Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez akkora titoknak bizonyul, hogy még magam sem tudom
Erősen gyúrok rá, h kialakuljon a kép.
Nocsak...nocsak!

Mi lesz az a "mivel" ?
Hali!

Akkor Te az atomvárosban űződ a bőrt
Azért én sajnáltam a Sopront, el van a Fortuna pártolva tőlük

Remélem a soproni túrán találkozunk. Má csak azért is, mert lesz mivel mennem
Üdv Dody!
Mit ad isten ma láttam a körúton egy 1.8-as intrudert!! Feketét!
Élőben nem is tűnik olyan bazi nagydarabnak. De az a 240/40-es hátsó gumi!!!! Az valami brutál!
Azért a sorok között nem tudott úgy haladni mint egy GSR, igaz nem is arra találták ki! A 315 kg nem kevés a városi forgalomba!
Szóval állat agép!
Hát, idomos gépet eddig sem akartam venni, meg ezután sem fogok! Marad a naked vonal!!! Tudod én a legtöbb dologban a meztelent szeretem!!!!!!!!

Az pedig vitathatatlan, hogy nagyon jó társaság jött össze itt a Klán színeiben! Manapság ez ritka dolog! Nem hiszem, hogy gond lesz a csapatszellemmel!!

Üdv:
Steve
Hali Steve !

Én is hasonló árban gondoltam a beszámítást !
Majd meglátom hogy szín stb mik a lehetőségek !
Talán éngem is szeretnek a kereskedésben mert tavaly én is vettem 2 db ot tőlük.
Majd csak megegyezünk.
A Bandi is dögös nekem idommal nem igazán tetszik csak csupaszon !

A S Klán meg marad az biztos !

A túrák lesznek érdekesek a motorok másssága miatt !

Azért 120 al l minden lehet majd közlekedni a bejáratáskor is.

Csaó:
Dody
Helló kykee!

Semmi gond, valóban jól hangzik,nekem a gonosz ugrott be a Star Wars-ból !Asszem valami nagyúr!
Remélem nem vagyok annyira sötét!!
Hali
Csákányos syrus6!
Én voltam eee!Bocsi,de ez maradt bennem,de ez is jól hangzik syrius6
üdv kykee
Helló ivecoslaca!

Mindenképp azon leszek!!Most szombaton Sopronban vot meccsünk(nyertünk) ,egész úton a tájat néztem,és nagyon sirály!! Idénnyitó túrának nem lesz semmi!!A túrák 1-2 naposak gondolom!?
Annak örülnék,ha sikerülne összefutni!!Sokan laknak itt Bp.környékén a klán-ból
Üdv neked Dody!!

A magyar foci véres valóságában próbálok érvényesülni! Ezért viszonylag"sok"szabadidőm van,de természetesen soha nem akkor amikor KÉNE!!
Sajnos még csak a beszámolóitok alapján van sejtésem a közös gurulás jó óldaláról!
Eddigi tapasztalataim alapján nagyon is normálisnak tűnik a brigád!!
Még annyit,h SYRUS nem syrIus!! Valaki átkeresztelt!

üdvelet:Syrus6
Szevasz P.P!
Egyetértek veled a topikolást illetően!
De azt is látni kell, hogy egy nyíl topikon mindenki azt ír, és úgy ahogy akar. Ami meg zavarja az embert azt átugorja és nem reagál rá. Azért vitatkozni meg néha jó!
Szóval gyere bátran továbbra is és írogass ide a topikra, mert akkor működik jól ez a topik, ha minél többen, minél sokszínűbb véleményeket és témákat (főleg motorost persze) írunk ide!!!!!!!!
Szerintem jövőre biztosan nem lesz száguldozás a túrákon!
Túl sok lesz a bejáratós gép!!!!
Szeva Dody!
A terv az már fontos dolog, anélkül nincs megvalósítás!!!!
Szerintem egy 1 éves GSR-t ami tényleg szalonállapotú úgy 1.5-1,6M körül számolnak be, de még nem kérdeztem meg. Ettől függetlenül nagyot nem tévedhetek! Konkrét árat meg úgyis csak akkor mondanak, ha átnézte a szerviz a vasat.
Kedvezmény? Nem tudom. Az már nagyon kereskedő függő!
Ha összejön és jövőre veszek mégis másik motort, akkor engem nagyon fognak szeretni a Hollósnál, mivel az utóbbi 3 évben, 3 motort vettem tőlük!!
Klán kérdés. Egyszerűen Suzuki Klán leszünk és kész!!!
Nálunk is esik. De mivel dolgozok így nem fáj a szívem…
Üdv
Steve
Hali Syriushat !

Mit sportolsz ?

Közös motorozás az valóban egész más k.....va jó !
Az a lényeg hogy a Klán elején egy normális ember menjen ! / Van ilyen is a csapatban !/
Ne legyen napkitörés ! Mert akkor kicsit éhezünk.

Hali:
Dody
Hali!

A jó brigád garantált! Csak ott tudjál lenni Te is.

Kár az egyedüli motorozgatásért, hatalmas fílingje van, mikor egyszerre 20 GSR gurul.......eddig mindenhol megnézték! Végülis nem lakunk messze egymástól, ha a klán túra mégsem jön össze mindig, majd összeszervezünk valamit így Bp. környékéről.
Hello Kykee!

Nálam a hatos számnak különösebb misztikuma nincs, csak annyi, hogy sportolok és ez a mezszámom.

Igen talán az 5 hónap elég lesz arra, hogy szabaddá tegyem magam. Bár a biztos időpont hiányában ez még így is nehéz lesz. Már várom, hogy egy jó brigáddal guruljak, mert eddig még egymagam motorozgattam.

Csákány!
Szeva P.P!
Ha a véleményem számit,akkor had mondjam el,hogy nem kell foglalkozni a "moderátor" véleményével!
Az csak egy vélemény ami nem jelenti azt,hogy az jó avagy sem,de még csak irányt mutató sem!
Ettől függetlenül értem a célzást,bár kicsit bambán nézek magam elé,hogy ezek a dolgok egy felnött embert ilyen mértékben befolyásolni tud egy két hozzászólás!Én pont sz@rnék a közepébe és írkálnék a helyedben!Tedd te is azt és irogass,mert ez a Te topicod is,mert te sem sz@rral gurigázol hanem GSRrel!!!!!Télen mi lesz veled?? Se GSR,se topic?? Rommá unod magad!
Ettől függetlenül a legmélyebb baráti tisztelettel üdv: kykee
Szia P.P.!

Nagyon sok mindenben igazad van! De ezért nem kell távolmaradni a topictól és a túráktól! Még tavaly épp Te írtad, hogy nem igazán akarsz majd közös túrákra eljönni, ahhoz képest gyakorlatilag az összesen ott voltál! Remélem jövőre is!
Hali Steve !

Nálam is még csak kwemény terv !
Aztán igazán sok minden összekell állni hozzá !
Pl: Nemtudom ezekért a vasakért mit számol a kereskedő?
Mi lesz a kedvezményekkel?
Te estleg már előzetesen érdeklődtél?

A közös Klán kérdése szerintem is teljesen kivitelezhető gondolat !
Az újabb topic indítása talán nem szükséges elférünk ezeken is szerintem !

Szakad az eső felénk !
No motorozás.

Üdv:
Dody
Jó reggelt Dody!
Mi lesz a GSR Klánnal jövőre, ha mindenki lecseréli a motorját és a túrákon nem lesz egy darab sem??
Lassan gondolkozni kell a névváltoztatáson!
Nem baj, a lényeg, hogy motoron üljünk és tudjunk együtt motorozni!!!
Nagyon brutál a tervbe vett Suzi!!!!
Remélem meg lesz!!!
Az sz*r dolog . Mérlegelni kellett volna, mert ha elmész a rendőr mellett, aki utánad ered, és látod, hogy van esélye, hogy elérjen, jobb megállni. Mert lehet hivatkozni arra, ami tényleg történt, hogy egyszerűen nem vetted észre. De ha üldöz, és tudatosan le akarod rázni, akkor már forró a pite.
Hali Péter !

Igen is a te hozzászólásod is hiányzik!
Ezért tessék nyugodtan írogatni szabadon ! Mint most !

Tudod ez egy ördögi kör amikor elindulsz hazafelé . Volt amikor Eger túrán én is elmaradtam mint a borravaló mert megfogadtam és 140 nél No tovább !
Azt volt amikor én is felvettem a tempót !
Ezek mind az én döntéseim voltak. Sajnos ez teljesen fölösleges és veszélyes.

Hogy én motorcserén gondolkodok az többek közt ezért is van.
Talán azzal ezt a késztetést nem érzem.
Na jó meg apró seggemet talán annyira nem rázza szét ezeken a finom utakon !

Hidd el nem vagyok hülye csupán a kúrva sebesség vonz!
Ebben sem vagyunk egyformák, szerencsére, mert az milyen unalmas volna !

Egyébként én is hoztam egy döntést hogy 140 km /h a vége a legközelebbi túrán a részemről bármilyen vason is ülök majd !

Gondolom az óra átállítását vártad hogy oly friss voltál a mai hozzászóllásoddal !

Üdv:
Dody
Nem, szerencsére nem így túrázunk! Normális sebességgel a túrázás szabályait betartva megyünk.
Csak a túra hazavezető részén -amikor a társaság szétválik és megy mindenki a saját lakhelye felé- szokott felvetődni némi sebesség probléma. Persze mindenki úgy menjen, ahogy neki jó....(ezt alkalmazni fogom legközelebb)
Hát elég gáz ha ennyivel "túráztok".
Sziasztok!
Hozzászólnék a topic-olás témához is ha már éppen ennyire ráérek most :
engem több téma rohadtul zavar, ilyen pl. a politika olyan jellegű megnyilvánulása, ami itt többször megjelent. De nincs vele gond, ami nem érdekel azt nem olvasom el, és kész (bár ugye ha egy hozzászólás fele mondjuk politika, a másik fele meg mondjuk túraszervezés, akkor vagy olvasgatni kell politikát, vagy lemaradok a túraszervezésről is. De mindegy, ez csak apróság)
Ami miatt viszont nincs kedvem írkálni az az, hogy vannak akik moderátort játszva, vagy csak egyszerűen önmaguk szakértőnek kikiálltva beszólnak a másiknak, minősítik, leszólják annak hozzászólását véleményét. Milyen alapon? Milyen jogon?
Ez már engem nem zavar, hanem bosszant, vitatkozni viszont nincs kedvem, így inkább kimaradok az egészből.
Természetesen a véleményem változhat, lehet hogy később újra többet olvasom a topicot és gyakrabban írok is, de most ez a véleményem. (mondjuk amúgy sem gondolom, hogy annyira hiányoznának a hozzászólásaim)

És ha már őszintén véleményt írok: a túrák mindig is nagyon jók voltak, igyekszem is elmenni rájuk, de a végük mostanában nem tetszik. Hiába fogadkozunk, teszünk ígéretet, az utolsó két túra hazútján falu 140, faluk között 200-210km/h nekem sok, az már inkább gond, az már nem élvezet.