Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Naponta?????én percenként!rohadtúl kijött az algériám!
Blacknet!megkéred egy erős barátodat és a sztender felöl maga felé dönti a motort,úgy hogy a levegőben legyen a hátsókerék,te meg a kereket pörgetve lefújod a láncot a lánckerék elött belülről!előszőr tisztitóval!!!!!vársz 10 percet,majd a teflonos sprayel!a guninra egy csepp sem kerűlhet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 20 perc alatt meg lehet csinálni a lánckezelést!
Szia!

Én is valamikor naponta fújom. Ahogy megkívánja....... nekem a Shell jött be a legjobban. Megszűnt az oldal, ahonnan rendeltem, de valószínűleg Shell kúton lehet kapni.
hát akartam én rosszat neked?, te.....tee........te nemistom mi
1000wos hajszáritót????
rece!szerintem a kezed hamarabb fog müködni,ha a Napsugár nem csak képeket tesz fel magáról,hanem el megy hozzád személyesen!
csak akkor az a bökkenő,hogy a sérülésed helyre jön a másik oldalon meg a feleséged hatására meg tönkre megy!
Sziasztok!

Tegnap lekentem a láncot, ma pedig megint elkezdett kifényesedni a lánc közepe újfent. Most akkor ez hogy is van? Pedig az a rohadt láncspray elméletileg jól tapadt, mert a kezemről is alig tudtam lemosni. Vagy csak a kezemre tapad, nem a láncra?!
dehogy,addig is lekötöm magam!
remélem nem baj?
igen úgy tűnik
megint kezdem a selftopicot?????
yosijár????ezt meg hogy érted??? yosi jár,nekem,vagy a yosij ár még kérdéses??de akkor mi az a yosij,???
Akarni akarom,de csak egy 3210est tudok adni cserébe
meggyütté háárrri tesó????sok a meló,vagy a főnököd nem enged nethez?
Laca!
én is most vettem észre,hogy egy pálcikával kevesebb lett száz méteren!
fatális véletlen! de még mindig kevesebbet eszik a tiednél!
én tegnap hallottam,igaz csak telefonon keresztűl!ha a torzitást is beleszámolom(rece ne figyelj),akkor Mr.recemura adjunktus qrv@ jó munkát végzett!szerintem ha meghallod,azonnal keresni fogsz a Yoshidra vevőt!de addig is kezd el leszerelni
kykee, minden megoldható, csak akarat és pénz kérdése a dolog.
szerintem a laca yosijár átszerelem a tiédre, jó lesz?
meg!
Vegyél egy 1000-es valamit
Szevasztok!

Kykee! Ez az új norma? 100 méterenként egy pálcika benyó? Vagy az a 100 méter full gázon volt ?

Steve, örülök hogy örültök! Csak nehogy leszereltessem a yoshimurát, miután meghallottam Rece(kontár) bátyó keze munkáját!
Ettől függetlenűl azért gyógyúlj meg hamar!ha minden sinen van akkor felrakjuk!viszont én mély öblös hangzást szeretnék!megoldható!?
először beszéld meg a dolgot a stevevel, aztán én műtök, és ha minden kész van akkor megbeszélünk egy időpontot a fölszerelésre, ok?
a kezem nem tudom mikor fog teljesen működni, szerintem még jó pár hét mire teljesen terhelhető lesz, de addig is feszegetem a határokat
mikor lesz a kezed maximálisan is terhelhető?????te szúrtad át a szűzhártyát ezen a téren,éppen ezért téged kérlek meg a műtétre! Dr.Recemura úr!szólj mikor vihetem a robogot!
Ha sportdobot teszel bármelyik motorra, hivatalosan elveszik a garancia!
Más kérdés, hogy ritkán szoktak ezzel a lehetőséggel "élni" a márkakereskedők.
szerintem ennek a garanciához semmi köze, ha sportdobot tesznek rá akkor elvész a gari??????
segíthetek a szerelésben de most nem tudok, nem birom használni a jobb kezemet csak nagyon minimális terhelés mellett.
Részemről a szerencse , jó étvágyat hozzá !
Recemura úr!
Ha a Steve tesó engedi akkor okés!A garancia elvész??????? de csak akkor,ha segitesz a felrakásában is!
nem borzaszt el annyira,csak azért elgondolkodik az ember,hogy 2006ot írunk és még mindig össze lehet futni barom megoldásokkal!
abolcskei!
Köszi a küldeményt megkaptam!