Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ivecoslaca!
El kell hogy szomorítsalak,de 2008 nyár végén kerül a polcokra a B-KING!
Illetve most van még polcon!Darabokban!
Emmeg mi???Kombány,vagy búzasiló,vagy szobahangszóró??
Vagy a gyerekfilmből egy robot??Ez vicc!!!!!
Ilyet kibobni piacra ez helyett!Ez nem lesz slágermotor!
Miért vettem GSR-t?
Mert mindenki lebeszélt az idejemúlt, régi konstrukciójú karburátoros Banditról (pedig úgy mentem be a szalonba, hogy megint Banditot veszek), hiszen itt van a legújabb fejlesztésű GSR high-tech szuper gép, injektor meg minden, 98 LE mint a Big Bandit és 30 kg-al még könnyebb is.
Ez így eléggé meggyőzően tud hatni. És hatott is!
Azonban tudomásul kellett vennem, hogy a köbcentit semmivel sem lehet pótolni, még a high-tech szuper cuccokkal sem!
Szóval a nyomaték itt a lényeg nem a lóerő , meg az injektor !!!
Ez persze maximálisan szubjektív vélemény!!!
Ettől függetlenül a mai napig imádom a GSR-em , csak a Banditot egy kicsivel talán még jobban!!!
Van még!
Szevasz Laca!
Itt van néhány kép a motorodról!
Ezeket még biztos nem láttad!
Hello syrus!

Köszönöm a segítséget!
Meg a próféta szóljon belőled!

Előítélet??? Ááá, itt nincs olyan Vagy legalábbis mindenki megtartja magának A motoros focistákat szeresssük
Szeva!
Biztos lehetsz benne, hogy sok idei gsr marad meg a gazdájánál és abba is, h gyarapodni fog a számuk
Hali syrus6!
Nem volt a túrákon verseny sosem!
Inkább úgy fogalmaznék,hogy dinamikus haladás,hogy elöbb odaérjünk az étteremhez!
Gyere nyugodtan túrázni,ott majd lesz zaba és italozás! NO PARA
Szia Dody !

Én egyenlőre annak is örülnék,ha el tudnék menni veletek túrázgatni,nem h "versenyezni"!
Szóval nálam ül az alapszabály!Gondolom van még több is!
Annak örülök,h nincs "előitélet" a foci miatt,volt már jó de volt már negatív megitélés is!
NEM ITT!!
A jó nagy kajálást meg italozást én is szeretem,szóval az ilyen megmérettetéseket vállalom!

Üdv syrus
Szevasztok tesók!
Nincs itt semmi gond a GSRrel!S-King mint ahogy eddig is az volt!Yikess,mindenkinek ugyan az a véleménye most is a vasról,sőt rohadtúl helytállt alattam!Vagy neked nem vállt be????Kétlem!!!!!!!!!!!!De ha lehet vált mindenki aki akar és ezt tiszteletben kell tartani,nem megszólni!Majd bánkódik,vagy örül mégjobban mikor átült a másik vasra!
De az már legyen az ő gondja!NEM MÁÁTÉÉ......... !!
üdv kykee
Szia ivecoslaca!

Sajnos valóban a legtöbb forduló szombaton van,de a korral némi rutin is ragadt rám...!Egyébként a túrák 1 v 2 naposak?
Jól látom,h már a nagytesó felé kacsingatsz !Szó se róla szemrevaló a "kicsike"!
Tudtok már róla konkrét árat?Vagy sacc/kb?Hazudnék ha azt mondanám,h nem játszottam el a gondolattal ,de túl nagy falatnak tűnik!Szerintem nekem még sok újat tartogat a GSR!!

Ja majdnem elfelejtettem,kaja-pia fronton szerintem nem lessz gondom,inkább másnap az úton .

Üdv syrus
Szeva ricardo!!

Igen Pakson kergetem a bőrt,meg néha az ellenfeleket.

Ha jól veszem ki a szavaidból még hezitálsz,h milyen vasra ülj rá!? 1kis segitség:Suzuki GSR 600
Nekem nincs motoros múltam,de egy pillanatig sem bántam meg,egyszerüen hibátlan!
Úgy legyen,h mind2en ott legyünk a Soproni túrán!
Ezzel nincs gond, csak akkor...
mer vettel gsrt? :) Ki kellet vona probalni, es aszondani, hogy ja, jo ez, de nekem a bandit jobban bejon, es ujra olyat venni
Üdv YikeSS!
A 600-as gépek között most is a GSR a király, ez nem is vitatéma!! Ugyanúgy lehetne róla übernyálazni, mint az elején, sőt!!!
De azt a karaktert amit én elvárok a motoromtól nem tudja teljes mértékben megadni! Ha 2005 év végén nem törik össze a Banditom, nincs GSR, még csak nem is gondoltam volna másik motor vásárlására! Nekem a Big Bandit a Motor! Ezt most már utólag belátom!
Ez persze nem csökkenti a GSR érdemeit!
Mindkét motor teljesen más karakter, még ha naked mindkettő akkor is!
Úgyhogy ez a helyzet.
Hat nem aszontam, hogy azert adjak el, mert szar, csak megis fura, hogy vki vesz 1 mocit, aztan egy hasznalja fel evig es a cserejen gondolkodik :) Dehat nyilvan mindenki azt csinal, amit akar... csak megjegyeztem, hogy nekem fura.
Foleg a kezdeti ubernyaladzas utan, ami itt a topikba volt a GSR-ek utan
Szevasz YikeSS!
Rég láttalak errefelé!
Csak nem meglepődtél, hogy többen motorcserén gondolkozunk! Szerintem normális, ha keresgéli az ember a saját stílusának leginkább megfelelő vasat.
És ez nem a GSR hibája!!!!
Ahogy a hozzászólásokat nézegetem másik 600-as gépet senki nem akar venni! Inkább valami nagyobbat.
Szóval csak annyiról van szó, hogy kicsit erősítene a csapat egy része!
Nagyjából az 1250 és az 1800 köbcenti között!
Persze ne gondold, hogy ha pl. nekem mégse jön össze a csere, akkor jövőre sírógörcsöt kapok amikor a GSR-re kell felülnöm!! Nem! Akkor lesz egy ugyanolyan élvezetes szezonom mint most!
De hogy tovább gyűjtök egy nagytesóra az is fix!!!
Üdv:
Steve
Olvass vissza, hogy ki s miért gondolkodik az eladáson!
Valaki azért, mert készteti a száguldozásra és ezt úgy oldja meg, hogy lecseréli. Valaki azért, mert kijön a nagyobb testvér.....stb.
Senki nem azért adja el, mert sz@r motor vagy csalódot meg ilyesmi!

Üdv: Gino
A "kivulallok" sztem meg szejjel rohogik magukat, hogy az indulaskor mindenki hogy odaig volt, hogy mekkora kiraly motor ez a GSR, mostmeg mindenki eladja :) ROTFL
Hát ja álltuk a sarat.....feláldoztuk magunkat.......

Abszolút nem hátrány! Sőt, részemről előny, mivel 28 éve rajongok a fociért.
Vazz, útvonaltervet és rendőri felvezetést kell kérni minden túrához, annyian leszünk itt jövőre, ha mindenki betartja - akinek nincs beszerzi - és eljön
Üdv Syrus6 !

Bocsi a keresztelőért !
Valóban nem volt szándékos úgy rajtad maradt, de most rendetraktam!

Persze szinte mindenki normális a csapatban ezért simán beférsz meglátod !
Nagyon fontos hogy a túrákon No verseny 2007 ben! Ez alapszabály !

Egyesek váltójából a télen kivesszük a 4. és 5. fokozatot biztos ami biztos !
Laca közben teljesen leleplezett Téged. Na ne bánkódjál ez itt nem hátrány ha valaki focizik na lehet hogy nem is előny ! Tudod a túrákon nagy zabák is vannak és az egy mástipusú megmérettetés ! De mi álltuk a sarat keményen !

Csaó.
Dody
Szia syrus6!

Nagyon "gyanús" voltál nekem.......és tegnap rá is jöttem. Személyedben egy válogatott futballistát, a Fradi és a Vasas (és talán MTK?) megbecsült középpályását tisztelhetjük. Korosztályodban mindig ott voltál a legjobbak közt . És még ízlésed is van! Ezt a GSR-re és annak imádatára értem.
Viszont épp a foci miatt pont szombatonként nem igazán fogsz ráérni......vagyis ha ráérsz, akkor nem önszántadból. De azért biztos össze tudunk futni néha egy kis karikára. Főleg úgy, hogy a B-King előreláthatólag csak nyár végén fog megjelenni......de végülis nyár elején már nincs bajnoki forduló....
Szevasztok!

Negyedórája értem haza. Hát ez nem semmi volt. Pedig eléggé beöltöztem, a puha habtestemre felvettem még két réteg ruhát a motoros ruha alá. A Michelin gumiemberke kutya-f...sza volt hozzám képest.......de ettől függetlenül fáztam. Lehet, hogy nem annyival kellett volna menni, mint nyáron szoktam???
Gondolkoztam rajta, hog hideg vizet engedek a kádba, még az is felmelegített volna.....
Jó éjt Steve!
További jó topikolást mindenkinek!
Én léptem.
Jó éjszakát neketek!