Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jön valaki 6-án este a ringre?

Tesó, jól van ha jól van
Azéhúztadmagadalattazolajcsíkotmi......

A kék viszont tényleg össze van rakva!
Még nem , itt az ideje
Akkor menjünk, majd felhívom Tomot, merre kószál...
Én mennék .... lassan indulnék is...bár nem tudom Tomassa válaszol-e vagy merre jár...vagy mikor......de ha nem, én akkor is.
Mi még nem is találkoztunk, Lotto.
Hali,

Valaki, valamerre, valamikor?
Akár mostantól.....
Töled félek elbszod akipumat!
itt kaptad a köröd má mondtam
Ha ciffel mossátok át az egész motort,úgy fog ragyogni,mint a szalonban ,mikor előszőr megláttad....
Szevastok!
Kicsit sajnálom a Citadellát, csak 10 percre tudtam felmenni, mert idnultunk balcsira!
Láttam a szép kis társaságot az M7-es OMV kúton tobzódni, 16:30- körül de mi pont a másik irányba tartottunk!
Gyorsan egy ebéd aztán tekergünk egy kicsit a balcsi környékén. Ha minden jól megy akkor a Tihanyi apátság is belefér meg egy kis kompozás!
Kellemes maradék hétvégét mindenkinek!

Kykee! Jó ötket a CIF neki is ugrok!

Gino! Mikor gurulnál délután? Estefelé?
én is ott voltam,csak lélekben,,, noparát megizzasztottam
Oldku! Az örök törvény,,,a hang az minden irányban terjed a fény meg csak előre a motor esetét nézve....vak autós nincs,siket meg esetleg....
Van még, csak szépen lassan. Időben
Abdul! Sokkal jobb így a súlypontod, segíti a motor ledöntését! Ezeknek, meg milyen erőfeszítésűkbe kerűl ugyanez!
Kykee!
Ez örök vita! Pl.: Xenon kontra kipu!
Véleményem: Sűket autossal már találkoztam néhánnyal, de vakkal még nem!
Drága Kykee! Sajnálom, de az elmúlt 3 napban csak motoron űltem és motorosnak képzeltem magam. Ezért nem ismertelek meg,mert azt hittem, hogy az előzési szándékomat akartad "lehűteni" a villogással! (Szerda Kakucs, innen a kölyök képe, csűt, Abádszalok, motoros tali, pént. Kunmadár! nagyon-nagyon-nagyon jo volt! VOLT! Széles Utat!
Nézd Oldku!
Nem személyes,,,,,,,én 55ből ,hasznosabb dolgokat költök a motoromra....lánc,kötelező szervíz,gumik (3 hátsó,egy első) és a legfontosabb a benzin,amiért jókat túrázhatok egymagam,vagy a csapattal....a motoromat szeretem nézegetni,,,nekem a gyári ülés is tetszik,,,ha koszos, ciffel lemosom azt szépen ragyog mint új korában,,,,meg én úgy vagyok vele,hogy 55ért akkor már maszirozza is a seggem keró közben,,,,,,nekem spec egy szép kormány jobban tetszik,mert azt látom folyamatosan és nagyon hasznos is tud lenni,,,,míg ellenben a szép ülésre rábiggyesztem a nagy púzom azt semmit nem látok onnantól belőle 55ezerért,,,,,meg az sem aki mellett elmegyek és épp rácsodálkozik a kutyulira,,,igaz a kormányt sem látja,de minden mást igen,,pl kipufogó,ami 10zel olcsóbb volt és már 5ször megmentette az életem....ez az én véleményem,de nem bántás,,,,,ellenben őszinte és egyenes....ugyan úgy nem értem azt sem ,mint amikor 100ezerért veszenk telefont,,,,,sms,mms,hívás,néha fényképezés/videózás....ezt a 15ezres is tudja,,,,,,,,én igy gondolom
Mert azokat rendesen összeszerelték és a csavarokat is a kellő erővel húzták meg....ja meg a leggyorsabb is hú mit kapolok ezért a többiektől megint

nédd milllen dönyölűű.....persze a kék is nagyon szép
MAjd én beavatlak,,,,,ne aggódj ,nem fog fájni
Köszi.

Ez kék színben tündököl.
Miért jobb az ezüst?
Gratula....már csak egy nap sem....2006os a legjobb évjárat.....főleg ha ezüst,,,,,semmi baj nincs ha 20000km van benne.....az olajat ha időben cserélték,akkor tuti jó a block...BALESETMENTES HOSSZÚ ÉS ÉLVEZETES MOTOROZÁST
Szivatni...
Baripeti, vannak még sztárfotók?
Sziasztok!
Irigykedve nézem a képeket,,,,,de se baj,,mert egy ien jó buliban voltam,,,,olyat táncoltam a szar lábammal hogy na,,,asszonykám is szakadt a röhögéstől,de jó kis lagzi szerű 3as szülinapos buli volt,,,,jó kajával.......

Oldku,jöttél velem szembe,,,ott villogtattam a swiftel,,,,de észre sem vettél pedig csiniben voltam és még büdös sem lehettem