Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dadogótáblázat!kivitelező:kykee!
1.107km /h,2.ikban 146km/h,3.ikban 184km/h4.ikban,4.ikban 207km/h,5.ikben 238km/h!263 a vége!
Nekem 14500 fölött mutat mikor tilt!Enyhe lejtön Füredről Veszprémbe a négysávoson!Volt kapaszkodni valóm!!!!!!!!
Súlyom 96kg!!!A GSR sajnos elveszti az erejét 6.ikban!ezért nem váltok fel 6.ikba,vagy csak ritkán,GSR KLÁN gurulásokon!
Van tartalék ami rejtve van,csak van egy szépséghibája a dolognak,hogy mindig 4.iket mutat és alsó hangon nem tudod jól motorozni a vasat a városban!mindig pörgetni kell és jobban zabál!viszont 24 LErővel többet ad le!
Ezért inkább mégsem rakatom most be szerdán az elektronikát ami feloldja a butitást!Jó ez igy ahogy van!Inkább a B-King ha még több kell,mint hogy ezt babráljam!
üdv kykee a dadogtató pilot!
Szia!

Jónéhány hozzászólással korábban Kykee megjelentetett egy úgynevezett "dadogó" táblázatot.
Ha van időd, keresd meg.....


Kykee!

Ha megvan még rakd ide be, hogy ne kelljen kikeresni....
Szia Dody!

Természetesen én állom az egészet, de a többiek leülhetnek?
Hy!

Kíváncsi lennék mennyi a végsebessége a gsr600-nak,és hogy mennyire lehet kiforgatni sebességenként km/h-ba?

Előre is köszi
Hali Abdul !

Köszi az ajánlatot.
Örülök hogy jól érezted magad.
Mi is pár éve fedesztük fel! Nekünk bejött és így évvége felé 4-5 napra mindig kimegyünk!
Valóban rendkivül olcsó a kaja és a sör is természetesen.
Nagyon finom is ráadásul!

Közös gurulás még odébb van de tuti nagyon jó lesz.
Rászervezünk leszünk vagy 40 motor ! Szerintem !

Kaja nem gond Ginónak ez lesz a beavatója és Ő állja az egészet!
Üdv!
Dody
Kykee!
Tudom, hogy mikor lesz a túra, csak én voltam félreértelmezhető! Az utolsó gurulás mára vonatkozott, szabadságon voltam, dolgom volt, de délután még gurultam egy kicsit. Hogy fogom kibírni márciusig???

Dody!
Múlt hétvégét Prágában töltöttem, imádom azt a várost! Pofátlanul olcsó a sör - egy korrekt étteremben 150Ft-ért barna, friss csapolt Kozel-t adni arcpírító... A Becherovka meg mindenhol egységárban kb. 280 Ft...
Érezzétek jól magatokat! Hazafelé ejtsétek útba Kutna Hora-t, a város is nagyon szép és a csontvázas tempolomot vétek lenne kihagyni!
Hali Steve !

Én mennék ! Csak az asszony elvisz Prágába így azt nemtudok!
Most nem bánom mert ott is mindig ez a program mivel jönnek az egyik barátunkék is !

Egység bontás azé ez csúsztatás !
Tudod ha valakitől Tőlem ez mindig távol állt!
Csak van ezen a topicon egy fazon valami pa.... nevű és őt zavarta az én politikai nézetem.
Azt kiderült hogy ő alapította ezen helyet ( igaz ő maga sohasem lett GSR s! ) igy örültem Kykee Tesó újjításának!
Hát röviden ez a lényeg amit kicsit eddig Te másként gondoltál !

Egyébként mindenki oda ír és azt amit akar.
Én bevallom hogy nehezen viselem ha oktatnak azt engedtem a csábításnak!

Na akkor egységben az erő !

Dody
Én léptem!
További szép napot és jó motorozást a hétvégére mindenkinek!
Én szombaton meg vasárnap is dolgozok!
De legalább tudom mire gyűjtök...
Klán tagok még jelentkezhetnek a gusztustalan sörvedelő programra!!!
Receeeeee!
OK!
Akkor a jövő héten szerdán 17:00 Stex Alfréd!!!
Szigorúan BKV-val történik a megjelenés!

Na jó, addig még felhívlak!
Szevasz Dody!
Mindenki ugyanabból a lóerő készletből gazdálkodik! Vagy neked már van titkos tuningod???
Mindegy, remélem összejön majd egy ilyen buli, akkor aztán jókat röhöghetünk egymáson!!!
Addig azért majd próbálom összekapni magam!!!
Tessék ????

Csakóvatosan az örömökkel !

Nekünk nem számít mert erős a motorunk! Pár kg ide vagy oda !
Na meg gyorsulásnál alatad pörög csak a kerék a mi esetünkben meg a nyomaték átmegy a talajra!
Te még kinlódsz az elindulással amikor mi teljesíteni fogjuk a távot.

A Stevee is összeszedheti kicsit magát mert Ő is lemarad !
Hóhóhóóó...heheheeee....! Steve!

Király az utolsó mondatod!
Ezt most jól oda dörgölted nekik....
Én előnyben vagyok ilyen szempontból. Nekem már "CSAK" motor kéne a gyorsuláshoz.....
Abdul!!!
Szasz tesó!Eza az utolsó túra jövöre lesz és évadnyitó!!!
Ki nem hagynám! No megyek idén egy utolsót gurulni - jaj, hányszor mondtam ezt már... - ha már szabadságon vagyok!

Soproni túra eddigi résztvevői:
1.Dody
1.kykee
1.Steve
1.ilaca
1.rece
1.gin o(gyalog vagy vonattal + faterja aki süt, főz)
1.larion6
1.syrius6
1.SpinDoctors
1.hooligán da Béla
1. Abdul
Tesó!
Nem jó a számlaszám! Nem az enyém!
A tagdíjas dolgot én nem támogatom, jó ez a Klán buli így lazán és szabadon!
Figyu! Annyi pénzünk a büdös életben nem lesz, hogy kibéreljük a Pannon Ringet!!! Ha csak nem talál valaki egy, vagy több jól fizető szponzort!!! Na, vállalkozók???
Én továbbra is a Rába Ringet javasolom, mivel ott minden feltétel adott (időmérés, pályabírók, mentő, stb.). Csak nevezni kell minimális összegért. Igaz itt csak gyorsulni lehet, pályázni nem, de szerintem az is lehet egy jó buli, ki nyomja le a negyed mérföldet leghamarabb!
Kykee, Laca, Dody (kihagytam volna valakit??) lehet fogyózni!!!! Van rá 5 hónap!!!

Rába Ring: link
Szega Kykee!

Vonatos túra leszen?
Te is a büfé kocsiban jössz?
Pillanat!....Ha te is vonatozol, akkor felszabadul egy GSR! Akkor meg én nem vonatozok!
Szia Steve!

Nem veszem fel, nyugi....már írtam, hogy hasonló fából vagyok én is faragva!
miiiiii,engem nem is hívsz?Van finom Hollandishe söröm csatos fedéllel!
steve,
most azonnal gyerünk sörölni!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ez a véleményem
Soproni túra eddigi résztvevői:
1.Dody
1.kykee
1.Steve
1.ilaca
1.rece
1.gin o(gyalog vagy vonattal + faterja aki süt, főz)
1.larion6
1.syrius6
1.SpinDoctors
1.hooligán da Béla
nnnaaaaa, micsodiiiiiii????
laca lesz itt mindjárt tüzijáték, kihúzod a gyufát
majd adok én keded te fékkar törő művész
soproni túra = rece
bár nem vagyok benne biztos, hogy elsőre ekkora utat kéne tervezni, persze ez csak időjárás kérdése
steve, lomtalanítás volt a múlt héten és találtam valami rissz-rossz vasdarabot a garázs sarkában, oda adtam egy cigónak nagy baj??
Szerbusztok!
Valaki emlegett itt???Gratulálok az évadnyitó Soproni guruláshoz!Jó felé vettétek végre az irányt!Itt bevárlak titeket és csatlakoznék!Már ha engeditek!Elnézést,hogy eddig nem jelentkeztem,de nem volt miért beirkálnom dúrva megjegyzéseket!
További ilyen szép telet!
Csao syrius!
Neked nincs valami ismerősi kapcsolatos larion6-al??közös és gyanús ez a misztikus 6os ott a nevetek végén!
Igen tervezzük a Soproni évadnyitó KLÁN túrát!Addig el tudod intézni,hogy azt a napot szabaddá tedd,végül is nincs már rá sok időd csak röpke 5 hónap!siess,mert nagyon jó brigáddal gurulhatsz együtt,ha te is akarod!Lesz közös pörkölés az utakon,kollektív zaba,beszélgetés,fényképezkedés,marhulás,az új tagok beavatása!
Igérem a sor legvégén megyek leszerelt váltókarral!!!!!
Üdv Kykee!

Köszi a gratulációt! Láttam tervezel egy Soproni turát, remélem majd én is nevezhetek!
Te is vigyázz magadra és persze a kis családodra. Jó egészséget!

Üdv: Syrus