Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

t=törölköző

Szóval a túra csapat zabáltatásábol kezdtél kifarolni !

Tudom hogy nem !
Sőt már nagyon várod !!!!

Én jobban!
Lehet hogy nem a GSR -el de ezt nézd el nekem !

Lehet hogy ...
Gonzales csak egy megjegyzés:
kollégám hasonló nagyképüsége rengeteg pénzébe került
600-as Fezer-rel ment ő is a 2-esen, elment egy rendőr mellett, felhajtott rendszámmal és úgyse ér utol gondolatokkal a fejében.
Nos a rendőr meg az "1.4-es" Octáviájával pár perc alatt utolérte, pedig a végén 200-210 km/h-val ment. Mert az nem 1.4-es, hanem RS Octavia volt.
Mr Dody papa!

Mit is dobtam én e be meg hova is?
Gondolkodtam sok "t" betűs szavunkon, de .....
Szóval nem tudom, de legalább jellemző rám! Ezek szerint.....

ui: Dody, úgy érzed, hogy valamit lemondtam? A dolog elméletileg megoldható, a gyakorlati részén kell
még agyalni. A baj, hogy sokminden nem csak rajtam múlik, mert részemről OK.


Üdv: Gino
Szia Laca !

Azthiszem teljesen egyformán látjuk a dolgokat !
Illetve semmit nem kell túllihegni !
Az élet szép !

Kár hogy Gino bedopta a t........ !
Jellemző !
Utánam? Mivel? Az 1.4-es octáviával? Mire észbekap, beszáll, indít, felgyorsít, én már a garázsban láncolom a gépet az oszlophoz . Motorosrendőrrel nem jó csak kacérkodni, mert nem sok esélye van ellene az embernek. De gyalogbéka, vagy autós rendőr nem nagyon erőlködik, mert tudja, hogy semmi értelme.
Persze, hogy nem ment utána..... rögtön látta, hogy esélye sincs!
Lehet, hogy a motor tetszett neki annyira, és csak kifejezte csodálatát.......de érdekes, hogy nem ment utánad.
Nekem két találkozóm volt idén rendőrökkel a gsr-rel. Az első rögtön akkor, amikor elhoztam a boltból, de nekem is csak a jogsimra volt kiváncsi. A második alkalommal a 2-es úton, Vác után, de csak integetett, mert mire észrevettem, már esélyem sem volt megállni
Tegnap este pedig BlackNet-el gurultunk Leányfalu irányában egyet még este.
Ő is megkínált a GSR-el visszafele. Természetesen elfogadtam!
Most biztos sokan azt modnják, hogy jaj...csak egy 600-as....a motorok 1000 ccm -nél kezdődnek....
miért kell úgy dícsérni.... Megjegyzem ez nem sportmotor, tehát nem azokkal kell összehasonlítani!
Nem nekik írom ezeket a sorokat!

Elmondhatatlanul jó vele motorozni és csak úgy duzzad az erőtől!
Magyarországi viszonylatban nézve ki sem lehet motorozni. Sem út minőség, sem egyéb körülmények nem állnak rendelkezésre.

GSR 4ever!!!
Aki még nem ent GSR-el, annak hiába is próbálnám elmagyarázni mit nyújt ez a motor!
Aki pedig már ment vele, annak nem kell elmagyarázni!


Ivecoslaca, jóindulatából (vagy rossz, hogy érezzem mi nincs nekem ) ismét kezembe adta a lovacskáinka a gyeplőjét! Most egy hosszabb szakaszon én csaptam nekik az ostort és igazán erejük teljében vannak!
Még mindig mosoly van az arcomon......
Jól beszélsz Laca! ufff....
Szia Dody!

Már megint ez a téma. Nekem más a gondolatom ebben a kérdésben, lehet azért, mert nem vagyok rutinos netező, és nem igazán ismerem a fórumok működését és szabályait. Lehet, hogy nem lehet off témát megbeszélni. De engem nem zavart semmi idegen téma, és nem is fog sosem. Mindegy, mi a szabály. Ha valakit nem érdekel, nem kötelező elolvasni a csajozást, a politikát, a telefonszerelést, stb..... Ez az én véleményem. És aki ilyenek miatt leszokik a topicról, az megérdemli. Meddig tart átugrani a nekem nem tetsző témát? 1 másodperc, és egy görgetés! És ez miatt hiszik/hiszitek azt, hogy megosztódtunk? Dehogyis! Ilyen apróság miatt.......egyesek nagyon hisztisek.
Csá Dody papa!

Pánik hangulatom nincs, miért lenne?
Én igazából úgysem ígértem semmit, azt viszont betartom!
Feltételeztem, hogy elméletileg megoldható lenne csak vannak részletek amikkel kapcsolatban egyenlőre nem látok megoldás, ennyi.

Nem lámpával vadászik a Fater! Kereső lámpa!

Üdv: Gino
Szevasztok!

Mostanában nagyon tetszem a rendőröknek.......tegnap állítottak meg életemben először motorral. Csak a jogsit nézte, a forgalmit sem kellett elővarázsolnom. Nem kért izzókészletet és elsősegélycsomagot sem. (hiába kérte volna....) A kipufogót nézte nagyon (ki van véve a szűkítő) de nem szólt érte. Teljesen az volt az érzésem, hogy tetszik neki a motor, és legszívesebben leállna beszélgetni.......

Ma is megállított egy rendőr, aki még rendesebb volt. Történt, hogy Budapesten a fővárosi autópiac mellett lévő Hoffherr Albert utcától követtem egy béna f...szt. Túlhaladtunk a körforgalmon is, inkább nem minősítem a technikáját.......Elhagytuk a piacot, következett egy hosszabb egyenes, kb. 1,5-2 km. Itt már tiszta ideg voltam, a záróvonal ellenére kettesben kielőztem, majd hármasban is kihúzatva 4.-be kapcsoltam (itt kb. 160-al mentem) mire észrevettem, hogy az út szélén integet valaki......Hát egy rendőr volt (először nem ismertem fel messziről, nem volt rajta sapka, és utólag vettem észre az autójukat a bokor mögött) Nem kért semmilyen iratot, szó szerint ezt mondta: "Elhiszem hogy szép motor, jó motor, de akkor sem kéne ennyire húzni. Óvatosabban! Bárhol ki jöhetett volna ön elé valaki."
Erre én megköszöntem kedvességét, és eljöttem...... Hozzáteszem még, hogy lakott területen soha nem megyek 80-nál többel. És az az út még bőven lakott terület, bár egyik oldalt sem volt semmiféle épület. Óriási szerencsém volt.
Hahó Gino !

Nekem jó Te úgy is fiatal vagy!

De úgye nincs pánik hangulatod, Nem is fordult meg a fejedben hogy visszavonod az ajánlatod?
Esetleg kis vaddal besegítek ha az Öreged nem tud összelámpázni valami finomságot !

Üdv:
Dody
Hát ez nem sok !
Szeva Steve !

Köszönöm a jókívnságot Prágai útra vonatkozólag !
Nem a GSR el megyünk kocsival lazán.

Nem érzem azt a topikot sem közelebb hozzám mint ezt ezért nincs az hogy hozzátok vagy nem hozzátok írok !
Tudod én sem vagyok pár témától teljesen lelkes ezért megértelek ha tán fletó zavar téged.
Ha Te megemlíteted akkor megnyugtatlak éngem is nagyon zavart mikor e motoros topicon nyálas bájolgás folyt a gyengébb nem irányába !
A sog buzi meg ,stb duma valóban néha unalmas tud lenni ezért ilyenkor szoktam én szelektálni.

Egyébként nem hiszem hogy a Klánban ez a nézeteltérés tudott törést okozni ,sőt az a véleményem
hogy az igazi együttmükődésnek ez csak jót tett!

Egyébként nem gondolnám hogy száműzetésbe vonulok más oldalakra azért, mert a politikusak olyanok amilyenek.

Így az egység érdekében majd írok bátran ide is meg a másikra is, motoros témákat is csak úgy szabadon !

A személyes eszmecserét pedig én már többször is szorgalmaztam és szívesen állok elébe.
Mert arra is szükség van akármennyire jó motorozni és majd egy túrán ezt is be illene tervezni !

Neked is jó sörözést a Recével és jó topicolást !

Üdv:
Dody
En meg mar megritkabban olvasom a forumot, mita lattam, hogy itt is politikai vita volt...

Mar mashol is unom ezt a temat, nemhogy meg itt is ezt a sok baromsagot olvassam...

Reszemrol ennyi.
Szeva Dody!
Gondoltam, hogy jönnél! Na majd legközelebb!
Jó pihenést és sörözést Prágába!!! GSR-el mentek???

Az egység bontás nem csúsztatás, hanem nyílvánvaló!
Akkor lett volna helyénvaló új topikot nyitni, ha abban nem szerepel a GSR név!
Így csak klikkesedés következik be! Más szóval egység bontás!

Egyébként a Suzuki GSR 600 topik egy motoros oldalon egy motoros topik! Én ezért jöttem erre a topikra, nem pedig azért, hogy oldalakon keresztül fletoról meg arról olvassak, hogy ki a buzi és ki nem.
A Kykee-nek írtam, hogy szívesen írok hozzátok is csak legyen olyan téma amihez van kedvem hozzá szólni!
Pl. annak a srácnak akinek válaszoltam nálatok tegnap még csak észre sem vette senki a levelet! Igaz „csak” motoros kérdése volt!
Na mindegy, most már ez van ezt kell szeretni.
Én mindenesetre azt támogatom, hogy a motoros témák a régi topikon maradjanak, minden egyébről meg szókimondó módon lehet topikolni az újon!

Azzal pedig egyetértek, hogy mindenki oda ír és azt amit akar!
Meg azzal is egyetértek, hogy EGYSÉGBEN AZ ERŐ, mármint KLÁN EGYSÉGBEN!!!

Jó utat Prágába!
Remélem mielőbb személyesen is eszmét cserélhetünk!
Üdv
Steve
Gyere Skypera! Ha beszélünk, tutkó átjössz!
Laca!

Holnap is melózol?
Lehet délelőtt lemegyek az egyik barátomhoz, lent van a barátnőjééknél Szigetszentmártonban.
Onnan már csak egy köpésre lax és akkor átgurguláznék hozzád is, ha megtűrsz....
Szia Laca tesvér!

Nagyszülők réme?? Mire teccik eztet alapzoni, he?
Thx a választ!:
Ehun vagyok e!

Szevasz Gino kispapa! A nagyszülők réme!
Látom, el topicolok én egyedül is...így legalább nem kell várnom a válaszokra.