Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Errefelé az időjárás jó , munka is akad , itthon vár 1 IFA billencs termőföld, estig jó lenne behordani.
ó az nem baj, hamarosan az is menni fog ne aggódj
Szia Rece!

Köszönöm szépen!
Természetesen fiú! Csak még nem tud motorozni.
Adatlapomon fent van.

Üdv: Gino
szia tybee,
én is örülök bár olvasóban többé kevésbé erre jártam.
mizu szolnokon?
Szia RECE !
Örülök hogy újra itt vagy!!!!!!!!!!!!!!!
olty,
az a kérdés, hogy mit akar a haverod bringával,
használni akarja vagy eladni, ez a nem mindegy.
ha érdekli a dolog talán tudok segíteni néhány tanáccsal
steve bátyó,
minden ok?
kevés a lóvé?
hát nem vagy egyedül, vígasztaljon ez a tudat.
majd eladjuk a kykee robogóját és lesz egy kis zsebpénzünk ok?
gino,
csak az utolsó oldalt olvastam vissza, ezek szerint meg van az "új" gyerek?
fiú, lány?
gratulálok hozzá
szeva bedav,
hát ezt jól elcseszted, vettél egy robogót, tudod milyen sokba fog kerülni mire lecserélik egy fz6-ra?
úúúúúúúúúúú én bele se mernék gondolni

na jó.......................... gratula a vashoz, sok szép napot és kilcsit hozzá
üdv: rece bácsi
Jóóóó reggelt Motorosok!

Jó hír? Az most nincs.
Rossz hír? Máá megint meló van…
Köszi.Jó éjt.
Na én léptem.
Jó éjszakát mindenkinek!
A biztosító nem fogja megengedni , hogy ne szakszervizben csináltasd meg! Így aztán kedvedre válogathatsz a márkaszervizek között. Azokról meg tudjuk, hogy az egyik kutya a másik meg eb!
Na ez itt a bökkenő!
Az ellenfél volt a hibás és kötelezőre ment a kárrendezés!
Ez a garancia dolog nenek nem világos.Most az egész motorra van gari vagy csak a motorra?és ha a kasznit máshol csináltatom akkor a garancia teljesen elvész mindenről?
És kit hoztak ki hibásnak?Biztósitóval csináltad?vagy casco?
Szevasz olty!
Sajnos azt kell, hogy mondjam reális a dolog. Nézd meg ezeket a képeket!
Tavaly ezzel az 1200-es Bandittal jártam. 8 hónapos volt amikor egy autós elém kanyarodott , én meg oldalról neki ronygyoltam . A váz nem sérült meg, viszont az első futómű értelemszerűen gallyra ment. Mindkét első irányjelző letört, plusz az első sárvédő ment szét. Lámpa és műszerfal viszont hibátlan maradt. Ja és a kipufogó dobon lett egy tenyérnyi horpadás. A villától hátrafelé a motor teljesen karcmentes állapotban maradt!! A blokkot teljesen megvédte a bukócső! Javítási költség 1.050.000.-Ft!!!!!!!!!!!
Ez értelemszerűen gazdasági totálkárt jelentett!!!!!!!!!!
Garanciális motorok karambolos javítása csillagászati összegekbe kerül!!!! Ez tény! Ötletem pedig nincs, hogyan lehet olcsóbban megúszni. Röviden ennyi.
A haverodnak pedig vastag bukszát és kötél idegzetet kívánok a javítás idejére!!!!!!!!!!
Üdv
Steve
Sziasztok Srácok!

Látom azért többen vagytok akik valamennyire értenek a motorokhoz,ezért kérdésem lenne hozzátok!
Igaz nem GSR-ről van szó de azért ide irok mert a GSR hez húz a szivem,és ő már a fazer topikon már megkérdezte remélem nem haragszotok meg érte,szóval a barátom elcsúszott az FZ6-osával 1 hónapos fejidomos.kanyarba ment és szembe egy állat autós előzött és lesodródott az útrol, a füvön ment és egy föld csomó fogta meg ott borult jobb oldalára a motor.Első ránézésre nem tűnik vészesnek,A fejidomból egy darab letört,a váz ahol a bukó gomba helye van ott erősen karcolódott,és hátul az ülés alatti műanyag idom tört még el,és karcos lett a tank,enyhe horpadással,de működik minden ok,ja és cascos.Elvittük ma az egyik Yamaha szervizbe megnézték és azt mondták neki hogy 800 ezer körül lesz,majdnem dobtam egy hátast,úgy hogy még a motor sem sérült.Ok a hütő tartó vas elhajolt,de létfontosságú szervet nem ért az ütés:)
Én nagyon irreálisnak tartom ezt azért a motor 1.8 mill,és ez a semmi sérülés ennyi.ha sérül a motor vagy a futómű akkor mi van?Ja és érdekes mert a caco önrésze 30%,és mivel nincs 2 éves a jogsija ezért még + a különbözet 20%-a az amit zsebből fizetnie kell!
Mi a véleményetek erről?Reálisnak tartjátok a javitási összeget?Egyáltalán érdemes márkaszervizbe vinni?Történt valakivel hasonló?
Na itt valami el lett ba...va!
Azért remélem ki tudod hámozni belőle a lényeget!!??
OK meggyőztél! Havat még ne!!!
Mostanában krónikus pénzelégtelenségben szenvedek, úgyhogy hétvégén is dolgozok, de biztosan lesz majd alkalom, hogy összefussunk v.hol, v.mikor!
Idén nagyon jó túráink voltak , úgyhogy remélem jövőre is hasonló lesz a színvonal és akkor már téged is szeretettel várunk!
Még 1 kérdés Steve!
Hogy lehetek KLÁNtag?
Üdv Steve!
Remélem jövőre én is csatlakozni tudok!
Azért a havat még ne,főleg h igy süt a nap!!Ha jól látom itt laksz a közelben!?
Nem "ütközünk" v.hol v.mikor?
Üdv syrus6!
Idén már nincs tervezve közös Klán gurulás.
Na de jövőre!!! Ott folytatjuk ahol idén abbahagytuk!
Addig viszont marad a topikolás , meg a hólapátolás .
A hozzászólásaidat meg addig nyugodtan szaporíthatod!!
Üdv
Steve
Üdv mindenkinek!
Nem sűrün írok ide,de minden nap benézek,és elolvasom a hozzászólásokat!
Sajna nem tudtam részt venni a KLÁN által szervezett túrák v.m.én!
Pedig nagyon szivesen megismerném a társaságot!!Ami késik nem múlik,gondolom
lessz rá alkalom!
Üdv !!