember!
Kössz a képeket Steve!
Meg kell vallani, a kipuff enyhén szólva érdekes.......

De nem baaaaj, ehhez is lesz yoshimura.......
Kykee, én úgy tudtam, hogy megjelenik jövőre! De ha nem, az sem baj!(dehogynem! ) Majd kellőképpen megerősödve anyagilag megveszem két év múlva! Addig sem sértődöm meg, ha a legjobb 600-as motor nyergébe "kell" pattannom! Imádom a GSR-t , így nagyon szívesen megyek vele minden méteren. De hát a B-King.......az is GSR, csak egy kicsit nagyobb kiadásban, nagyobb nyomatékkal. A nagyobb sebesség nem érdekel, ezzel sem szoktam állatkodni. Így is sokkal gyorsabb vagyok a forgalomnál, életveszélyesen gyorsabb, ezt nem fogom fokozni.
Egyébként az asszonynak nem tetszik a B-King. Mondtam, hogy nem is kell hogy tetszen.....elég ha nekem tetszik.....Én sem kérdeztem, miért vesz sok sz..rt a konyhába sok ezerért, amit évente ha egyszer használ.....
Szevasz Rece!

Én a helyedben azt a tükröt már most leköpném, ha belenéznék.......
Amikor Nálad voltam, miért mondtad, hogy a GSR a motorok alfája és omegája??? Hogy 10 Yamakkát is adnál érte???? Le sem akartál szállni róla, miután kipróbáltad!!!
ja és én épen dolgozom, hogy a fene enné meg
halihó mindenkinek,
nocsak- nocsak
meglepődtünk, hogy van aki el akarja adni az agyon dicsért robogóját?
gyerekek majd ha itt páran fele annyi motort elnyűttök mint én, akkor rájöttök, hogy nincs ebben semmi különös.
változnak az idők, változnak a körülmények és eközben mindenki maga is változik. nem csoda ha időközben változik a hozzáállás is.
a mai fejemmel eszembe nem jutna építettni magamnak egy v2-es fostalicskát, mégha azt rám szabták is.
de ez nem jelenti azt, hogy ez az agyalágyult ötletem nem kerít újra hatalmába mondjuk úgy húsz év múlva.
és akkor majd köpjem le a tükröt mert akkor ép az fog tetszeni?
badarság. a steve már tudja, hogy bizonyos esetekben nem lehet a köbcentit pótolni. más esetekben meg ép hátrány (nagy enduro/kross gépek).
nem kell ebből olyan nagy ügyet csinálni, különben is majd csak rá jöttök már végre, hogy a yamaha a motor, a többi csak valami pótlék
Üdv Naked is Steve!
Csao!
Jó pihenést mindenkinek, a holnapi napra!
Remélem akkor nem dolgozik senki!!!
Én biztos nem!
Csá csumi!