Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jóóóó reggelt!
Úgy látszik mostanában csak a reggeli meg az esti köszönések jelentik nekem a topikolást!
köszönőmmm
Így vettem, ajándék volt. Egyébként Full-Gas-nál 58 000,- Ft-ba fáj emlékeim szerint.
Szeva syrus!

Veled találkoztam a Hungaroringen, közös oktatáson vettünk részt! Hát már hogy a fenébe ne jöhetnél majd túrázni?? Ott a helyed! De majd csak sajnos jövőre.......ha megint lesznek az ideihez hasonló jóóóóóóóóóóóó túrák a világ legjobb társaságával, biztos nem bánod meg! Qrva jó!
Szevasz Rece-apó!

Mi a helyzet Veled, nem töröd már a bicikliket?
Ginó!

Jó volt a felelet!
Kapsz egy 5 !
g0nzales ! háj . tetszik a fejidom a gépeden ! honnét ? menyibe Fáj , Jóóóóóóóóó
Nekem bejáratás alatt a nagy melegben, nagy dugóban - pl. Hungária krt délután 4-kor -, amikor csak a sorok között araszoltam, felment néha 94-96 fokig is. Bejáratás után olajcsere, hasonló szituban már csak 86 fok. Szal lehet abban valami, hogy a bejáratás alatti olajnak, meg a nagyobb surlódásnak köszönhető.
látom te szaki vagy akkor így nincs baj
Az övében meg pár kilóméter van csak, az mégis csak "frissebb".
Tudom mi a feladata a termosztátnak. A túlhűtés megakadályozása!
90°C -on még nem ég meg az olaj, főleg nem az ilyen nagyteljesítményű motorokba való olaj.
Szerintem az a néhány fok különbség még nem veszélyes.
Ha gondolja rákérdezhet szervízben, de szerintem azt fogják mondani, amit én írtam.
egyébbként még az enyém sincs bejáratva / 700 /
a termosztát első pillanatól kell hogy dolgozzon , legalább is nálam így volt. Nem ilyesztgetni szeteném csak a túl nagy hőmérséklet káros lehet , és az olaj ha "megég" akkor nem jó , ráadásul ilyen olajat ami az első 1000-hez kell nem is tudsz szerezni
Bedav-nak új a gépe, ezért lehet eltérő a hőmérséklet a ti bejáratott motorotokhoz képest.
Még új benne minden és ezért nagyobb a súrlódás is az alkatrészek között, aminek okán jobban melegedik.
No para!
heló beló kykee ! te milyen benyával jársz 95 - 98 ??? vagy ruszki 85
Nekem városon belül-kivül 79-80 celsius , ha átlagosan megyek/ 80-120 km/h / ! ha egy kicsit tépek akkor szokott felmenni 83-85-re . ezt produkálta 15 és 30 fokban is . szerintem kérdezz rá a szervízben , végtére is ezért szerelnek thermostátot a hütő körbe hogy a felmelegdés után lehetőleg azonos maradjon az üzemihőmérséklet. ... szerintem ! szerinted ?
90 c?
70c?

80c
Szia bedav!

Igen, normális.
Heló!
Mivel olvasva a topikot látom mindenki elfoglalt leírom hogy holnap megyek gurulni!
Szerintetek az normális hogy a mocim városi használat mellet kb. 90 fokos, városon kívül meg csak 70?
Szia Ace!

Persze hogy érdekel a tanácsod,csak most ő nincs gépközelben!
De szeretném ha elmondanád,mire figyeljen!
na én meg lépek, mára elég volt a jóból
Én is csak azért vagyok a gép előtt , mert 17h körül jön a föld .
Sajnos nem ilyen egyszerű ,motorozás talán szombaton !
az idő itt is nagyon szép, főleg az irodában ülve
a motoromat nem is láttam már hetek óta csak éopen ahogy áll a garázsban.
tybee, borittasd az udvar közepére a földet, vágtass a tetejére és rugasd szét
két legyet egy csapásra, motorzol is meg a föld is szétterül