Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kösz Rece!
Talán mégis maradnék az elektronikus gyomlálásnál!
Nem muszály kiiktatni a tiltásokat, ha akarod, csak fokozatkijelzőként működik. Sok paraméter állítható rajta.
a környezetvédelmi tiltások egy részét sikítóval is ki lehet iktatni.
a dobot a könyöknél keresztbe vágod és már kész is
steve
Ha én az 1,4-es GSX-ből kigyomlálom a környezetvédelmi tiltásokat, akkor havonta cserélhetek hátsó gumit!
De jól hangzik!!!
Köszi fistvan!
Pont ezt szúrtam ki magamnak, csak nem tudtam hol láttam!
Sokat segítettél!
Üdv
Steve
Hello! Nézd meg a www.gi-pro.net oldalt. A látszat ellenére magyar cég, 14.500 forintba kerül a váltófokozat kijelző, és mellesleg még a környezetvédelmi tiltásokat is ki lehet gyomlálni a segítségével. Mindenkinek tudom ajánlani! Nekem egy Hayabusán van.
Eddig egy dolgot hiányoltam a GSX-ről.
A sebességfokozat kijelzőt!
Valamelyik újságban láttam igen pofás utólag beépíthető darabot.
Ha valaki tud konkrét beszerzési forrást, akkor ossza meg velem!
Rece, Rece!
Látom már megint elemedben voltál!
Nagyon állat a gép!
Sokkal jobban kezelhető és manőverezhető, mint ahogy gondoltam volna!
170 km tudtam menni vele a hétvégén (többre nem volt időm ), és mondhatom, a hideg ellenére is nagyon nehezemre esett leszállni róla.
Bár most csak 4500-ig lehet pörgetni, már ez alatt is úgy tol mint egy gőzmozdony. Domival (feleségem) mentünk kb. 50 km-t, és nagyon tetszett neki , főleg a kényelem a hátsó ülésen, meg a gép hangja ami inkább morajlásra hasonlít sem mint kipufogó hangra. (A pozitív vélemények eléggé őszintének tűntek a részéről, főleg mivel pár héttel ezelőtt még válni akart az újabb motor beruházásom miatt!)
Én egyébként semmit nem vettem észre a motor viselkedésén abból, hogy utas van mögöttem.
Egyébként a sorok között is ugyanúgy elmegyek vele mint pl. a GSR-el.
A blokk után a futómű az, ami igazán megfogott! Rugó előfeszítés elől hátul állítható (ez mondjuk nem nagy cucc). Viszont az első futóművön 12 , a hátsó futóművön 4 fokozatban állítható mind a húzó, mind a nyomó csillapítás! Ezt szerintem egyik naked sem tudja, csak a sportmotorok!!! Ja és a hátsó futómű feszessége akár menet közben is állítható, ha az utas lenyúl az állító gombhoz!
Meglepetésként ért az ülés alatti 11 l-es tároló rekesz is, amit még nem tudtam megtölteni.
Nagyjából ennyi egyenlőre az élményekből. Most sajnálom csak igazán, hogy nem a tavasz közeledik, hanem a tél!!
Köszönöm a gratulációkat!
Íme az új vas!!!!!
Jóóóó reggelt Motorosok!

Nahát, már a télapó is rájött mivel tud a legjobban közlekedni!!??
Szia Tybee!

Én most fogok reggelizni.....
Annyi mindent csináltam már reggel 7-től, hogy még nem is ettem ma.
Na, akkor jó étvágyat! Nekem a reggelihez, amúgy pedig az ebédhez....uzsihoz.....nasihoz....
Jó reggelt , jó ébredést , finom reggelit MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Én is próbáltam Z 750-et!
Pofára nem csúnya az sem. A műszerfal azzal a digitális fordulatszámmérővel, meg amúgy is csúnya.
Én sem éreztem a 110 Le-t benne, fordulaton ment alul gyenge volt.
Nincs ezzel bántalom Tybee!

elméletileg mindent meg lehet itt beszélni, a klán topicon pedig abszolut szabad a téma.
Nyáron kipróbáltam egy Z-750-et.Nem ájultam el tőle. Úgy éreztem, mintha 20 év lenne vissza a GSR-hez képest./ műszerfal, váz, hátsóvilla.....stb / Kanyarból kijövet beremegett a kormány.Nem éreztem a LE,de a nyomatékot sem jobbnak, sőtt...Pedig a másik esélyes Ő lett volna !!!
Ez nekem igy jött ki, nem akartam megbántani ezzel a kis kitérővel SENKIT !!!
Ha nem is mindenben ,de GSR. Az ilyen teszteket nem szeretem!A 4 hengerest a 4 hengeressel, a 600-ast a 600-sal. Valahogy így gondolnám,majd esetleg lehetne variálni több 600-as , 1 , 2 , 3 , 4 hengerest.
Melyik, a három közül?
Délelőtt a D SF-en volt GSR 600 , MT 03 , ER6N teszt .Teljesen lázba hozott.
.........és hadja ott........
Naaaa, azért másodszorra sem kissebb élmény "megkapni" egy GSR-t!
Nyúl, télapó.....mind1, az a lényeg, hogy motorral jöjjön!
Szia Gino !
Nekem a nyuszi hozta
Szia Tybee!

Karácsony előtt megkeresni és kibontani az ajándékot?
Ma kibontottam GSR-t és kerültem vele 1 kellemeset
Nagyon ,nagyon ,jóóóóóóó ez a motor !!!
Jó estét, jó hétvégét !!!!!!!!