Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csumi Tesókám!
Mi arról dumálgattunk a Kisbalatoni túrán,hogy a KLÁN egy napra vegye ki az Pannoniaringet és akkor ott lehetne pályázni,gyorsulni,fájtereskedni,videjózgatni!
Viszont akkor így a KLÁN Kassába be kell tenni a tagdíjat és a havidíjat!
Egyszeri Tagdíj legyen 12.000.-huf a havídij meg 500.-huf!
Mondanám ,bocsánat irnám a számlaszámot:11773164-04907875
Üdv Steve!

Köszi a gratulációt! A gép parádésan műkődik! Mostanában léptem át a 4000-et. Sajnos nem tudok annyit haladni a géppel, mint amennyit szeretnék!
Olvastam, hogy lesz majd egy Soproni túra. Remélem arra madj én is nevezni tudok! Az idöpont gondolom még kérdéses, de remélem nekem is megfelelő lesz majd.

Üdv: Syrus
Jó napot,jó húzkodást all!
Gino!
Nehogy máá gyalog jössz egy klán túrára??
Gyere vonattal ott ugy sem lesz baj,nem fog senki elesni!
El leszünk a büfékocsiba,tarka után szabadon!
Szeva Gino!
Ne aggódj a ba…ogatások miatt!!!
A Klán tagok szimpátiájának ez a legbiztosabb megnyilvánulási módja!!!
Majd megszokod! Remélem…
Szeva Badlac!
Bizony már munkában!
Neked is hasonló jókat…
Üdv Laca!
Persze nagyjából mindegy, hogy GSR, B King, vagy Bandit !
Mindegyiket szeressük, főleg mert mindegyik SUZUKI és mindegyikkel istenieket lehet hasítani!!!!
Amúgy meg a próféta szóljon belőled…
Jó reggelt

Már munkában? Én csak most indulok
Szevasz Dody!
Mintha kissé korai lenne még az évadnyitó túra szervezése?? Bár mint tudjuk a spontán dolgok sikerülnek mindig a legjobban, kykee tesó meg ugye nagyon spontán volt tegnap.
Ha már csekély 5 hónapunk van a szervezésre, akkor jó lenne valami extrát kitalálni a túrával kapcsolatban.
Pl. ha kijön a jövő évi versenynaptár a Rába ringre (Écs), akkor elmehetnénk testületileg oda, és csinálhatnánk egy házi gyorsulási versenyt.
Itt nem kell licensz a nevezéshez mint Kunmadáron és a nevezési díj is csak 2-3000 forint. Frankó videokat is lehetne csinálni mindenkiről!!
Na mi a vélemény???
Egyéb javaslat?
Jóóó reggelt embörök!!!!!!!!!!!!
Na, ha ezt Rece apó elolvassa.......

A foglalás csak egy telefonba kerül.....
A cekk kiviritása, az már a ti dolgotok!
Nyugi, engem csak valami éles tárgyal lehet megsérteni!

Értem én a viccet csak nem szeretem!
Jókat nevetek a vicces írásokon! (vagy nem is vicc )

Az már tuti, hogy a fürdés és az öltözködés nem tartoznak a kedvenc tevékenységei közé!
Az evés, na az bejön neki! Végülis fiú és hát nem lehet elég korán kezdeni.....
Még gyalog is gyorsabb vagy, mint Rece Yamamicsoda robogója.......

De ne vedd magadra, nem kell az öregedéknek meghívni minket! Elég ha all inclusive foglalsz nekünk a Gundelben egy húszszemélyes asztalt........
A fullellátás, no problem! Felmegyünk valami magos helyre oszt jól ellátunk!
Nem fognak az öregemék tavaszra Sopronba költözni, hogy házigazdákok és vendéglátok legyenek ottan.

Dody, eddig úgy néz ki, hogy gyalog mennék, bevártok néha?
Gino, szólj ha elég a viccből! De sosem elég, legalábbis nekünk! Teljesen megértem az érveidet, nagyon felelős és nehéz döntés volt nem megvenni a mocit! Ha továbbra is ilyen mértékleteséggel viseltetsz az élet dolgai iránt, sokra viszed! De nem lesz motorod sem!

Jövőre meg kell venni! De most kitölti életeteket a kis jövevény! Sokkal nagyobb öröm, mint a motor!
Szega Lac!

Ne kontrázz! Mi vagy te Beecikly?
Lehet neked rosszabb, mert a sok meló miatt te sem motorozol, pedig neked ott áll!
Nekem könnyebb nem motoroznom, mert nincs!
Na, úgy látom már mindenki csúfot űz velem!
Mindenki csak piszkál, viccelődik velem....
Könnyű nektek!
Hát tehetek én arról, hogy nincs GSR-em?
(Ha hirtelen felindulásból vettem volna most, nagy balhé lenne itthon az tuti! )

Nem baj, rúgjatok csak belém mind! Nagyfiúk! De egyétek meg a cipőkrémet is a pakkomból!
Akkor azé pontosítok !

Szezonnyító Sopron túra- Gino full ellátással !

1.Dody
2.kykee
3.Steve
4. I.Laca
5. Gino+ Gino apuka (Házigazdák és vendéglátók !)
Nem is vagy Te olyan hülyegyerek......
Szia Steve!

Jók nagyon azok az új vasak! Talán egyszer én is vehetek újat.......most a három autóm össz. életkora 29 év.......pedig elbírná a nagy seggem a legújabb légrugós fűthető-hűthető ülés nyújtotta kényelmet.......

Te biztos tartod a lépést a Te B-Kingeddel...... vagy az új Bandival. Amúgy sem a motor a lényeg, hanem a pilóta......meg az őrültsége.
1.Dody
2.kykee
3.Steve
4. hát én!
Neked elgurult a gyógyszered!
Tudják már? Észrevették már?
Biztos vagyok benne, hogy már nagyon keresnek!
Szerintem te kiszöktél abból a bizonyos intézetből!
Nem azt mondták, hogy "Elmehetek" hanem, hogy "Elmebeteg" ! Már emléxel?

Egyébként köszönök minden motorozási felajánlásod!
Azt, hogy kykee-től lakik messze, azt inkább majd valamikor kielemezzük!

ui: Az utolsó mondatod nagyon aljas!
(ha azt mind-mind tudnám vállalni már lenne saját GSR-em!

Jóccakát!
Evetke kicsi jányom!
Hanyat látást követsz el! De ez így helyes,Te tankolol én meg a motrot gurigatom!
De látsd kivel van dolgod!Én tényleg baráti felajánlást adok neked!Ezt te döntöd el,hogy élsz vele avagy sem!De miért is hagynád ki??nem de bár???Vagy nem tartassz a barátodnak??Szép lenne,hogy így vissza élnél vele,mert ennyi jóindulatú felajánlás után még a barátod sem vagyok az eléggé sértő lenne a részedről!Pedig én mindent megtettem,hogy te jól érezd magad a motorozás időd eltőltésével!Nem én lakok tőled messze,hanem te tőlem!Én erről nem tehetek!Ezt azért ne akard rám háritan!Sok mindent elviselek,de az igazságtalanságot azt nem szeretem!Nos mire ezek a sorok kellö képpen felcsigázott állapotba keritenek,lassan ideje lenne kiböknöm,hogy mit is adok én neked GRÁTISZBA!!
Igérd meg,hogy nyugodt maradsz és nem fogsz kitőrni hangos üvőltésbe,hogy a Cascót és a kötelező mellett még a havi törlesztőmet is fizetheted! ...én meg tök nyugodtan motorozgatok tovább és tovább és tovább....és így tovább!!
Nincs szívem itthagyni!
De két evés között (3 óra) simán lehet(ne) gurulni!
Még GSR-t sem tudok venni, nemhogy B-King-et....
Persze átvállalom a tankolást, megtankolom aztán ki is pörkölöm belőle!
Neked a tankolás és a menés volt a kolonc.... Épp ezértén mindkettőt átvállalom....amíg alszik a kicsi.
Te valami fogalmi dogóba keveretté, Maaargit!
Nem én tankolok, te motorozol megoldásról van itten szó eh!
Hólapát????
Nálatok nem fűtik az aszfaltot ???
Gúd nájt,Steve!
Soproni túra eddigi résztvevői:
1.Dody
1.kykee
1.Steve