Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem sem kis harc hogy tudok menni hidd el Neked viszont könnyű így hogy a munkát önként választod!
Szia Doc.

Én is ott leszek 16.-án, de a hallét meghagyom nektek.
az egy vagy a két fő még bizonytalan.
Üdv.

Badlac
tudom Doki, de egy MUNKAnapot nem áldozok fel holmi motorozásért....... (nem rajtam múlik....)
Talán mehettünk volna a ringre együtt is , de ez van.
Tybee!
Látom Lacának így sem lesz rossz társasága 18-án!
Remek hogy tudsz jönni és Ádám majd (a nagy sikerre való tekintettel ) jövőre talán majd már saját géppel vesz részt!
Eddig :
Steve
Kykee
Dody
IvecosLaca
Tybee
Lacus plusz egy fő
DH
Laca!
Lehet kicsit félreérthető amit írtam de mi tizenegyedikén megyünk!!!
Jó estét MINDENKINEK !

DOC,egy adag hallé rendel. Ádám ezt kihagyja.
LACA, ma hivtak a H.ringtől 09. 18 hétfő, 12 óra, főbejáratnál gyülekezö. Szerintem Abdul is ezt az idő pontot kapta.Mindent kapunk,nem a saját motorral lesz az oktatás.
Rece a sufni tuningra én is kiváncsi vagyok,bár a sajátomat nem akarom egyenlőre piszkálni.
Szia!

Nekem is nagyon bejön az 1.8-as Intruder.......csak azt bánom, hogy a nyílt tesztnapon nem próbáltam ki! No de majd jövőre! 10 év múlva meg talán lesz is.......
Csaó Doki!


Így már biztos a 18.-a (ha még lesz hely), mivel aznap lesz vizsgáztatva a teherautóm! Így az a nap szabad! Holnap már csörgök is nekik!
Laca!
Felvették már veled telefonon a kapcsolatot? Szeptember 11-én megyek én meg Kykee és lehet Steve (?) is. Ha nem beszéltél még telefonon a HMSI-ból senkivel tudok neked nevet telefonszámot és még hátha tudnál jönni Te is. Ha nem jó neked a 11-e akkor úgy tudom már csak 18-án tudsz majd menni, mert az az utolsó időpont.
Halidéj Klán tagok és udvartartásuk!
Tiszteletteli kérésem lenne felétek! A szeptember 16-i motoros és gasztronómiai túrán részt venni szándékozók kéretik jelezzék itt a fórumon vagy Steve nagymesternél ebbéli szándékukat összeszámolásilag szombat (2006.09.09.) délig a csárda kérésének eleget téve asztalfoglalás miatt.
Ilyen "korai" foglalásra azért van szükség mert elég sok rendezvényük van és jó lenne napsütéses (Napsugi lécci! ) idő esetén a folyó partján fogyasztani az étlapon is megtekinthető fnomságokat (szögedi filézett pontyhallé rendel! ) a számunkra előkészített nagy kerekasztalnál. GSR lovagjai rulez! Ha pedig beállna a havazás akkor fedett részben terítenének számunkra
Akkor matek
Steve
Kykee
Dody
IvecosLaca
Lacus plusz egy fő
DH
A lista korántsem teljes ugye?
jóstét, jó szurkolást

hátkéremszépen átléptem a 800. kilométert, ezért megöblögettem a mocit 9-10 000-ig.

A véleményem röviden:

VAZEEEG, VAHAHAHAHAAAAAAAZZEEEEEEEEEEEEEEEEEEG!

És qrva jó.

kykee! Kollégámnak ilyen 1,8-as intrudere van, asszem eccer fel is tettem ide egy fotót, amin rajta volt a gsr meg az is. Iszonyatosat lép az a gép, és nagggyon durva hangja van.

Megyek még 1 kicsit motorozni, jóéccakát.
mármint rövid
Szép estét!

Mi történt azzal a robogóssal? azon a rövöd szakaszon?
Sziasztok!

Megszereztem én is az ajándék motorsport iskolai képzésre jogosító papírt! Már csak időpontot kell egyeztetni. Írjátok le légyszi, ki mikor megy, ne menjek ismerős nélkül! Az időpontok tudatában már holnap elintézem a dolgot!
Szia kykee tesó!

Köszi az aggódást, remélem a robogós kölyök is jobban van, akit felkent az autós az oszlopra .
Szia Hidi!
Örültem neked,hogy itt voltál nálam! főleg hogy az imént még beszéltünk is,és egyuttal meg is nyugodtam,hogy egyben hazaértél!
A lánczsírzást meg hamarosan megoldjuk!
de nem ám keresztbe!!! Hosszába,könyöktől csuklóig!
szerezz üccsit!!!
Szia Tesó !

Miért médg csak most???
Már rég illetvolna ezt cselekedned !


Hali
Dody papa!
nincs gáz,csak elvettem a térerőjüket
gyere azt próbáld meg!most nem lesz nehéz dóógod! hagyom magam
jól fizetne a biztosítóm,meg pihennék is végre egy nagyot!
felmennék a recemura úrhoz pestre és terveznénk a kipufogókat.........
Szia Rece !

Mi van ???
Mi a gáz ???
Gatyi a rendszeretek nem értem !!!!
oszt eetöröm a kezed!
sok a melő tesó.lehet benézek hozzájad maj.
BlackNet,
én például ezt használom és ha nem éri folyadék (eső, mosás, hólé, folyón úsztatás, kóborkutyavizelet, stb.) akkor kb 400km megtételéig megfelelő kenést biztosít Abban az esetben ha Te napi ezer mérföldeket tekersz a verdába ne lepődj meg ha napi többször is igényli a gondozást a láncos kutya lánca